Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    arzu!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ayyy Murata bak sen Murataaaa bide kıza yemek hazır olsun mu diyor? :img-tomat Ayaklarını da yıkatsaydın Murat efendi:img-hyste Ah Murat sana kızmıyorum ama öyle bir çekeceksin ki fırıl fırıl Hayatın arkasından koşmalarını cips yiyip arkama yaslanarak izliycem:img-hyste
    Bak bak kıza birde akşama beni bekleme he? Demek ki Hayatta bu gazla süslenip püslenip Tuval yada kızlarla dışarı çıkıyor ve sarhoş oluyor:icon_whis Muratta topluyor yalnız bıraktığı karısını.
    Aslında Haşmet dede iyi yapıyor. Murat genelde Hayatın kıymetini onu kaybetme noktasına geldiğinde anlıyor. Hayat şöyle bir kac gğn evine dönse bak nasıl panikleyecek Murat efendi.
    Yelizcim çok teşekkür ederm sana da aydınlattın beni. Güzel bi bölüm bizi bekliyor. Şimdiden Cumartesi akşamını boş bırakmak için planlar yapıyorum:img-hyste

Bu arada cidden Hayatçım o kılık kıyafet ne:img-tomat mahsus böyle giydiriyor olabilirler. Tuvalin sihirli elinin değmesi şart oldu. Saten gecelikler, mini etekler etkileyici makyaj ve parfümler:img-in_lo Yetiş Tuval yetişşşş:img-hyste

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun
    dışardaydım eve daha yeni girdim kahvaltı yaptım
    ben yokken 3 fragman çıkmış az önce izledim
    Şahane süper ötesi bayıldım:happy0064
    Bir tane bende Murat sarsılmaz istiyorum :img-in_lo

Arzucum fragmanı nerden izledin show tvinin yotubede kanalından izle

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kızlar kızlar nasılsınız.. 3. fragmanımız gelmiş harika gelmiş..:happy0064
    Tam da istediğimiz hareketler bunlar..
    Akşamki çakılmamızı unuttum bile ben.. :img-hyste

Ah be Murat kızı gelinlikle odaya kadar taşı yatağa yatır bir de odadan kov..:icon_sorr
    Hayır ben bu adama da kızamıyorum. Ama Murat çok fena patlayacak onu hissediyorum.. Ondan galiba..:img-hyste Sürün Murat sürün..:img-hyste

Anlaşılan Murat dışarı çıktıktan sonra Hayat da dediğiniz gibi kızlarla veya Tuval'le hatta tek başına bile dışarı çıkma ihtimali var ben bilemedim.. Sarhoş oluyor işte.. Sonra Murat da gidiyor karıcığını alıp eve getiriyor..:img-in_lo

Yalnız ben Azime&Haşmet arasında çekişmeye de bayıldım..:happy0064 İki yaşlı inatçı keçi.. Harika harika..:happy0064

Arzu'cum Tuval'in değneği şart. Öyle bir değdirecek ki Tuval onu Murat neye uğradığını şaşıracak diyorum. :img-hyste Kadınlar olarak hepimiz Hayatız..:happy0064 Bunu Murat'a ödeticez..:happy0064

Bu arada yeni sayfamız da hayırlı uğurlu bol bol aşklı Hayat&Murat'lı güzel sohbetlerle dolu olsun..:img-in_lo:happy0064

Yeni sayfamıza da oy vermeyi unutmayalım arkadaşlar..:calis

Durum:
    arzu!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fulyacım hoşgeldin:love01:
    Sıkı bir Muratsporlu olarak ben de kızamıyorum ona ama böyle havalı havalı beni beklemeler falan ve karısını yalnız bırakmalar:img-tomat Hayata da kıyamıyorum yani:icon_sorr
    19da Muratın sürünmesi şart! Hayat bi yalan söylemiş tamam da cezası çok ağır bu şekilde olmamalı:img-tomat Yaeın özet ve fotolar gelir daha bir netleşir herşey. Hoş netleşsin de istemiyorum ya neyyse:icon_whis

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzu!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fulyacım hoşgeldin:love01:
    Sıkı bir Muratsporlu olarak ben de kızamıyorum ona ama böyle havalı havalı beni beklemeler falan ve karısını yalnız bırakmalar:img-tomat Hayata da kıyamıyorum yani:icon_sorr
    19da Muratın sürünmesi şart! Hayat bi yalan söylemiş tamam da cezası çok ağır bu şekilde olmamalı:img-tomat Yaeın özet ve fotolar gelir daha bir netleşir herşey. Hoş netleşsin de istemiyorum ya neyyse:icon_whis
    Hoş buldum canım..:love01:

Murat'a kim kızabilir ki. Adam o kadar ağır şeyler yaşıyor acı çekiyor. Ama dediği gibi o havalı havalı beklemeler o haller o tavırlar..:img-tomat Murat yavaş yavaş bu durumda zevk almaya başlamış gibi. O yüzden de o kadar havalanmasın sönüverir mazallah..:img-hyste

Hayat da bunu farkına varıp o sarhoş olduğu geceden sonra güçlü durup ipleri eline alırsa.. Ondan sonra da Murat düşünsün.." Beni çıldırtma Hayat!" diye bağıran bir adet Murat Sarsılmaz görebiliriz..:img-hyste Çıldır Murat çıldır ohh..:happy0064

Vallahi ben de ne özet ne foto istemiyorum aslında ama merak işte.. :icon_whis İstesek de netleştiremeyiz gerçi..:icon_whis

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri