Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Aşk Oyunu (Arşiv 8)

Durum:
    arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aradım ya varya acayip uyuz med yapım arkdaşalr arayıp aynen söyle dedim bir bayan çıktı dedimki ya sizin görevlilerden biri çıkıp yazılı açıklam yaptı keremcem dizden ayrıldı diye bu ne kadar dogru bayan deiki böyle bir şey yazıldı benim haberim yok bir bilgim yok dedi ozaman peki keremcem dizden ayrıldım dedim hayır dedi önce sonra benim bir bilgim yok bunu söyleme yetkim yok hatta ben biraz bagırdım dedmi ya bune dogru düzgün bir şey diyin deim o hanım efendi sakin olun benim yetkim yok dedi önce hayır dei sonra bilmiyorum yetkim yok dedi delirecem ya ben

Durum:
    yasmin_91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    IaNina ♥Delena
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

öncelikle herkese selamlar.ben diziden ayrılmasını keremceme asla yakıştırmadım.üç beş kuruş için diziyi bırakmaması gerekirdi.kendisinin aşk oyunu dizisiyle tanındığını unutmuş olmalı.ben hala inanamıyorum şok oldum resmen keremcem bunu bize yapmamalıydın

Durum:
    ceren" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arese Nickli Üyeden Alıntı
    aradım ya varya acayip uyuz med yapım arkdaşalr arayıp aynen söyle dedim bir bayan çıktı dedimki ya sizin görevlilerden biri çıkıp yazılı açıklam yaptı keremcem dizden ayrıldı diye bu ne kadar dogru bayan deiki böyle bir şey yazıldı benim haberim yok bir bilgim yok dedi ozaman peki keremcem dizden ayrıldım dedim hayır dedi önce sonra benim bir bilgim yok bunu söyleme yetkim yok hatta ben biraz bagırdım dedmi ya bune dogru düzgün bir şey diyin deim o hanım efendi sakin olun benim yetkim yok dedi önce hayır dei sonra bilmiyorum yetkim yok dedi delirecem ya ben

Sevgi(umarım doğru yazmışımdır.) bunun lami cimi yok! Buna acil durum politikası denir. Kendileri de olayı bir yoluna koymak için milleti geçiştiriyorlar işin aslı bu. Yani gerçekten bu olay gerçek. Tek farkla şu an geri dönmesi için ikan etmeye çalışıyorlar dört yandan bence. İşte bu sebepten de telefondaki bayan da ne diyeceğini bilmiyor, "kem küm" yapıyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

YÜZ YIL ÖNCE DOĞDU ŞANLI EFSANE, 100 YAŞINDA MUTLU OL FENERBAHÇE!

Durum:
    öyküm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ceren" Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgi(umarım doğru yazmışımdır.) bunun lami cimi yok! Buna acil durum politikası denir. Kendileri de olayı bir yoluna koymak için milleti geçiştiriyorlar işin aslı bu. Yani gerçekten bu olay gerçek. Tek farkla şu an geri dönmesi için ikan etmeye çalışıyorlar dört yandan bence. İşte bu sebepten de telefondaki bayan da ne diyeceğini bilmiyor, "kem küm" yapıyor.
    Valla Cerencim aynen katılıyorum sana...Bence de daha tam olarak belli değil,ikna aşamasındalar.Ne olacağı belli değil ama sonuçta böyle birşey yaşandı...Bu bile yeter...Neyse bekleyip göreceğiz...

Durum:
    arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya ama insanı tlf sinir etmeye ne hakları var ya vardır ya yoktur ya ayrıldı de yada hayır ayrılmadı de adam gibi insan hanım efendi bir bekleyin yetkli birsine soralım der oda yok zaten ne biçim yapım bu ya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri