Uzun zamandır girmiyorum buraya ama yaptığım yorumlar,yazdığım hikayeler ve senaryolarla bu yazıyı yazma hakkını buluyorum kendimde...
Ben de tesadüfen bulmuştum bu forumu önce üye olmaya cesaret edemedim,sonra üye oldum ama bu seferde yazamadım...Çünkü burda o kadar tecrübeli,o kadar konuyu iyi analiz eden insanlar vardı ki...Ama birsüre sonra yazmam gerektiğini düşündüm yazdıklarımın dikkate alınmamasını bile gözönünde bulundurarak yorum yapmaya başladım...Sonra senaryo yazdım ekledim...Yorumlar,eksikler,iyi,kötü derken bir sürü şey yazdım...Sonra yorumlar başlığında Sevgili Çalıkuşumun bir mesajıyla hikaye de yazmaya karar verdim...Hikaye yazarken anladım dizinin ne kadar içime işlediğini.Hepimizin ne kadar işlediğini de gelen yorumlardan...Bu hikayelerin ardı arkası kesilmedi...Bu sırada bir sürü insan tanıdım...Arkadaş,kardeş,abla,abi,dost bir sürü insan...Teoman Abim,Sinem Ablam,Seval Ablam,Özgü Ablam,Arzu Ablam,Çalıkuşum,Duygum(Kushumm),Berkancım(Ortakk), Nalanım,Aslım,Özlemim...Ve daha bir sürü insan...
Herşeyi bir kenara bıraktım Aşk Oyunu bana bu insnaları kazandırdı...TAbii bu şekilde bir vedayı istemezdim ama oldu işte...
Şİmdii...Ne olursa olsun bu diziyi unutmayacağım...Hiç birşeyden de pişman değilim...