Sayfa 4/9 İlkİlk 12345678 ... SonSon
44 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Aşk Oyunu - Bölüm Özetleri

 1. #16
  Durum:
  Çevrimdışı
  EL DESDİCADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  31.07.2005
  Mesajlar
  563
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  16.Bölüm Basın Özeti


  DAVA ERTELENİYOR

  İşte bölüm konusu: Sarp ve Ekin'in boşanma süreci başlamıştır. İki tarafın ailesi de bir an önce boşanma işlemlerinin tamamlanmasını beklemektedir. Sarp ve Ekin istemeseler de, boşanma işlemini hızlandırmak için ellerinden geleni yapmaya kararlıdır. Ama karşılarına beklemedikleri bir engel çıkar. Boşanma davalarına bakan hakim, geçlerin boşanma davasında bir gariplik olduğunu sezer ve onları boşamaz. "Hemen boşanırız" diye düşünürlerken, dava bir sonraki celseye ertelenir. Bu sırada Orhan, Sarp'ın doğru yola girdiğine ikna olmaya başlamıştır. Sarp'a yapacağı sürpriz için boşanma işleminin tamamlanmasını beklemektedir.

  KARANLIK GEÇMİŞ

  Serkan ve Yelda ise herkesten gizli, görüşmeye devam eder. Onların derdi de aralarındaki bu durumu Sarp'a nasıl açıklayacaklarıdır. Bu arada Yelda'nın karanlık geçmişinden gelen Selim, şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıkacaktır. Sarp ve Ekin boşanabilmek için Kurti ve Serkan'ı yalancı şahitlik yapmaları için kandırırlar. Bu sayede hakimi ikna edebileceklerini düşünürler.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:28:34 ) değiştirilmiştir.

 2. #17
  Durum:
  Çevrimdışı
  safak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  25.05.2004
  Mesajlar
  288
  Konular
  4
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  17.Bölüm Basın Özeti

  SARP KENDİ AYAKLARI ÜSTÜNDE DURMAYI BAŞARABİLECEK Mİ?

  Sarp evden ayrılmıştır, geçici olarak Serkan’ın yanına yerleşir. Sarp’ın amacı bir iş bulup babasına bağımlı olmadan yaşamaktır. Böylece Ekin’e de kendi ayakları üzerinde durabileceğini ispat edecektir… İsmet bankaya olan borcu ödemek için tekrar çalışma kararı alır. Ekin fabrikadaki işine geri döner. Kurtuluş birkaç geceyi otomobilde geçirdikten sonra bunun böyle olmayacağını anlar. Kurtuluş mahallede, kendi evlerini gören kiralık bir ev tutar. Sarp kolay iş bulacağını zannederken olaylar hiç de beklediği gibi gelişmez. Orhan Sarp’ın mutlaka eve geri döneceğine inanmaktadır. Bu yüzden Sarp’ın ismini kullanarak iş bulmasına engel olur. Yelda Serkan’ı köşeye sıkıştırır; Artık Serkan’la gizli bir ilişki yaşamak istememektedir. Ancak Serkan kız kardeşine âşık olduğunu Sarp’a nasıl söyleyecektir? Sarp babasına direnir, vasıfları ile bir iş bulabileceğini zanneder. Ancak gerçek hayat acımasızdır. Sarp başarısız olur. Sarp Ekin’in kendisini desteklemesini beklerken, Ekin Sarp’ın evine, alışık olduğu hayata geri dönmesinin daha doğru olacağını söyler. Daha fazla direnmenin bir anlamı kalmamıştır. Artık oyun bitmiştir. Sarp umudunu yitirir.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:29:33 ) değiştirilmiştir.

 3. #18
  Durum:
  Çevrimdışı
  babyyy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  17.12.2004
  Yer
  Balıkesir
  Mesajlar
  1,385
  Konular
  2
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  18.Bölüm Özeti


  Sarp herşeye rağmen sevdasının peşinde! Sarp tüm zorluklara rağmen pes etmemiş ve geri adım atmamıştır. Onu artık çok daha zor bir hayat beklemektedir. Rahat ve sorunsuz hayatı artık onun için çok uzakta kalmıştır. O yeni hayatına; hayta eniştesi Kurti’nin, ev arkadaşı olarak devam edecektir. Ne Kurti’nin patavatsızlıkları, ne ev sahibi Hacı annenin kaprisleri, ne de beş kuruşsuz yeni hayatı Sarp’ı, Ekin’in kendisinden yavaş yavaş uzaklaşması kadar üzmez. Ama Sarp yenilgiyi kabul etmeyecek. Ekin’in tüm ters davranışlarına, tüm görmezden gelmelerine rağmen, o sevdasının peşini bırakmayacak. Hem de her şeyi göze alarak, hem de hiçbir şeyden gocunmayarak… Orhan Sarp’dan ümidi keser, her zaman olduğu gibi yine yumruğunu masaya vurur, ve gözünden sakındığı oğlu Sarp’ı, defterinden siler. Sarp’ın mahalleye taşınmasını İsmet öğrenirse ne olacak, bunu kara kara düşünmek yine Gülser’e düşer. Ama herkesin bildiği bu gerçeği, İsmet’in öğrenmesi çok uzun sürmez… Serkan can dostu Sarp’ı varoşlarda da yalnız bırakmaz. Elinden gelen yardımı yapar. Ama o Sarp’ın mutluluğu için uğraşırken, kendisini kötü bir sürpriz beklemektedir.Ekin içi kan ağlasa da, babasına verdiği sözden dönmez. Aşkını yüreğine gömer, hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Ama Sarp her an karşısına çıkmaktadır. Nuh deyip peygamber demeyen Ekin, acaba daha ne
  kadar direnebilecek?..
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:30:41 ) değiştirilmiştir.

 4. #19
  Durum:
  Çevrimdışı
  EL DESDİCADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  31.07.2005
  Mesajlar
  563
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  20.Bölüm Basın Özeti

  SARP VE EKİN’İN GİZLİ AŞKI

  Sarp ve Ekin, birbirlerinden kopamayacaklarını anlayıp, aşk oyununu başka türlü devam ettirmeye karar vermişlerdir. Bu defa ayrıymış gibi davranacaklar ama gizli gizli aşklarını yaşayacaklardır. Bu o kadar da kolay olmayacaktır. Buluşmak için etraflarına yalanlar uydururlar ama, her defasında önlerine beklemedikleri bir engel çıkar.

  Orhan onca yıl çalışıp büyüttüğü işlerini devam ettirecek çocuklarının aileden kopmasını daha fazla hazmedemez. Bunalıma girer, işini bile umursamaz hale gelir. Bu durum en çok Feryal’i endişelendirmektedir.

  Serkan Yelda’nın kendisini terk etmesi üzerine dağılmış, aşk acısıyla eve kapanmıştır. Yelda ise Selim’le yeniden birlikte olduğuna kısa sürede pişman olmuştur. Yaptığı hatadan dönmek için çok geç olduğunu Selim’den ayrılmaya kalkışınca anlar.

  Kurti, Gönül’e onun ve Muzo’nun yeni evine taşınma zamanının geldiğini müjdeler. İsmet ve Gülser ise onların evden ayrılmasına içten içe üzülmektedirler. Kurti eşyaları evden almaya geldiğinde İsmet ona hiç beklemediği bir konuşma yapar.

  Kenan’ın hayatında hiç beklemediği gelişmeler olmaya başlar. Ustasının kızı Feride Kenan’a bir aşk mektubu verir. Böyle bir şeyi hiç beklemeyen Kenan o güne kadar Ekin’e yaşattıklarını artık kendisi yaşamaya başlayacaktır.

  Selim’in elinden kurtulamayacağını anlayan Yelda Serkan’dan kendisini kurtarmasını ister. Serkan hayatının tehlikede olduğunu bilmeden Yelda’yı kurtarmak için harekete geçer.

  Sarp ve Ekin gözlerden uzak görüşebilmenin bir yolunu bularak aşklarının önünde kimsenin duramayacağını ispat ederler. Bilmedikleri ise aşkları için yepyeni bir tehlikenin yaklaşmakta olduğudur.
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:31:50 ) değiştirilmiştir.

 5. #20
  Durum:
  Çevrimdışı
  EL DESDİCADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  31.07.2005
  Mesajlar
  563
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart 21.bölüm

  21.Bölüm Basın Özeti

  Sarp ve Ekin aşkı ortaya çıkıyor

  Sarp ve Ekin gizli gizli buluşmaya devam etmektedirler…

  Yasemin, Sarp’ın yaptığı sahte evliliği öğrenmiş ve Sarp’la görüşmek istemektedir.

  Sonunda olan olur, Ekin ve Sarp Gülser’e yakalanırlar. Bu işi bu şekilde daha fazla yürütmenin bir anlamı kalmamıştır. Hazır ismet’in sağlık durumu da iyiye giderken, Sarp ve Ekin birbirlerinden vazgeçemediklerini İsmet’e söylemeye karar verirler.

  Serkan hapishane hayatına uyum göstermekte zorlanmaktadır. Serkan Sarp’a kız kardeşine aşık olduğunu söyleyebilecek midir?

  İsmet’e durumu anlatması gereken Ekin’dir. Acaba İsmet ikna olacak mıdır?
  Konu sorenza tarafından (15-05-06 Saat 14:33:08 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/9 İlkİlk 12345678 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Aşk Oyunu - Bölüm Yorumları
  By yaseminergeneci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 786
  Son Mesaj: 28-06-20, 05:06:02
 2. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri
  By hg-hvn in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 16-05-13, 01:09:23
 3. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (2)
  By *POP* in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 28-01-11, 17:09:34
 4. Pusat - Bölüm Özetleri
  By zozem in forum Pusat
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 12-12-07, 16:20:49
 5. Aşk Oyunu - Bölüm Resimleri (1)
  By Siyahinci in forum Aşk Oyunu
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 20-03-07, 19:52:30

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •