Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Aşk Oyunu - Bölüm Yorumları (2)

_Aysegül_
    _Aysegül_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

huhu neler konusuyosunuz?dün giremedimde bi tüyo falan geldimi acaba?su catlak doktorun ekine asik olmasindan korkuyorum ya insALLAH bernayla birlikte olurlar malum oda sevgiliinden ayrildi ..

Durum:
    teomanresat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Nikomedya:)).
    Konular
    3
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *{LOLLY}* Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar artık sinan bu bölümde gerçeği öğrenecek.dikkat ettiyseniz ekin kasetlerinde babanı dinle, baban çok iyi biri, şöyle böyle dedi.tabiki burda sarpı kasteddiğini biliyoruz.bu demek oluyor ki ekin malum "zamana karşı oynuyor" (onun düşüncesiyle)..ölmeden önce bu gerçeği sinana bizzat söyleyeceğine eminim. reyhanın getirdiği tüyodaki şu parti bununla alakalı olabilir, ama daha tokat meselesini çözemedim..

haklısınız...ilk evlilşklerinde belki de gereğinden fazla çekilen yatak odası sahneleri şimdi hiç çekilmiyor..biz böyle mi ummuştuk? sorarım arkadaşlarım sizlere..böyle mi ummuştuk??? artık gerçekten evliler, ekin de yapacaklarının listesinde teksoyların evine taşınma olayını almıştır umuyorum...
    Selamlar,arkadaşım sana katılmamak imkansız.Evet bencede bu bölümde ya gerçeği öğrenecek,yada ekin bunu söylemek için zemin hazırlayacak ve bölüm bitecek.Ama çok geçmez 1-2 bölümde sinan gerçeği öğrenir.Ama tepkisi ne olur onu bilemem.Belki çocuk hemen kabul eder,belkide ilk başta tepki verir.Ama onun anlıyacağı şekilde anlatılırsa bence kabul edecek.

Durum:
    teomanresat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Nikomedya:)).
    Konular
    3
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı **BaBy** Nickli Üyeden Alıntı
    huhu neler konusuyosunuz?dün giremedimde bi tüyo falan geldimi acaba?su catlak doktorun ekine asik olmasindan korkuyorum ya insALLAH bernayla birlikte olurlar malum oda sevgiliinden ayrildi ..
    Selam arkadaşım,tiyo olarak dün reyhan arkadaşımız cafede çekim olduğunu,bunu parti çekimi olduğunu ve ekin birine,yada ekine tokat atılıyormuş diye bir tiyo getirdi.Ekinin karşısındakini gören olmamış.Bizde bu tokat tiyosundan sonra bunu konuşmaya başladık.
    Çatlak profesörümüzün ekine aşık olacağını sanmam.Biz onları bernayla baş göz ettik.Olaylar kısaca bunlar.

Durum:
    allbyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı teomanresat Nickli Üyeden Alıntı
    Selamlar,arkadaşım sana katılmamak imkansız.Evet bencede bu bölümde ya gerçeği öğrenecek,yada ekin bunu söylemek için zemin hazırlayacak ve bölüm bitecek.Ama çok geçmez 1-2 bölümde sinan gerçeği öğrenir.Ama tepkisi ne olur onu bilemem.Belki çocuk hemen kabul eder,belkide ilk başta tepki verir.Ama onun anlıyacağı şekilde anlatılırsa bence kabul edecek.
    herkese selam...bende size katılıyorum arkadaşlar bu bölüm yada öbür bölüm aileler öğrenmeye başlar..ekin ameliyat kararı bir bölüm sürer ama ameliyata girmeden önce muhakkak sinana kendi ağzıyla söylemek isticekdir babasının sarp olduğunu.sinan ne tepki werir onu tam olarak tahmin edemiyorum ama sarpa alışması kolay olmicakdır...şimdi aileler felanda öğrenirse iyice duygusallaşır dizi.daha şimdiden önlerinde ölü eksik gibi dawrandıklarına göre aileler öğrenince nolur tahmin bile etmek istemiyorum.. :sad53:
    ..Aşk Oyunu..

_Aysegül_
    _Aysegül_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

Alıntı teomanresat Nickli Üyeden Alıntı
    Selam arkadaşım,tiyo olarak dün reyhan arkadaşımız cafede çekim olduğunu,bunu parti çekimi olduğunu ve ekin birine,yada ekine tokat atılıyormuş diye bir tiyo getirdi.Ekinin karşısındakini gören olmamış.Bizde bu tokat tiyosundan sonra bunu konuşmaya başladık.
    Çatlak profesörümüzün ekine aşık olacağını sanmam.Biz onları bernayla baş göz ettik.Olaylar kısaca bunlar.
    slm,sagol arkadasim ya tsk.ler tüyo icinde,vayy demek ortada tokat olayi var neyse fazla sürmez ortaya cikar.nebilim birden öyle aklimdan gecti insALLAH dedigin gibi bernayla bas gz ederiz..:)

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)