Sayfa 4/201 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1001 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    e_lif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1
    5 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canımcım bu gidişle bizim fragman gene pazara kalıcak :img-cray:Kanald dizilerinin fragmanlarını dönmeye başladı atvde bi hareket yok henüz :img-cray:Hiç bu kadarda bilgisiz kalmamıştık. Ne fragman ne tuyo ne foto nede özet var 6 günümüz kaldı yeni bölüme. Gün sayıyorum düşünün halimi :img-hyste
    bayramı evimde geçireyim dedim ama izmir beni o ka özlemiş o ka özlemişki yer yerinden oynayıp durdu sürekli :img-hyste birdaha bayramı evde geçireyim dersem iki olsun:img-hyste neyse sanırım hala ses seda yok dizimizden özeti bile arar oldum neyse herkesin bayramı kutlu olsun yeniden bu arada artık bu sayfanın kapanması gerekmiyor mu yeni bölüm yeni bir başlıkla başlasa fena olmaz değilmi arkadaşlar

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aslı_su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada düşündümde beşir neden savaşa silah doğrultsun onunla hiçbir münasabeti olmadı şimdiye kadar..
    Peki ahmet moransa ve yasemini ömeri öğrenirse olacakları düşünmek dahi istemiyorum buda içinden çıkılmaz bir durum ..:icon_sorr
    Yavuz ise silahı doğrultan neden yapıyor onuda anlamadımçünki planı tıkır tıkır işliyor sonuçta yavuzun derdi savaşı içten yok etmek ..

İnanın kim diye kafa yormayı bıraktım çünki çok çelişkili bir durum kim çıkarsa çıksın ortaya ben kimsenin vurulmayacagını düşünmeye başladım hatta düşünüyorum sadece göz dagı verme olayı olabilir yada orhan meselesi daha ileriye gidilecek bir durum olmayacak sanırsam polyanna gözlüklerimi taktım öle bakıyorum napayım..:img-hyste:kahve

Ahmet Moran değil galiba, çünkü o evin önünde olması Yasemin ve Ömer'i bilmesi anlamına gelir. Moran'ın onları öğrenmesi büyük olay olacağı için o öğrenme sürecini bize izletirler diye düşünüyorum. Bir anda her şeyi öğrenmiş ve öğrenme aşamasındaki tepkilerini es geçilmiş şekilde izletmezler.

Yavuz'da dediğin gibi içten yok etmeye çalışıyor. Yasemin'e yanaşma çabaları, Mustafa'yı yönlendirme çabaları ve Savaş'a dost görünme çabaları varken bunları bozup kendini göstermez. O sinsi planlarla yürütüyor işlerini.

En yakın ihtimal Beşir aslında. O kadar kudretli bir adam elbette ki Savaş'ın toz taşıma işine karşı olduğunu ve kimseden korkusu olmadığını öğrenmiştir. Böyle bir göz korkutmayla karşısına çıkıp direkt işi sağlama almak istemiş olabilir. Ya tozu taşırsın ya sevdiklerin zarar görür.

Evet canımcım bu gidişle bizim fragman gene pazara kalıcak :img-cray:Kanald dizilerinin fragmanlarını dönmeye başladı atvde bi hareket yok henüz :img-cray:Hiç bu kadarda bilgisiz kalmamıştık. Ne fragman ne tuyo ne foto nede özet var 6 günümüz kaldı yeni bölüme. Gün sayıyorum düşünün halimi :img-hyste

Evet canımm ilk kez bu kadar bilgisiz kaldık :img-cray:bu bilgisizlik iki hafta dizimizin olmamasının verdiği sıkıntıyı ikiye katladı.:img-cray:Artık fragmanı versinler. Bu kalan 6 günün her günü yeni bir şey öğrenelim ki mutsuzluğumuz geçsin. Bu gün fragman, yarın tüyo, diğer gün bölüm fotosu, sonra özet şekilnde olabilir :)

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet elimizde hiçbirşey yok ne bölüm fotosu ne tüyolarımız nede o beğenmediğimiz özetimiz:img-hysteinanınki özetimizi bile merak ediyorum bize hep sorular soran ve genellikle geçen bölümü anlatan özetimizi:img-hystebunlar olmayınca özet tüyo bölüm fotoları fragmanımız haliyle yok :img-cray:insan şöyle 5 saniyede olsa gösterir birşeyler değilmiyani iyice meraktan ölmemizi isityorlar galiba:kahve
    dün akşam dizi saatinde içimde burukluk vardı çünkü dizimiz yoktu bende eminim çoğu arkadaşımda aynısını yapmıştır bizimkilerin eski bölümlerini izledim :img-cray:çabuk gelse şu salı artık bizde yasomuzla savomuzu izleyelim

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tly34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet elimizde hiçbirşey yok ne bölüm fotosu ne tüyolarımız nede o beğenmediğimiz özetimiz:img-hysteinanınki özetimizi bile merak ediyorum bize hep sorular soran ve genellikle geçen bölümü anlatan özetimizi:img-hystebunlar olmayınca özet tüyo bölüm fotoları fragmanımız haliyle yok :img-cray:insan şöyle 5 saniyede olsa gösterir birşeyler değilmiyani iyice meraktan ölmemizi isityorlar galiba:kahve
    dün akşam dizi saatinde içimde burukluk vardı çünkü dizimiz yoktu bende eminim çoğu arkadaşımda aynısını yapmıştır bizimkilerin eski bölümlerini izledim :img-cray:çabuk gelse şu salı artık bizde yasomuzla savomuzu izleyelim

Özetçi amca n'olur gel bize sorular sor :img-hyste bu sorular bile hiç bir şey olmamasından iyidir, en azından dizimizle ilgili bir şey görmüşüz oluruz o da yeter :img-wink:

Her hafta bölüm sonunda çıkan o beş saniyelik kısa fragmanımız bile meğer ne kadar önemliymiş, kızardık bu ne kısacık diye ama şimdi ona bile hasret kaldık :img-cray:Fragman çıksa en azından bizimkilerden biri vurulmuş mu vurulmamış mı onu anlardık. direkt göstermeseler bile bazı sahnelerden çıkarırdık bir şeyler.

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı realistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özetçi amca n'olur gel bize sorular sor :img-hyste bu sorular bile hiç bir şey olmamasından iyidir, en azından dizimizle ilgili bir şey görmüşüz oluruz o da yeter :img-wink:

Her hafta bölüm sonunda çıkan o beş saniyelik kısa fragmanımız bile meğer ne kadar önemliymiş, kızardık bu ne kısacık diye ama şimdi ona bile hasret kaldık :img-cray:Fragman çıksa en azından bizimkilerden biri vurulmuş mu vurulmamış mı onu anlardık. direkt göstermeseler bile bazı sahnelerden çıkarırdık bir şeyler.
    evet evet özetçi amca teyze herkimse bize sorular sorsun razıyız:img-hysteamanın ne hale geldik daha özetçiden özet bekliyorsak bittik demektir:img-hyste
    canım değerini bilemedik ne o beş saniyelik fragmanın nede özetçimizin geçen bölümü anlatan ve genellikle sorularla dolu özetimizin :img-cray:bundan sonra herşeyin değerini bilelim :img-cray:yani artık birşeyler gösterseler diyoruz fragman bölüm fotosu özet herhangi birşey herşey muallakta :kahvebizde hiç değilse bakar araştırırdık ne oldu ne olacak kim vuruldu yada tehdit etmişlerse orhanı verdilermi yavuzun bu haftaki planları ne beşir ne yapacak savaşla irtibat kuracakmı hiçkimse amcamız bu hafta gözükecekmi daha bir çok soru var elimizde ama öyle birşeyki herşey sır bizde sırları çözmek için bekliyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)