Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #AyYıldız.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DuYuGuSaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizimidin belli bi kitlesi oldugu dogru fakat bneim gibi biiiiir suru insan su sira herkezi ekrana baglayan rekor kiran "Oyle bir Gecer Zamanki"dizisinide izliyor...

su sira ekranlarin favori olan dizilerinden biri ve maalesef Ask ve Ceza onunla ayni saatte demk geliyor:img-tomat
    Bneim 2 sevdigim diz var 1.oyle bir gecer zamanki
    2.Ask Ve Ceza

Ask ve Ceza cooooooooook guzel ve her ahfta izlemek istiyorum..onu her diziye terchi eder seyrederim 1 tanesi haric..yani gunu degismiyosa bile keske saatini dgeistirseler..cunku Ask ve ceza bitince sonrasinda sanirim cocuklar Duymasinin tekrari var:kahve

Yani diziyi en istemedigim gune koydular bari saati farkli olsaydi..Tekrarlarinin saati bile igrenc:img-cray:Kilic gunu bitti onun gune koysalar..Yani sali disinda her gun olsun yada saati dgeissin:img-cray:Evet bencede sikayetlerimizi mail atip bildirelim iyi fikir:img-yes:
    iyide şimdi sen o diziyi izleyeceksin diye biz niye dizimizden olalım ben onu anlamadım..isteyen açıp izler zor birşey değil..ayrıca farkındaysan Kanal D Aşk ve Cezanın karşısına koydu yeni dizisini..
    Aşk ve Cezanın günü daha başlamadan belliydi..Salı 20:00..
    malum yönetmenimiz Kudret Beyin son 3-4 yıldır dizileri hep Salı 20:00da
    hatta sırf bu yüzden TMC diğer dizisi Canım Ailemin gününü değiştirdi..

saatide günüde iyi..dizimiz şu anda atvnin salı günlerindeki tek dizisi konumuna geçti tıpkı ilk başladığı zamanlardan ki gibi..
    yani senin bu dediğin imkansız ötesi birşey..kanal böyle birşey yapmaya kalkarsa kıyamet kopar yani:kahve
    sen gene istediğini istediğin zaman izle:img-wink:

Kılıç Günün yerine yeni dizi gelebilir..Salı günü atv diziyi yerinden oynatmaz şu anda..biz tek konuda şikayet belirtiriz kanala o da özen konusudur..
    onun dşında günü değişsin saati dğeişsin gibi şeylerde kimse şikayet etmez..
    geçen seneden beri bu forumdaki herkesin salı günleri bellidir..

tekrar konusunda sana katıldığımı belirtmiştim..tekrarları konusunda birşey yaparsak daha etkili olur..yoksa günü ve saati değişirse dediğim gibi kıyamet kopar:kahve

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı realistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam sevgili forumdaşlar :)

Bu hafta dizimiz yok, bari fragmanı biraz erken çıkarsalar da yeni bölümle ilgili biraz fikrimiz olsa. Yarın, yani dizi günümüzde belki aşk ve ceza saatinde yeni fragmanı verirler. Normalde Bayram olmasa bölüm olacaktı her halde fragman hazırdır artık. En azından bir vurulma oldu mu olmadı mı onu anlasaydık.

Bu arada belki Bayramda giremeyebilirim o yüzden şimdiden tüm aşk ve ceza koğuşumun Bayramını kutluyorum.:happy0064
    selam canım:img-wink:

evet malesef bu hafta dizimiz yok :img-cray:inş yarın fragman verirler silah ateşlendimi ateşlenmedimi hiç değilse onu öğreniriz değilmi yoksa sadece tehditmiydi birde acaba bu bölüm hiçkimse amcamız çıkacakmı belki bu hafta çıkar hiçkimse amcamız yok öyle savaşa görevi ver sen yok ol paşamızı yanlız bırakmasın :kahve

bende bütün forumdaşlarımın ve benim biricik aşk ve ceza koğuşumun tatlı sıyırtık arkadaşlarımın bayramını kutluyorum hayırlı bayramlar efendim:img-wink:

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu gün ne güzel dizimiz olacaktı. Bu bayram tatili fena oldu. Dizimiz yok diye bayram tatiline bile sevinemedim. Bir hafta daha bekle işin yoksa Bari bayram hediyesi Fragmanımız çıksa. özet, bölüm fotoları, tüyolarda olur.

Durum:
    DuYuGuSaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    huzun&melankoli</3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı st_tubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide şimdi sen o diziyi izleyeceksin diye biz niye dizimizden olalım ben onu anlamadım..isteyen açıp izler zor birşey değil..ayrıca farkındaysan Kanal D Aşk ve Cezanın karşısına koydu yeni dizisini..
    Aşk ve Cezanın günü daha başlamadan belliydi..Salı 20:00..
    malum yönetmenimiz Kudret Beyin son 3-4 yıldır dizileri hep Salı 20:00da
    hatta sırf bu yüzden TMC diğer dizisi Canım Ailemin gününü değiştirdi..

saatide günüde iyi..dizimiz şu anda atvnin salı günlerindeki tek dizisi konumuna geçti tıpkı ilk başladığı zamanlardan ki gibi..
    yani senin bu dediğin imkansız ötesi birşey..kanal böyle birşey yapmaya kalkarsa kıyamet kopar yani:kahve
    sen gene istediğini istediğin zaman izle:img-wink:

Kılıç Günün yerine yeni dizi gelebilir..Salı günü atv diziyi yerinden oynatmaz şu anda..biz tek konuda şikayet belirtiriz kanala o da özen konusudur..
    onun dşında günü değişsin saati dğeişsin gibi şeylerde kimse şikayet etmez..
    geçen seneden beri bu forumdaki herkesin salı günleri bellidir..

tekrar konusunda sana katıldığımı belirtmiştim..tekrarları konusunda birşey yaparsak daha etkili olur..yoksa günü ve saati değişirse dediğim gibi kıyamet kopar:kahve
    Tabiki cogunlugun istegi ionemli.. bilmem kac senelik adeti bozucak halim yok zaten olamazda..izleyenler Sali gununde memnunsa ben sadece fikrimii belirtebilirim..kiyamet filan kopmasin istemem:img-hysteama bari ozet duzgun bi zamana konulsa

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir salı günü ve dizimiz yok :img-cray:
    Bir haftayı devirdik lakin bir hafta daha devirmemiz lazım yenı bölümümüze kavuşmak için :img-wink: Sayılı gün çabuk geçer nasılsa biraz daha bekleyelim bakalım :img-wink:

Herkese iyi bayramlar...

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)