Alıntı blueDefne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fulyacım,
kesinlikle Çağla kötü bir karakter değil ama eski bölümlerdeki o oda basmalarına bende bayılıyorum ama üzerine gelen baskılara da çok dayanamayan bir karakter laf taşıma konusunda Derya'ya kaç kere tav oldu şimdi bu kadar şeyden sonra Derya'nın onu rahat bırakacağını sanmıyorum, Emre çakalı da cabası kızı kullanacaklar gibi ama umarım olmaz Çağla iyi tarafta kalmayı tercih eder o zaman Murat'ın elini inanılmaz güçlendirir, çünkü Derya ile Emre'nin gizli planlarına Çağla'dan daha güzel bir şahit olamaz.

Reytinglere gelince aynen üzülüyorum hemde çok, Total kurtarıyor ama AB seyircisini anlamıyorum birinci olan diziyi kötülemek değil derdim ama AB'ye hiç uygun gibi görünmüyor ama orda da birinci oluyor, 4'ün altına düşmesin Total'de dizimiz de gönül rahatlığıyla izleyelim bizde.
Aynen öyle. Dediğim gibi biraz uydum akıllı birisi. Nereye çekersen oraya gidiyor. Yani yaptığı şeyin iyi veya kötü olduğunu düşünmeden yapıyor. Yapıyor sadece.. Derya aslında Çağla'ya da pek güvenmiyordu. Yani onunla pek bir şey paylaşmadı sadece kullandı onu. O yüzden Emre var diye şimdi belki de Çağla'yı bırakabilir de.. Aslında Tuval bu Çağla'nın farkına varıp onu bizim tarafa çekebilir. Öyle olsa var ya süper olur..

Eskiye göre yine daha rahat izliyorum dizimizi. Çarşamba günkü o kötü reytinglerden sonra.. Beni üzen bunu hak etmemesi.. O kadar güzel bölümler izliyoruz ki karşılığı bu olmamalı..:icon_sorr