Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1002 sonuçtan 1,001 ile 1,002 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    arzu!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arzucum galiba ben de bu çıkmazı seviyorum. İkilemde olmak acayip zevk veriyor bana..:img-hyste
    Kesinlikle öyle canım. İki taraf da epey bir süründü artık. Kırgınlıklar oldu bittiye getirilmedi. En güzeli bu zaten. Ve barışmanın sinyalleri de bangır bangır verildi.

Cidden ha tahminlerimiz de tutuyor artık kız. Özümüze döndük hepimiz..:img-hyste

Dikkat etmedim jeneriğe ama bence de iyi olmuş. Tabii ki kıskanç Murat Sarsılmaz severiz..:img-eat: Baylıyorum adamın kıskanç hallerine. Emre'yi görünce nişanda nasıl da tutuyor Hayat'ın elini..
    Yalnız Hayat'ın da Emre'ye verdiği ayarı çok sevdim.:good:

Edit: Murat Hayat'a "yavrum" dedi fark ettiniz dimi?:img-in_lo Adamın kelime dağarcığı Hayat sayesinde epey gelişti..:img-hyste
    Yani Emrenin dozu iyi ayarlanmıştı bu bölüm. Hep böyle devam ederse tadından yenmez:img-hyste
    Artık eski halimize döndük. Dur birde fragman çıksın yine döktürürüz. Yanlız fragman iyi ki çıkmadı diyesim var yaa. Kafamız hiiç dağılmadı tam anlamıyla bölüme odaklıyız. Nasılsa gelecek fragman. O zamana kadar didik didik ederiz.
    Kız ne zaman yavrum dedi hangi sahnede? Ben bunu nasıl duymam? Bunu ben nasıl duymam? (Aslı mod:img-hyste)
    TuVal-Hayat sahneleride eski haline döndüüü en çokta buna seviniyorum:good:

Durum:
    Yellow80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul semalarında...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzu!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Emrenin dozu iyi ayarlanmıştı bu bölüm. Hep böyle devam ederse tadından yenmez:img-hyste
    Artık eski halimize döndük. Dur birde fragman çıksın yine döktürürüz. Yanlız fragman iyi ki çıkmadı diyesim var yaa. Kafamız hiiç dağılmadı tam anlamıyla bölüme odaklıyız. Nasılsa gelecek fragman. O zamana kadar didik didik ederiz.
    Kız ne zaman yavrum dedi hangi sahnede? Ben bunu nasıl duymam? Bunu ben nasıl duymam? (Aslı mod:img-hyste)
    TuVal-Hayat sahneleride eski haline döndüüü en çokta buna seviniyorum:good:
    Emre böyle yazıldığı müddetçe hiç birimizin gıkı çıkmaz hatta pek Bi memnunuz kıskanç Sarsılmazdan
    Fragman konusunda da sana katılıyorum Arzu'cum hiç sıkıntı değil nasıl olsa verecekler kaçış Yok hemde en ALAsını göstermek için beklemedeyiz nasılsa.
    Aaaa bende duymadım nerde söyleyin de bilelim ayol ?
    Ben Tuval'i Bi tık daha fazla görmek istiyorum nedense :)
    Yürek yanmadıkça göz yaşarmaz...
    Hz.Mévlana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri