Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk Oyunu (Arşiv 10)

Durum:
    ozguster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk Oyunu (Arşiv 10)

Alıntı dizidizidiziler Nickli Üyeden Alıntı
    Özgücüğüm,
    Gerçekten böyle bir dörtlük var mı?
    Inanamıyorum yaa. Üzülüyordum ben bu kızlar için, beyinleri yıkanmış, filan diye ama bu dörtlüğü de okuyunca anladım ki üzülmemiz yersizmiş. Onları biz tümden kaybetmişiz, geri de getiremeyiz...
    Özgücüğüm bu arada zeka seviyesi, görmüş geçirmişlik olarak senle yarışamayacaklarını zaten biliyorsun. Hepimiz biliyoruz, bundan sonra onları muhattap bile almayalım derim ben. Cevap bile vermeyeceğim saçma sapan yazılarına...
    Canım benim inanılır gibi değil değil mi?Ama gerçek.İnan gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Bir de cüce boyuyla buralara gelmiş laf etme cesareti göstermiş.
    Akıl konusunda buradaki kimse zaten onunla bununla ne yarışacak yaşta,ne de seviyede.Böyle bir şey olamaz.Ama gerçekten iki laf etmek istedim.
    Daha ne inciler var.Ara ara günün sözü babında alacağım buralara.
    Bu arada Berk Hakman'ın resmi silinmiş mi, göremiyorum.Ama Sinem,Sılam istememiş zaten eminim vardır bir bildikleri, o yüzden ben de gelmesin diyorum.
    Teo nasıl izliyorsun güzel arkadaşım o bölümleri?Valla benim elim gitmiyor ne resimlere,ne eski bölümlere.Belki bir süre sonra.Adamı orda gördükçe canım sıkılıyor,üzülüyorum.
    Bu arada ben bu sene sanırım sadece Beyaz Gelincik izleyeceğim arkadaşlar ve tabi kısmet olur da yayınlanırsa Aşk Oyunu.Emekli ediyorum kendimi.
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Ozly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sinem bir imza yaptın olaylar boyut degistirdi:) İyi oldu ama o adam cok seker biri wallaa..Yeni sezon dizileride baya varmışş her gece farklı reklam izliyorum ben

Durum:
    teomanresat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Nikomedya:)).
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sinemcim vete bu sezon yeni diziler ekrana geliyor.Serhat Tutumlueri Sahrada izlemiştim.Oyunculuğunu beğenmiştim.Galiba bu dizide Demet egvarla oynayacak.beyzanın kadınları filminde oynamış.Neyse inşallah uzun soluklu bir dizi olur.
    Evet bencede Berk ekinin aynına uymaz.Bizler burda bir türlü kimseyi yakıştıramıyoruz.Ekip ne yapıyordur acaba.Belkide çoktan bulup anlaşmışlardır.bende yorumlarınıza bakıyorum da Sılacım Ozan güvende bu işi kotarır.Bir İstanbul Masalı ve İkinci baharda çok güzel oyunculuk çıkarmıştı.Ama işte biz istemekle yetiniyoruz.bakalım kim gelecek.İnşallah gideni kesin ve kesin aratmaz.

Valla özgücüm baştan bende bu olaylar çıktığında içim kaldırmaz diyordum ki halada dayanamıyorum ama bu ikiliyi birdaha aynı karede göremeyecek olmak beni çok üzüyor.İşte bu yüzden biraz nostalji yapayım diyorum.eskide olsa doya doya bir arada göreyim diye izliyorum.Birde gecenin sessizliğinde çocuklar uyumuş,Tülayla çok keyif alarak izliyoruz.Ama dediğim gibi bu ikiliyi bir daha aynı karede görmemek beni inanılmaz üzüyor.yazık çok yazık oldu.Güzelim aşka.
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    NERGIZ_CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ask oyununu UNutmaz ki
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

her kese merhaba bakiyorum hala oyuncu bulamadik ah surpiriz olurmu sarp geri donmus diye.yazdiklarimizi okumus pisman olmus geri donmus
    diziyi ilk izlerken sok oluruz aslinda

Durum:
    g_k
    g_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar aşk oyunun yeni bölümleri yayınlanacak mı?

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri