Alıntı arese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba
Fragman bomba tam istediğimi gibi acıdan kavrulsada güçlü duran karalı bi hayat:img-in_lo bu istikrarını devam ettirsin ve kesinlikle yelkenleri suya indirmesin:img-wink:

Tokatı sonuna kadar haketti geç kaldı bile ilk başta hak verdik Murat'a ama çok abarttı ve çok ezdi yalan sevmiyen adam hayat'a hazal konusunda yalan söyledi. Annesi yasıyor ama bunu hayat arkadası ile paylasma zahmetinde bulunmuyor. Orda kız tirip atıp bırakıp gidiyor oysa Hayat olayı öğrendiği an o kadar ezmesine onu üzmesine rağmen çok üzüldü ona koştu sarıldı.. ama akşam masada gördüğü muamele bakar mısın? bağır cağir sonra git öp oldu paşam :img-beee:

Bu bölüm diziye Yeni bi oyuncu katıldı sarte sahneler vardı sabaha kadar süren bi çekim büyük bi kavga olduğu söyleniyordu o çekim de hayat'ın kıyafeti tokat sahnesinde ki ile aynı muhtemelen çirkin bi imada bulunmuş murat efendi yemiş tokatı sonra Hayat'ın banyoda ağladığına sahit oluyoruz ve akabinde yüzüğü çıkarıp terkediyor.

izliyicinin içi sağumalıydı Murat sürünmeli tehditle onu yanında tutamıyacağını anlmalıydı.. onda bana çok aşık beni asla bırakmaz tavrındaydı tüm davranışlarnın temelinde bu yatıyordu.. Sürünmeli ki hayat'ın neler çektiğini anlamalı kaybetme korkusu yasamalı ki sonra gelen kavuşmanın bi anlamı olsun:865323
Sevgicim hoş geldin..:love01:

Yazdıklarına aynen katılıyorum. Murat'ın artık bazı şeyleri anlaması gerekiyordu. Murat Hayat'ı kaybetmeyeceğine o kadar emindi ki tehditlerle elinde tutabileceğini sanıyordu. Biliyorsun bu da benim en istediğim şeydi. Ve böyle kararlı bir Hayat görmek beni aşırı sevindiriyor. Bu tokat Hayat'ın artık bardağı taşıran son damlası diye düşünüyorum ben.

Eğer dediğin gibi bir şeyse muhtemelen Murat'tan çirkin bir ima var. Zaten her türlü böyle bir şey yaptığı da belli.

Murat'a o kadar kızdık öfkelendik ki. Fazla abarttı. O yüzden içimizin soğuması için bu lazımdı. Şimdi acı çeksinler varsın üzülelim hallerine. :865323 Dediğin gibi bu ayrılıktan sonra gelen kavuşma çok çok çok kıymetli olacak. Murat sürünmeden Hayat'ı kaybedebileceğini anlamadan bir barışma olmasını istemiyordum kesinlikle.