Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    ZENAN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (24)

Alıntı filizakyol86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdığın herşeye sonuna kadar katılıyorum :) Çok güzel yazmışsın eline sağlık :)
    Yapılan tanıtımların arasında da bizim dizi yok zaten Aşkı memnu, yaprak dökümünden sonra hangi dizi 30 larda izlendiki. Bir bizim dizimiz var 30 lara çıkan diğer diziler arasında ama işte atv
    teşekkür ederim Filizciğim yorumun için :love05:
    Allah aşkına bir dönüp baksınlar son 2-3 senedir hangi dizisi reyting rekoru kırdı atv'nin.hiç olmadı geçen sezona baksınlar geçen sezon 30 share alan bir aşk ve ceza birde ezel vardı(ki ezelde show'dan transferleri bizzat kendilerinin en baştan uğraştığı bir yapım değil:kahve,zaten o dizide atv'ye geçtiği zaman show'da ki aldığı reyting kadar reyting alamadı,niye acaba:icon_whis durun söyleyeyim atv'nin tanıtım yetersizliği).En büyük rakibi olan kanal reklam konusunda kendilerinden fersah fersah üstünken bu sayedede reyting oranlarında kendilerini 2'ye katlamışken atv yetkilileri bu problemi çözmek adına en ufak bir girişimde dahi bulunmuyorlar

Artık bu hafta için iş işten geçti ancak umarım gelecek hafta iyi bir tanıtım yaparlar aşk ve ceza adına,konu atv olunca umudum yok ama neyse

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ZENAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reklam konusunda çok yetersiz bir kanal zaten atv.Geçen sezondan bu sezona tüm dizilerinde reyting oranlarında çok büyük düşüş var ben bunu reklam yapmayı beceremediklerine bağlıyorum yahut ilgi çekici reklamlar yayınlayamıyorlar misal bir kanal d 'ye oranla oldukça yetersizler:icon_whis Dizi atv'de izlenir sloganıyla giriyorlar yeni sezona ancak bu söze yaraşacak şekilde reklam,dizileri tanıtacak şeyler yap(a)mıyorlar:kahvereklamdan kastım sadece fragman yayınlamak değil atv belki de reklamın sadece fragman yayınlamakla olduğunu sanıyor (gerçi onuda yapmıyorlar ya neyse:icon_whis)ancak gazetelerde hergün çarşaf çarşaf tanıtım resimleri yayınlatmak,resmi sitesinin giriş sayfalarını dönüşümlü olarak tüm dizilerinin tanıtım resimlerini yayınlamak(öyle dizi bir hafta kala değil 1 ay önceden),köşe yazarlarına kendi dizilerinin tanıtımlarını yaptırmak tüm bunların hepsi reklama giriyor...atv'de hiçbir zaman böyle geniş kapsamlı şeyleri yapmıyor sonrada dizileri izlenmeyince vay efendim reyting oranlarıyla oynuyorlar oluyor,önce dönüp kendilerine bir baksalar neden izlenmediklerini anlayacaklar:kahve
    Aynen canım :good: süper yazmışsın. Şu yazdıklarını bir de atv'ye göndersen iyi olacak :) belli ki onlar bu işten anlamıyor. belki feyz alırlar senden.:img-wink: Böyle çok izlenen dizilerine bile sahip çıkamayan kanala ne denir ki.

Durum:
    nurgülfanı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar ben atv ye şikayet kısmına çok uzun bir mail yazdım sizinde yazmanızı rica ederim eger dizimize gereken özeni vermiyorlarsa bu kanalla yollarını ayırsın tmc yetkilileri buradan duyrulur

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filizakyol86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuşum sloganım güzel olmuş, bende beğendim :happy0064 Dizi seyretme konusunda pek iyi değilim ama iyi dizi secme konusunda ve iyi kanal secme konusunda iyiyim galiba :) Dizimize gösterdiği özensizlik yüzünden atv iyi bir kanal değil bence :img-hyste
    bende canım çok dizi izlemem ama bizim dizide izlenmeyecek gibide değil yani illaki beni izle diyor :img-hyste
    bakalım bu sezon inş iyi tanıtımımızı yapar atv çünkü kendilrininde işine yarayacak :img-yes:
    birde bizim dizinin başına gelmeyen kalmadı ilk sezon senaristler bu sezon da tanıtımsızlık ilgisizlik var yinede dimidik zirvedeyiz ee nede olsa aşk ve ceza bu yakışır

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ZENAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim Filizciğim yorumun için :love05:
    Allah aşkına bir dönüp baksınlar son 2-3 senedir hangi dizisi reyting rekoru kırdı atv'nin.hiç olmadı geçen sezona baksınlar geçen sezon 30 share alan bir aşk ve ceza birde ezel vardı(ki ezelde show'dan transferleri bizzat kendilerinin en baştan uğraştığı bir yapım değil:kahve,zaten o dizide atv'ye geçtiği zaman show'da ki aldığı reyting kadar reyting alamadı,doğru düzgün tanıtımını yapamadı atv).En büyük rakibi olan kanal reklam konusunda kendilerinden fersah fersah üstünken bu sayedede reyting oranlarında kendilerini 2'ye katlamışken atv yetkilileri bu problemi çözmek adına en ufak bir girişimde dahi bulunmuyorlar

Artık bu hafta için iş işten geçti ancak umarım gelecek hafta iyi bir tanıtım yaparlar aşk ve ceza adına,konu atv olunca umudum yok ama neyse
    Evet canım senınde dediğin gibi artık bu hafta için iş işten geçti. Ama haftaya bişeyler yapsınlar. Ne zaman tvyi zaplasam lale devri ve öyle geçer bir zamankının tanıtımlarına denk geliyorum. Her reklam arasında veriyorlar :happy0064 Bizimkilerın elınde daha iyi heraçıdan daha kaliteli bit yapım var, sizde gösterin dimi , ama yok

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)