Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon
44 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Aşk Oyunu - Bölüm Özetleri

 1. #6
  Durum:
  Çevrimdışı
  hazal_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  21.03.2005
  Yer
  What the!?:)
  Mesajlar
  2,807
  Konular
  6
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  6.Bölüm Basın Özeti

  Sarp'ın yüreğine aşk ateşi düştür

  Sarp, Ekin'den özür diler. Ancak Ekin'in, kendisini öpmeye çalışan Sarp'ı affetmeye hiç niyeti yoktur. Evi terk eden Kurti, kendisini misafir edeceklerine emin olduğu arkadaşlarını birer birer aramaya başlar. Ancak sonuç tahmin ettiği gibi olmaz. İsmet hatasını anlar, Kurti'yle bir konuşma yapar. Oğluna ismini nasıl koyduklarını anlatır ve sonunda araları düzelir.
  Sarp babasına, açmayı düşündüğü işyeriyle ilgili hayallerinden bahseder.

  Orhan Bey sert tepki verir. Ekin araya girerek Orhan Bey'in yumuşamasını sağlar. Çünkü ilk defa Sarp'ın hayalleri olduğunu görmüştür ve bu yüzden ona yardım eder. Bu andan itibaren Sarp, Ekin'e karşı adını koyamadığı bazı garip şeyler hissetmeye başlar.
  Aynı gece Sarp, Ekin'in uykusunda sayıkladığını görür. Ekin ailesini özlemektedir. Sarp ertesi sabah Ekin'i evine götürür.
  İsmet, Orhan'a Kurti'ye verdiği parayı iade eder. Orhan da Kurti'ye emeğiyle kazanacağı bir iş verir.

  Sarp, akşam bara gittiklerinde de gözünü Ekin'den ayıramadığını fark eder. Kendisine ne olduğunu bir türlü anlayamaz. Sarp, Ekin'e bir sürpriz daha yapar. Genç karı koca tüm mahalleyle birlikte Kilyos'a denize girmeye giderler. Sarp'ın bu jestleri sonucunda Ekin biraz yumuşar. Ancak yine de bir şartı vardır.

  Teksoy Ailesi'nin baş belası, Sarp'ın kızkardeşi Yelda yurtdışından geri döner. Dönüşü de şöhretine yakışır bir dönüştür. Sarp sabahın köründe bara gider. Kimseyle konuşmamaktadır. Serkan apar topar gelir. Sarp'a ne olduğunu sorar ve inanamayacağı bir cevap alır.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:11:54 ) değiştirilmiştir.

 2. #7
  Durum:
  Çevrimdışı
  hazal_90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  21.03.2005
  Yer
  What the!?:)
  Mesajlar
  2,807
  Konular
  6
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  7.Bölüm Basın Özeti

  Sarp, Ekin’e sırılsıklam aşık oldu

  Sarp için aşk oyunu artık gerçek olmuştur. Gözü Ekin’den başkasını görmez. Sarp’ın can dostu Serkan olaya müdahale eder. Bu zor anında onu yalnız bırakmaz. Serkan’a göre aşk bir erkeğin bittiği andır. Serkan, Sarp’ı bu aşk denen illetten kurtarmak için elinden geleni yapar.
  Sarp, Serkan’ın bu konuda uygun gördüğü reçeteleri birebir uygular.

  Kurti yeni mesleğine dört elle sarılır. Orhan’ın lüks otomobilinin her yanında artık onun izi vardır.Orhan, özlemi burnunda tüten kızı Yelda’nın gelişine sevinememiştir bile. Yelda ve Feryal’in tartışmalarında arada kalan yine Orhan olur. Ve Orhan her geçen gün Feryal’den daha da uzaklaşmaktadır.Kenan’ın, Ekin ve Sarp arasındaki aşk oyununu öğrendikten sonra umudu iyice artar. Artık geç kalmak Ekin’i bir kez daha kaybetmek istememektedir. Ekin’le her şeyi açık açık konuşmaya karar verir ve onu bir akşam yemeğine davet eder.

  Bu Sarp için bulunmaz bir fırsattır, bu sınavı başarıyla atlatacaktır. Ekin’i kendisi götürüp Kenan’a teslim edecek, sevmediğini, bunun geçici bir duygu olduğunu ilk önce kendisine ispat edecektir.Ama ne yaparsa yapsın, Sarp kaderinden kaçamaz. Aşk yakasına sıkı sıkı yapışmıştır artık.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:12:51 ) değiştirilmiştir.

 3. #8
  Durum:
  Çevrimdışı
  _butterfly_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  14.12.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  953
  Konular
  30
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  9.Bölüm Basın Özeti

  Sarp aşk acısı çekiyor

  Ekin'in Kenan'ın teklifine sıcak baktığını öğrenen Sarp, Ekin sayfasını kapatmaya karar verir. Ekin ise Kenan'a; evlilik teklifiyle ilgilendiğini ancak daha sağlıklı karar vermek için beraber biraz zaman geçirmeleri gerektiğini söyler. Kenan için bir rüya gerçekleşmiştir.

  Ekin, Kenan'la buluşmakta, Sarp ise aşk acısını hafifletmenin yollarını aramaktadır. Ekin'in "sen neden böyle üzgünsün?" soruları yüzünden bu hiç de kolay olmamaktadır. Ekin'in üzerine geldiği anlardan birinde Sarp dayanamayıp aşk acısı çektiğini Ekin'e söyler. Durumu kurtarmak için de meselenin başka bir kız yüzünden olduğunu belirtir.

  İsmet'in, Muzo'ya bisiklet almak için saatini sattığını anlayan Gülser, saati geri almak için harekete geçer. Ancak aç gözlü antikacıdan saati aynı fiyata alamayacağını anlar. Olaya el atan Gönül ve Kurti, saati geri almak için oyunculuklarını konuşturdukları bir plan hazırlarlar.

  Sarp'ın aşk acısı çekmesine üzülen Ekin, Sarp'ın aşık olduğu kızla arasını yapmaya talip olunca işler karışır. Sarp ve Serkan artık yeni bir oyun hazırlamak zorundadırlar. Sarp Ekin'den aşkını saklamaya çalışırken bir yandan da Ekin'in karşısına çıkartmak için sevgilisini oynayacak bir aday aramaya başlar. Serkan ise Yelda'nın dengesiz hareketlerinden kötü etkilenmeye başlar.

  Feryal'in beraber vakit geçirme girişimlerini hiçe saydığını fark eden Orhan yine de ısrarından vazgeçmese de, aslında yavaş yavaş ondan kopmaya başladığı yeni bir maceraya sürüklenmektedir.
  Kenan, Ekin'le beraber vakit geçirmekten memnundur. Ekin'in de onu seveceğinden emindir. O günü sabırla beklemektedir. Sarp'ın aşık olduğu kızla arasını yapmaya çalışan Ekin ise Kenan'la aynı fikirde olduğunu sanırken, bir gece bu duygularını kökünden sarsacak bir rüyadan uyanır
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:15:11 ) değiştirilmiştir.

 4. #9
  Durum:
  Çevrimdışı
  KSAFIYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  08.06.2004
  Mesajlar
  6
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Yeni Bölüm

  10.Bölüm Basın Özeti

  Ekin, Sarp'a olan aşkını itiraf ediyor

  Ekin rüyasında Kenan'ı görmesi gerekirken Sarp'ı görmüştür. Ekin bundan etkilenmiş, ancak rüyasında Sarp'ı görmesinin sadece bir tesadüf olduğunu düşünmüştür. Ancak işler hiç de öyle gelişmeyecektir.
  Ekin, Sarp'a karşı adını koyamadığı bir şeyler hissetmektedir. Bunun üzerine Ekin, Sarp'tan uzak durmaya karar verir. Bu arada Sarp'ın doğum günü gelip çatmıştır. Yelda ağabeyine sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemeye karar verir.

  Sarp, Ekin'e olan aşkını kalbine gömer ve onu unutmaya çalışır. Ekin ise Kenan ile görüşmemeye devam eder ancak Sarp'ı da kafasından çıkaramaz.

  Berna, Sarp ve Serkan'ı kenara çekip tezgâhladıkları oyunu bildiğini söyler. Sarp ve Serkan şoke olurlar. Ancak Berna'nın Sarp'ın bu yalanını ortaya çıkartmaya niyeti yoktur. Çünkü Berna, Sarp'ı gerçekten sevmiştir ve ona zarar verecek bir şey yapmayı düşünmemektedir. Ekin'den umudunu kesmiş olan Sarp Berna'nın bu hareketinden etkilenir.
  Yelda ağabeyinin doğum gününde göstermek üzere Sarp'la ilgili çekimler yapar. Berna, Sarp'ın doğum gününü unutmaz ve ona geçmişi hatırlatan çok değerli bir hediye verir. Sarp, Berna'nın kendisini ne kadar çok sevdiğini yeni yeni anlamaktadır.

  Yelda çektiği görüntüleri montajlarken, Ekin babasının Sarp ile ilgili konuşmasına şahit olur. İsmet kızının Sarp'a âşık olduğundan emindir. Ekin bu konuşmadan çok etkilenir. Ne kadar oyun da olsa babası kendisini çok iyi tanımaktadır. Ekin en sonunda Yelda'ya kendisini de çekmesini ister.
  Ve doğum günü partisinde herkes bir araya gelir. Sırayla konuşmalar izlenir. Ekin, Berna'nın konuşması esnasında Sarp'ın ne kadar etkilendiğini görür. Sıra Ekin'in konuşmasına gelmiştir. Ekin çok içten bir aşk itirafında bulunur. Ancak Sarp'ın bunu anlayıp anlayamayacağı bir muammadır. Ve hatta, her şey için çok geç kalınmış olunması bile söz konusudur
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:16:43 ) değiştirilmiştir.

 5. #10
  Durum:
  Çevrimdışı
  theroseberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  21.01.2005
  Yer
  L+P=TLA
  Mesajlar
  743
  Konular
  4
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  11.Bölüm Basın Özeti

  Ekin de Sarp da sırılsıklam aşık

  Sarp, Ekin'in kendisi için söylediklerinden etkilenmiştir. Ekin'e bunların ne anlama geldiğini sorar. Ekin'in vereceği cevap Sarp için çok önemlidir.
  Ekin, Sarp'ın kendisi için doldurduğu bandı, parçalanmış halde çöpte bulur. Ekin bu bantta ne olduğunu ve Sarp için neden bu kadar önemli olduğunu merak eder. Ekin sadece bandın başını dinleyebilir. Tamiri, yani Ekin'in tamamını dinlemesi zaman alacaktır.
  Ekin de Sarp'tan iyiden iyiye hoşlanmaya başlar. Hatta bir gece sarhoş olup Sarp'ın düştüğü durumlara düşer. Sarp ise Ekin'in davranışlarındaki tutarsızlık karşısında ne yapacağını bilemez.
  Ekin ve Sarp birbirlerinde direkt olarak söyleyemeseler de artık birbirlerine açılmaya karar verirler. Ancak Ekin bir şeyden emin olmak, bandın tamamını dinlemek, Sarp'ın aşk itirafını duymak istemektedir.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:17:56 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Aşk Oyunu - Bölüm Yorumları
  By yaseminergeneci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 786
  Son Mesaj: 28-06-20, 05:06:02
 2. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri
  By hg-hvn in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 16-05-13, 01:09:23
 3. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (2)
  By *POP* in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 28-01-11, 17:09:34
 4. Pusat - Bölüm Özetleri
  By zozem in forum Pusat
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 12-12-07, 16:20:49
 5. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (1)
  By Siyahinci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 20-03-07, 19:52:30

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •