Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Aşk Oyunu - Bölüm Yorumları (15)

Durum:
    sweetheart_02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ateveci Nickli Üyeden Alıntı
    dizi bitiyormuş.
    üzüldüm demek isterdim ama doğrusu üzülmedim.olması,çok evvelden olması gereken birşey gerçekleşti.
    denklem kurmak o kadar da zor değildir.bu denklemden keremcemi çıkarınca -veya sarp karakterini çıkarınca diyelim- denklemin eski denklem olmasını beklemek saflık olurdu.bu denklemde oyunculuğun önemi ne kadardır bilmiyorum.yani oyuncu birisi varken artık dizi izlenmez oldu.bunu unutmamak gerek.yapılan şey bir tiyatro eseri değil bir dizi zira.yeni gelen kişinin oyunculuğuna dayanarak konuşmadan evvel iki kere düşünmek gerek.

yaseminin yazısını okudum.üzülmüş elbette dizisine,işine.ama sabah benim izlediğim görüntülerde hiç de öyle söylemiyordu:
    "tarduyu insanlar daha çok beğeniyorlar,keremcem de zaten bir oyuncu değil ama tardu bir oyuncu"
    sabah bunu duy,akşam da gel dizinin bitişini öğren...demek ki oyuncu olmak dizinin devamını sağlamıyormuş.

kanal yöneticilerine ders olsun demek istiyorum-olmayacağını bilerek-:
    dizinin hikayesi bitince diziyi de bitirin.uzamasın.saçmalamasın.bu dizi gibi olmasın sonu.

umarım ekipteki herkes bir yerlerde iş bulur yeniden ve ekmek paralarına yeniden kavuşurlar.
    bana saldıracaklara da şimdiden duyurayım:bu sayfalara pek uğramıyorum.hatta hiç uğramıyorum denebilir.dolayısıyla bana edeceğiniz lafları göremeyeceğim zaten.
    Her ne kadar bunları göremicek olsanda bir yaso fanı olarak cevap vermek görevim gibi..İlk olarakYasemin Keremcem'e kötüleyecek en ufak bir laf etmemiştir..Oyuncu diil demiş evet haklı diil çünkü..1 diziyle oyuncu olunabiliyorsa eğer, yazık yıllarını bu işe vermiş ustalara..Hem galiba bugünkü yazısını okumadın Yasemin'in kopyalıyorum..

nasıl başlıycamı ne diycemi bilemiyorum..daha 2 gün önce setteki yoğunluğumdan dolayısiteye fazla giremiyorum dedim.allahın işine bakın şuan işim bileyok..herşeyin hayırlısı tüm ekip elimizden geleni yaptı ama olmadı..burdan bişey söylemek istiyorum keremcemle alakalı bi durumun olmadığını bilmenizi istiyorum.sonuçta onun izleyici kitlesinin çok olduğu görünen ve bilinen bişey.ama dizinin bitmesini keremceme bağlamazsanız sevinirim.bizim kadar oda üzgün buda bi gerçek..dediğim gibi herşeyin hayırlısı..ben bu dizide oynamaktan ço mutluydum.gönül isteriki devam etsin..sizleri çok seviyorum.inşallah en yakın zamanda tekrar görüşürüz....

Oyuncu olmakla dizinin devamı arasında kurduğun bağlantıya katılmıyorum..Keremcem durup Yasemin ayrılsaydı da bu dizi biterdi...Dizinin bitiş sebebi reytingler..Yada bize öyle gösterilicek bilmiorum artık ama reytinglerin düşüş sebebi kasıtlı bir hareket..Hikaye kötü olduğu için düşmedi reytingler..44 bölümü kim yazdıysa 45. bölümü de aynı kişiler yazdı..Reytinglerin düşüşü tamamen Atv'nin bir oyunu..

Demekki insanların laflarını kendi alehlerine kullanmadan önce işin iç yüzünü de bilmek gerekiyormuş...

Durum:
    SILVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    www.dizifilm.com
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Aşk Oyunu bitmiş demek. Benim için geçen sezon bitmişti zaten. Benim finalimde Ekin ameliyattan çıktığında başında tek aşkı olan kocası Sarp vardı. -SON-
    Ondan sonrası mı??? 2016 yılında geçmesi gereken ama günümüzde geçiyor gibi görünen, aşkı yüzünden ne çılgınlıklar yapan Sarp'ın aşkına sırtını döndüğü, oğluna olan sevgisi yüzünden yoğun bakımdan kaçan hatta oğlunu kaçıran Sarp'ın oğlunu terk ettiği birkaç bölüm benim için sadece KABUSTU. Çok şükür kabus bitmiş....

Durum:
    sweetheart_02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SILVER Nickli Üyeden Alıntı
    Aşk Oyunu bitmiş demek. Benim için geçen sezon bitmişti zaten. Benim finalimde Ekin ameliyattan çıktığında başında tek aşkı olan kocası Sarp vardı. -SON-
    Ondan sonrası mı??? 2016 yılında geçmesi gereken ama günümüzde geçiyor gibi görünen, aşkı yüzünden ne çılgınlıklar yapan Sarp'ın aşkına sırtını döndüğü, oğluna olan sevgisi yüzünden yoğun bakımdan kaçan hatta oğlunu kaçıran Sarp'ın oğlunu terk ettiği birkaç bölüm benim için sadece KABUSTU. Çok şükür kabus bitmiş....
    O kabus için bütün ekip haftanın 6 günü gecenin 12 sinden ertesi gün aynı satte kadar deli gibi çalıştılar bilio musun? Kaç kişi bu işten ekmek yiyor, makyözünden ışıkçısına, bütün teknik ekibinden oyuncusuna ve hatta yönetmenine kadar..Şimdi bu insanların çoğu işsiz kaldı.Bunu biliyo musun? Sonu gelmiş bir işin, yayından haksız yere kaldırılmış bir yayının arkasından kabustu iiki bitti kurtulduk demek kolay..Bunu herkes der.Önemli olan sonuna kadar arkasında olmak.Keremcem gitti, dizi bitti diyenlerden biri olmamak..Olaya bu artık yeni bir dizi gözüyle bakın, Sarp'ı aramayın die bas bas bağırdık ama sanırım biz aylardır boşuna uğraşmışız..Mantelite herkeste bu şekilde olduktan sonra daha çok dizi biter ortasında, çok insan işsiz kalır ama kimsenin umrunda değil tabi..Kabustu zaten diyip çıkalım böyle..iyi fikir boşuna üzülüyoruz zaten..Bizde,Yasemin'de,Aydoğan Abi'de hatta herkes boşuna üzülüyo dimi? Onlarda zaten kabus olduğunu düşünüyodu...Açıklamalarını umarım onlardan biri okumaz arkadaşım..Çok çok üzülürler...:img-sorry :img-sorry

Durum:
    SILVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    www.dizifilm.com
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sweetheart_02 Nickli Üyeden Alıntı
    O kabus için bütün ekip haftanın 6 günü gecenin 12 sinden ertesi gün aynı satte kadar deli gibi çalıştılar bilio musun? Kaç kişi bu işten ekmek yiyor, makyözünden ışıkçısına, bütün teknik ekibinden oyuncusuna ve hatta yönetmenine kadar..Şimdi bu insanların çoğu işsiz kaldı.Bunu biliyo musun? Sonu gelmiş bir işin, yayından haksız yere kaldırılmış bir yayının arkasından kabustu iiki bitti kurtulduk demek kolay..Bunu herkes der.Önemli olan sonuna kadar arkasında olmak.Keremcem gitti, dizi bitti diyenlerden biri olmamak..Olaya bu artık yeni bir dizi gözüyle bakın, Sarp'ı aramayın die bas bas bağırdık ama sanırım biz aylardır boşuna uğraşmışız..Mantelite herkeste bu şekilde olduktan sonra daha çok dizi biter ortasında, çok insan işsiz kalır ama kimsenin umrunda değil tabi..Kabustu zaten diyip çıkalım böyle..iyi fikir boşuna üzülüyoruz zaten..Bizde,Yasemin'de,Aydoğan Abi'de hatta herkes boşuna üzülüyo dimi? Onlarda zaten kabus olduğunu düşünüyodu...Açıklamalarını umarım onlardan biri okumaz arkadaşım..Çok çok üzülürler...:img-sorry :img-sorry
    Tabii ki biliyorum ve dizinin bitmesini de Keremcem'e bağlamıyorum. Bu dizinin başından beri en sıkı takipçisi oldum. Bu diziyle birlikte üye oldum foruma. Dizi için yazmadığımız mailler kalmadı. Dizinin fragmanlarını genellikle benim eklediğim videolardan izledi bu forumun üyeleri. Bu diziye öyküler yazdım. Dizi ve oyuncularla ilgili çıkan haberleri içeren kaydettiğim her videoyu burada üyelerle paylaştım. Ben elimden geleni yaptım, biz elimizden geleni yaptık. Ama bu diziyi senaristler yaktı. Dizinin çıkmaza girdiğini defalarca söyledik ama bildiklerini okudular, maalesef gerçekleri göremediler. Sadece bölüm uzatmak için olmayacak şeyler yazıp oynattılar. Dizi anlamını yitirdi. Bu diziyi benim kadar seven izleyici az bulunur. İçim acıdı son hallerine. Ben dizinin bitmesinden zevk almıyorum, sanırım yanlış ifade ettim az önce. Benim dediğim dizi daha fazla düşmeden bitirmeleri hem oyuncular için iyi olacak (yeni sezon henüz başladı sayılır, başka dizilere dahil olabilirler) hem de dizi daha fazla yıpranmadan bitmiş olacak. Şimdi biz eski güzel bölümleri hatırlayıp, oyunculara yeni oynacakları dizi ve inşallah filmlerde başarılar dilemeliyiz.

Sevgi ve saygılarımla,
    SILVER

Durum:
    RODYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Bahsedilme
    0 Mesaj

selam arkadaşlar iyi geceler.bütün gün giermedim,şimdi kısmet oldu.üzüntüyü atlatmaya çalışıyorum.

yasemin açıklamasını okudum,yine ne kadar muheşem bir insan olduğunu göstermiş. ne diyim. biz onu boşuna sevmedik.

silver hocam selam .evet 36. bölüm itibariyle çok yanlışlar yapıldı.o yanlışlar yapışlmasaydı ,keremde diziden ayrılmazdı.sanırım o ,bu projeye inancını yitirdiği için böyle bir davranışta bulundu

70 bölüm taş gibi gidecek diziydi aslında,ama olmadı. ne yapalım. haklısın,fazla zırlamak oyunculara da zarar verirdi.en iyisi oldu diyip ,geleceğe bakalım
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)