Sayfa 11/201 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1001 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    Gökgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasemının çok acil bir sağlam bir arkadaşa ihtiyacı var. Bence pelin bu role en uygun aday :img-wink: Leylada Sevgide dırdırlarıyla resmen kızı bitirdiler, bizi bile bitirdiler Susmadı giitti leyloş, bodruma dönsede bıraz kulaklarımız dinlense. Sevgide de nasıl bir kıskançlık varmış, nasıl bir öfke varmış Savaşa destek olan pala dayı var sonra hakan çıktı sonra eşrefde var. Ama yasemine destek olan kımse yok Allahtan son bölüm şekerim pelin oldu :img-wink:
    İyi akşamlar iyi bayramlar canlarım...

Bende bayram tatili girdi giresiye foruma girip yorum yapamadım. Şimdi kısacıkta olsa birşeyler yazmak istiyorum... :good:

Yasemin gerçekten çok yalnız. İnsanın güvenebileceği, sırrını anlatabileceği, gerektiğinde hiç çekinmeden akıl alabileceği bir dostunun olması çok güzel birşey. Kendimden biliyorum. Başıma bişey geldiyse ya da canım sıkkınsa ilk olarak dostumla paylaşırım bunu. Benim göremediğim ya da benim bilmediğim bir fikri mutlaka vardır. Çünkü insan herşeyi annesiyle (hele de bu Leyloş gibi bir anneyse) ya da eşiyle ya da sevgilisiyle paylaşamayabilir. Böyle bir durumda yakın ve güvenilir bir dost mutlaka yol gösterir insana. En azından destek olur zor zamanında ya da mutlu gününde onunla mutlu olur. :img-yes::img-yes:

Ama görüyoruz ki Yasemin'in bu yaşa kadar gerçek bir dostu olmamış. Savaş'ında yok sanıyorduk ama en azından artık Hakan var. Keşke Yasemin'inde okul zamanından bir dostu olsa. Yurtdışına gitmiş fakat sonra Türkiye'ye dönmüş falan olsa. Keşke senaristlerimiz böyle bir dost soksalar diziye. Her ne kadar son bölümde Pelin'in bir dost olabileceğine dair sinyaller almış olsakta henüz dost olmaları için erken. Ama geçmişte ortak birşeyler paylaştığı biri girse Yasemin için diziye ne kadar güzel olurdu değil mi??? :img-wink::img-wink:

Durum:
    aslı_su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bayram Sabahlarım
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fundad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana katılıyorum aslıcım çiçek ve yavuz yasemin ve savaşı muhtemelen elele çıkarken filan görüyorlar ondan morarmış suratlrını görüyoruz kendi adıma çok mutluyum çünkü bu renk her ikisinede çok yakışmış.
    Savaşa edilecek ve edilebilecek sözlere her zamanki hazırlıklıyız evvelallah, ona laf eden beni karşısında bulur, ben zaten çoğu zaman dizinin adının savaşın çilesi olması gerekitiğini düşünmüşümdür ne yalan söyliyeyim. .
    Sevili fundad eminim mor yavuz ve çiçek çok yakışır ..:img-hystezaten çiçeke kapak olacak bu son durum kadın anlamıyor adam sen benim karım degilsin bende senin kocan degilim sen abimin dul eşisin benim de yengemsin demekten helak oldu ama bizim çiçekte tık yok basmıyor kafa ..:kahvebelki savaş yasemini eve getirirse kafası basmayan şahnoş ve çiçek anlar ellerini vicdanlarına koyar dicem ama sanmam daha çok hırslanırlar belkide beklenir bunlardan ..:kahve

Savaşa gelecek her söze hazırlıklıyız herdaim yanındayız ..o yeterki alsın yasmeini götürsün herkese bangır bangır bagırsın bir güzel kapak yapsın ben savaşı kanımın son damlsına kadar korurum..:img-in_lo
    Dizinin adı savaşın suçu ne olmalıymış yanlış olmuş :img-hystefakat savaşım aşkıda cezayıda sonuna kadar yaşadıgı için bu adıda hak ediyor doğrusu ..:img-yes:

Alıntı st_tubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu arada bayramınızda kutlu olsun arkadaşlar:img-wink:

Bayram nedeniyle foruma kısa bir ara versemde haberler geliyor..SAbah Miraydan fragman çıkmış tüyolar gelmiş haberini alınca meraktan çatladım resmen..neyseki fragmanı görmem uzun sürmedi..
    gene karışık kuruşuk bir fragman sürmüşler önümüze.. aslında tam incelemelik fragman ama işte ben yokum o yüzden aslıya havale ediyorum bu durumu..sıkı izlesin iyi tahmin koysun ortaya:img-wink:
    Bacım senin bayramında mübarek olsun..:love05:
    Canım henüz net bir fragman bulamadım bir bulayım hemen masaya yatıracam ameliyat edecegim ..:img-hyste
    Bu arada yazık paşan vurulmamış bacım gerçi kims evurulmamış fakat bu bölümden sonra heran vurula bilir benden demesi sen kendini hazırla nolur nolmaz...:img-hyste

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasemının içinde bulunduğu durumda tamam zor bir durum, hak vermıyo değilim lakin genede savaşa olan güvensizliğine çok kızıyorum :img-yes: 33. bölümde sevdiğin karşına dikilmiş ınanıyormusun bana diyor ses yok İnsan ne olursa olsun sevdiğini tanır, neyi yapar neyi yapmaz bilir :img-wink: Insan arkadaşını bile tanır, dersin yapmıştır yada yapmamıştır diye. Yasemın işte bu konuda eksik kalıyor. Hemen şüphe etmeye başlıyor Bu durum yasemın için iyi olmuyor.
    Ben her ne olursa olsun savaşın yanında olan, ondan şüphe duymayan bir yasemın istiyorum :)
    Evet yaseminin yaşadıkları hiç kolay degil ne ona destek olan var ne anlayan allahın bir kuluda çıkıpta yasemin kendine gel napıyorsun demedi kıza pelin aklını başına getirdi anası vır vır sevgi vır vır kız napsın memoşta üstüne tuz biber ..:icon_sorr
    Ben yaseminin savaşa güvensizlik duydugunu düşünmüyorum tabi bu benim düşüncem..:kahveGüven sorunu yaşayan insan dönüp dönüp o adama gitmez ne olursa olsun ben yaseminin yerinde olsaydım onun dayandıgı kadar bile dayanmazdım söyleyeyim helal diyorum ne olursa olsun savaşın aşkına sahip çıkışına ve yaseminin her seferinde bu adama koşmasına ve bu aşka hayranım ben ..:img-in_lo

Belkide savaşın bu derce aşkını sahiplenişi yaseminin ne olursa olsun kayıtsız kalamayışı beni cezbediyor beni bu aşka daha çok baglıyor ..Şüphe duymayan bir yasemin istiyoruzda belki bundan sonra olur ne olursa olsun seninleyim ben bu yolda varım dediya sonunda umarım hep böyle devam eder ..:kahve

Durum:
    yesilsu zehra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    nurgül'den
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fundad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimsenin aşkını görmezden geldiğimiz diğerini yücelttiğimiz falan yok hiç tanımadığım zehra arkadaş.Yaseminin içinde olduğu zor durumu anlatacak sayfalar dolu mesaj yazabilecek kapasiteye sahibim ama hiçbiri savaşın elimi bırakacakmısın bana güveniyormusun sorularının cevabını verecek nitelikte olamaz sözüm sanada nurgül fanı savaş işinin başına gitmek zorunda aslına bakarsan aynı zorunluluk yasemin içinde söz konusu bakmak zorunda olduğu bir ailesi var.Ama bu sorumluluk sahibi olmak basiretli davranmakla açıklanabilir ancak yasemin zayıfsa(aslında değilde bu son olaylarda yeterince güçlü davranamadı yanlış anlayıp balıklama dalmayın diye açtım parantezi),dağıldıysa ,herşeye rağmen bu güne dek başarıyla devam ettirdiği sağlam duruşunu bozduysa bu onunla ilgili bir durum savaşla doğrudan ilgili değil şimdi hepiniz bütün bunları savaş yüzünden yaşadı nasıl savaşla ilgili değil dersin diyeceksiniz.diyin diyin.bu kadın başında bilmiyorduysada yakın zamanda bu zorlu yollardan geçeceklerini biliyordu öğrenmişti.Bilmediği toz işiydi tökezleyebileceği tek şey bu ortaya çıkan yeni durum tamam duyunca dağıldın ama toparlan bir etrafına bak bir kendini dinle bir savaşa bak,onunla yaşananlara,atlattığınız badirelere,onun tüm karşı çıkanlarla olan mücadelesine bak.Kapına gelmiş,sana en başından beri nasıl koşulsuz bağlandını ,inandığını anlatan adama bak.baktığında gördüğün bir uyuşturucu tüccarı,bir yalancıysa durma zaten kaç git.Ha değilse bir kere bir kerecik be kadın sormadan sorgulamadan koşulsuzca elini uzat ne olur bu kadarını bile haketmedi mi bu adam.Önce bir yol ortasında bırakma onu sonra durulunca ne soracaksan sor ne karar alacaksan al yine işte bunu yapamıyor yasemin.
    Kaldı ki son olaylardan sonra sıkı bir dostu(sevgi asla yasemine dost olamadı olamazdıda bir kere kadının doğasına aykırı öylesine çıkarcı ki)kaybetti diyemiycem ama sıkı bir düşman kazandığı kesin(sevginin ofisteki kavga sonrası bakışları hayra alamet değil benden söylemesi)
    Sevgili fundad arkadaşım öncelikle bizim yazılanları yanlış anlayıp balıklama falan atladığımız yok bunu belirtmek isterim
    Savaş Yasemin konusuna gelince herikisininde kendince haklı taraflarını olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Yaseminin Savaştan şüphelendiğini de düşünmüyorum öyle olsaydı annesine Savaşı seviyorum ona güveniyorum demezdi aslına bakarsanız şüphelense bile haksız sayılmaz evet belki savaş yapmadı ama ailesi daha önce yapmıştı bundan dolayı çokta haksız sayılmaz hem Ömer olayında Savaşta Yaseminden şüphelenmişti annesi belgeleri eline verdiğinde hiç düşünmeden doğru yaseminin kapısına dayanmış ömerin babası kim diye bi güzel hesap sormuştu hemde Yaseminin ondan önce kimseyle beraber olmadığını bildiği halde... neyse.

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Gökgöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar iyi bayramlar canlarım...

Bende bayram tatili girdi giresiye foruma girip yorum yapamadım. Şimdi kısacıkta olsa birşeyler yazmak istiyorum... :good:

Yasemin gerçekten çok yalnız. İnsanın güvenebileceği, sırrını anlatabileceği, gerektiğinde hiç çekinmeden akıl alabileceği bir dostunun olması çok güzel birşey. Kendimden biliyorum. Başıma bişey geldiyse ya da canım sıkkınsa ilk olarak dostumla paylaşırım bunu. Benim göremediğim ya da benim bilmediğim bir fikri mutlaka vardır. Çünkü insan herşeyi annesiyle (hele de bu Leyloş gibi bir anneyse) ya da eşiyle ya da sevgilisiyle paylaşamayabilir. Böyle bir durumda yakın ve güvenilir bir dost mutlaka yol gösterir insana. En azından destek olur zor zamanında ya da mutlu gününde onunla mutlu olur. :img-yes::img-yes:

Ama görüyoruz ki Yasemin'in bu yaşa kadar gerçek bir dostu olmamış. Savaş'ında yok sanıyorduk ama en azından artık Hakan var. Keşke Yasemin'inde okul zamanından bir dostu olsa. Yurtdışına gitmiş fakat sonra Türkiye'ye dönmüş falan olsa. Keşke senaristlerimiz böyle bir dost soksalar diziye. Her ne kadar son bölümde Pelin'in bir dost olabileceğine dair sinyaller almış olsakta henüz dost olmaları için erken. Ama geçmişte ortak birşeyler paylaştığı biri girse Yasemin için diziye ne kadar güzel olurdu değil mi??? :img-wink::img-wink:
    sanada iyi bayramlar canım:love05:

bende yaseminin yanında bir dost istiyorum sevgi dost diye gözüksede malesef dost değil hatta yaseminin arkasından vuracak ilk kişilerden şu anda yasoyada çok tavırlı sevgi birde yavuza aşık olursa sevgi yasemine dost gözüküp yavuzla yasemin hakkında planlar yapabilirler sevgi boranında çok etkisinde kalıyordu yavuz daha inandırıcı gelebilir bundan sonra sevgi neler yapar izleyip göreceğiz:kahve

yasemine şu anda pelin dost gibi ama ben bu dizide öğrendiğim birşey varsa kime iyi dedikse hep kötü çıktı umarım pelinde bizi yanltmaz :img-yes:
    bende yasemine sıkı dost istiyorum arkasını dayayabilecek ona en kötü zamanlarda destek olacak bir dost bakalım pelin dost olabilecekmi

Durum:
    durgunsu_83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Aşk ve Sefa / YSÖ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun :img-wink:

Bayramdan dolayı ancak foruma girmeye fırsat buldumm gez gez sülale bitmedi :img-hyste:img-hyste

Bende fragmanı izleme şerefine nail oldum nihayet ama pekte birşey anlayamadım açıkcası :kahve

Mehmet'in manyak bilgisayarcısı geçen bölüm Paşanın özel dosyalarını pcden tekrar bulabileceğini söylemişti hatırlarsanız .... Memoş o dosyalardan Yasemin Ömer ve Savaş'ın resimlerine ulaşabilir ve bu resimleri tv'ye vererek Savaş Baldar'ın metresi ve gayrı meşru oğlu diye bir haber ortaya çıkartabilir :kahve

Bu haberi tvde gören Şahnur 'da delirir ve yine ileri geri konuşmaya başlar tabii ve Paşa ile kavga ederler ... Paşanında canına tak eder ve Yasemin'i Ömer'i tuttuğu gibi Baldar Konağına getirir işte bu benim oğlum ve buda benim sevdiğim kadın bu gerçeği kabul etseniz iyi olur der :img-wink:

Tuğba'cımında dikkatinden kaçmamış fragmanda Yavuz ve Çiçek Baldar konağının önünde gördükleri birşeyden dolayı şok oluyorlar ... Bizim tahminimize göre Yavuz ve Çiçek orda Yasemin ve Ömer'i görüyor olabilirler kahve:kahve

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)