Sayfa 3/9 İlkİlk 1234567 ... SonSon
44 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Aşk Oyunu - Bölüm Özetleri

 1. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  benign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  05.09.2005
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  8
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  8.Bölüm Basın Özeti

  Sarp aşk sarhoşu

  Çapkınlar aleminden bir yıldız daha kaymıştır. Sarp, Ekin'i sevdiğine emindir ve artık direnmeyecektir. Serkan arkadaşının bu durumunu kabullenir. Ona Ekin'e açılmasında da yardımcı olacaktır. Ancak ortada bir problem vardır. Alemlerin hızlı çapkını Sarp'ın Ekin'i görünce adeta dili tutulmakta, konuşamamaktadır. Serkan teşhisi hemen koyar. Aşık olan çapkınlarda sıkça görülen bir problemdir bu. Çözmek için arka arkaya planları devreye sokmaya başlarlar. Sarp içki içer, konuşma metni ezberler, Ekin'i değişik mekanlara götürür ama çeşitli sebeplerden bir türlü aşkını açıklayamaz. Bu arada Ekin, Kenan'ın teklifini reddeder. Ancak Gönül'den aşka dair duyduğu sözler kafasını karıştırır.

  Sonunda Serkan en etkili planı devreye sokar. Sarp konuşamıyorsa sesini bir kasete kaydedecek ve uygun anı bulduğunda Ekin'e olan aşkını kasetten dinletecektir. Sarp Ekin'e olan tüm duygularını bir kasete kaydeder. Ekin ve Sarp bir restoranda buluşur. Sarp teybi tam çalıştırmak üzereyken beklemediği bir sürprizle karşılaşır."
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:22:37 ) değiştirilmiştir.

 2. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  griffiths - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  26.06.2005
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  86
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  12.Bölüm Basın Özeti


  Aşıklar için yolun sonu geldi mi?

  Sarp ve Ekin yüreklerinin sesini bir kenara bırakıp ayrılmaya karar verirler. Ama bu ayrılık o kadar da kolay olmayacaktır. Nasıl sahte evlliklerini ailelerine kabul ettirmek için bin bir türlü oyunun içine girmişlerse şimdi de ayrılmak için aynı yollardan geçmek zorunda kalırlar.

  Ekin ve Sarp bu dertle uğraşırken Teksoylar’ın malikanesi yeni bir konuğu ağırlar. Sarp’ın dayısı Süha tüm görkemiyle aileye katılır. İflah olmaz çapkın Süha’yı görünce Sarp ve Serkan’ın kimi örnek aldığını anlarız.

  Ama bu hiç de kolay olmaz. Özellikle Orhan ve İsmet’in bunu kabul etmesi o kadar kolay olmayacak. Fakat Sarp ve Ekin aldıkları karardan geri dönmezler ne yapıp edip ailelerini aralarında bir sorun olduğuna ikna etmeye çalışırlar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık, kanlı bıçaklı iki düşmana benzemeye çalışırlar, kısmen başarırlarda ama gözleri onları hep ele verir.

  Aşıklar için yolun sonu geldi mi?.. Yoksa aşk her şeyi yenecek mi?
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:24:03 ) değiştirilmiştir.

 3. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  28.10.2004
  Yer
  Bir Timur Sevdim
  Mesajlar
  23,219
  Konular
  34
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  13.Bölüm Basın Özeti


  Ekin, Sarp kadar cesur olabilecek mi?
  Aşkını itiraf edebilecek mi?

  Sarp sonunda aşkını Ekin’e itiraf etmiştir. Ancak Ekin’in kafası ise karışıktır çünkü Sarp’ın doldurduğu kasetin Berna için olduğunu düşünmektedir. Sarp bunu duyunca çok şaşırır, Berna’nın bir şeyler karıştırdığını anlar ve ondan gerçeği açıklamasını ister.

  Bu sırada Yelda ortadan kaybolur. Tüm aile Yelda’yı bulmak için seferber olunca, Sarp ve Ekin de kendi meselelerini bir kenara bırakıp Yelda’yı aramaya koyulurlar. Yurtdışındaki okuluna dönmek istemeyen Yelda ise aslında Serkan’da saklanmaktadır. Ailedeki Yelda krizi iyice büyüdüğünde, Yelda dayanamaz ve ortaya çıkmaya karar verir. Annesinin kendisi için bu kadar üzülmesi onu etkilemiştir. Ailesini daha fazla üzmeden, gönülsüz de olsa yurtdışına gitmeye karar verir.

  Ekin Kenan’la buluşur. Kenan, Ekin’in Sarp’a duyduğu ilgiyi açıkça fark eder. Kenan’ın tüm hayalleri yıkılmıştır…

  Sarp ve Ekin ise Berna’nın tüm olanları açıklamasını beklerken, kötü bir sürprizle karşılaşırlar. Berna intihar girişiminde bulunmuştur… Berna hastanede kendine geldiğinde başucunda Sarp ve Ekin’i de görecektir…

  Tüm sorunlar çözülür. Sarp ve Ekin sonunda yalnız kalabildiklerinde, artık Sarp’ın kafasındaki tek soru Ekin’in aşkına vereceği karşılıktır. Ekin de Sarp gibi cesur davranıp, Sarp’a olan gerçek duygularını söyleyebilecek midir?
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:25:12 ) değiştirilmiştir.

 4. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  Rose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  29.05.2004
  Yer
  Wuppertal
  Mesajlar
  1,398
  Konular
  23
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  14.Bölüm Basın Özeti

  Ayrılığa dayanamayan Sarp, Ekin’in kapısına dayanıyor...

  Ekin’in evi terk etmesinden sonra Sarp tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Hızlı otomobil kullanır, saatlerce bilgisayar oyunu oynar, bir an işlerine sarılmaya karar verip hemen ardından eğlenmeye gitmek ister. Dengesizleşmiştir. Sarp’ın yanından ayrılmayan Serkan, durumunu kaygı verici bulmaktadır.

  Ekin evine döner. Ailesine durumu açıklar. Odasına yerleşir. Verdiği kararın doğru bir karar olduğuna kendini ikna etmeye çalışmakta ancak bindiği minibüste gittiği bakalda, hatta odasında bile Sarp’ın hatırasıyla devamlı karşılaşmaktadır.

  Sarp bir gece iyice kontrolünü kaybedip kendisini İstanbul sokaklarına vurur. 2. sınıf meyhanelerde, köprüaltlarında gezmeye başlar. Başı belaya girmek üzereyken bir pilavcı Sarp’ı kurtarır.

  Pilavcı’yla konuşması Sarp’ı uyandıracak, kendine getirecektir. Ekin bir sabah penceresini açtığında Sarp’ı evin tam karşısında otururken görür. Neye uğradığını şaşırır. Gidip Sarp’la kavga eder ancak Sarp kararlıdır. Karısını almadan şurdan şuraya gitmeyecektir. Ekin “Çok beklersin” diyerek evine döner.

  Bu andan itibaren meydanda bir curcuna başlar. Bütün mahalleli karısını almak için gelen bu adamı izlemeye başlar, simitçiler, fotoğrafçılar. Sarp’ın etrafı gittikçe kalabalıklaşmaktadır.

  Serkan ve Yelda da Sarp’a destek vermeye gelirler. Bu sırada Yelda ince bir planla aşk oyununun iç yüzünü öğrenmeyi başarır.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:26:22 ) değiştirilmiştir.

 5. #15
  Durum:
  Çevrimdışı
  aysin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  26.05.2004
  Mesajlar
  1,136
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  15.Bölüm Özeti


  Ve sonunda "aşk oyunu" ortaya çıkıyor..

  Aileler gazeteye bomba gibi düşen “kiralık gelin” haberiyle şoke olurlar. Feryal, Teksoy ismini nasıl kurtaracağını düşünürken, Ekin’in ailesi için sonuç çok daha yıkıcı olur. İsmet olayı kaldıramaz, kalp krizi geçirir. İsmet’in ölüm kalım savaşı verdiği saatlerde herkes kendi hesaplaşmasını yaşamaktadır: Sarp ve Kenan büyük bir kavga ederler, Gülser, bir anlaşma öneren Feryal’e dayanamaz ve patlar. Ekin tüm bu kaosun ortasında çok daha büyük bir soruyla karşı karşıyadır: Sarp’a veda mı edecek yoksa her şeye rağmen devam mı edecek… Ekin aşkı için babasının hayatını riske atamayacağını anlar… Bu yüzden geleceklerini yoğun bakımdan çıkan İsmet’in iki dudağının arasına teslim eder.

  Sarp sonunda basının karşısına çıkar ve Ekin’le birlikte aldıkları, ikisi için de en doğru olan kararı açıklar.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:27:28 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/9 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Aşk Oyunu - Bölüm Yorumları
  By yaseminergeneci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 786
  Son Mesaj: 28-06-20, 05:06:02
 2. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri
  By hg-hvn in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 16-05-13, 01:09:23
 3. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (2)
  By *POP* in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 28-01-11, 17:09:34
 4. Pusat - Bölüm Özetleri
  By zozem in forum Pusat
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 12-12-07, 16:20:49
 5. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (1)
  By Siyahinci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 20-03-07, 19:52:30

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •