Sayfa 5/201 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı e_lif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayramı evimde geçireyim dedim ama izmir beni o ka özlemiş o ka özlemişki yer yerinden oynayıp durdu sürekli :img-hyste birdaha bayramı evde geçireyim dersem iki olsun:img-hyste neyse sanırım hala ses seda yok dizimizden özeti bile arar oldum neyse herkesin bayramı kutlu olsun yeniden bu arada artık bu sayfanın kapanması gerekmiyor mu yeni bölüm yeni bir başlıkla başlasa fena olmaz değilmi arkadaşlar
    Salıya kadar kapatsak başlığımızı iyi olucak :img-wink: Normal günlük yaşantımıza dönsek iyi olucak, bu tatil hem çok uzun geldi hemde çok yoğun :img-yes: Baksanıza kımse başlığa bile girmeye zaman bulamıyor :img-cray:
    İzmir senı bak ne kaaaaaa özlemiş :img-wink: Tabi arayı çok uzatıp kendinden mahrum ettın uzunca bir süre izmiri oda sana böyle yaptı :) Buu kadar uzatma arayı kendinide özletme :img-wink:

Alıntı tly34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet evet özetçi amca teyze herkimse bize sorular sorsun razıyız:img-hysteamanın ne hale geldik daha özetçiden özet bekliyorsak bittik demektir:img-hyste
    canım değerini bilemedik ne o beş saniyelik fragmanın nede özetçimizin geçen bölümü anlatan ve genellikle sorularla dolu özetimizin :img-cray:bundan sonra herşeyin değerini bilelim :img-cray:yani artık birşeyler gösterseler diyoruz fragman bölüm fotosu özet herhangi birşey herşey muallakta :kahvebizde hiç değilse bakar araştırırdık ne oldu ne olacak kim vuruldu yada tehdit etmişlerse orhanı verdilermi yavuzun bu haftaki planları ne beşir ne yapacak savaşla irtibat kuracakmı hiçkimse amcamız bu hafta gözükecekmi daha bir çok soru var elimizde ama öyle birşeyki herşey sır bizde sırları çözmek için bekliyoruz
    Canımcım özetti bekler hale geldik, durumumuz çok çok vahim :img-hyste
    Fragman çıksın artık , çıksın, çıksın....
    Bu bölüm hiç bir veri yok En kötüsüde bu :img-cray:

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bi perşembe sabahı anca bukadar güzel olabilirdi :img-wink: Nıye mi :img-wink: çünkü fragmanımız çıkmış onu gördüm :img-wink: Çok sevındım bırden nedense :img-hyste
    Fragman baya baya karışıktı gene. Başrolde yavuz vardı, uyuz şey Moran ve savaş bırbırıne girmişti, yasemın gene ısyanlardaydı Çok ama çok olaylı bır fragmandı. Gene işimiz zor :img-cray:

Durum:
    ZENAN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet fragmanı bende gördüm,misafirlikteydik aha bir baktım fragman herkese susun lütfeeennn diye bağırışımı duymanızı, o an ki hal ve hareketlerimi görmenizi isterdim:img-hystebeni manyak sanmışlar mıdır acaba:img-hyste
    Herneyse gerçekten fragman çok karışıktı hatırladığım kadarıyla bir sahnede Yasemin koşarak Savaş'a sarılıyordu,bir diğer sahnede Yasemin annesine ''bir kerede kızım üzülme de'' gibisinden birşeyler diyordu sonra Şahnur Çiçeğe kadın olsaydında oğlum başkalarına gitmeseydi tarzında şeyler diyordu tam olarak bu sözler olmasada benzeri bir cümle kuruyordu Çiçekte bu eve girdiğim güne lanet olsun diyordu,bir başka sahnede Şahnur Savaş'a ''bu rezalet ne ''diyordu(acaba diyorum Savaşın Yaseminle ilişkisi deşifre mi oldu,tüm bunlar olduğuna göre)son sahnedede Ahmet Moran Savaş'a ''azrailin olacağım''diyordu Savaşda ''o biraz zor'' dedi
    gerçekten karman çorban bir fragmandı o kadar bekledik bu fragman için beklemişiz demekki:img-tomat

geçen bölüm hakkındada yorum yapamamıştım malesef şu an vaktim yok ama kısaca şunu söylemek istiyorum Pelin ilk diziye girdiğinde kim bu gıcık kız bir bu eksikti yeaaa dediğim için kendisinden özür dilerim,beni yanılttı iyi ki de öyle oldu dilerim karakteri değiştirilmez hep böyle Yasemin'e destek olur :good:daha sonra detaylı yorum yapacağım olabilitesi yüksek şekerim Pelin ve Yasemin dostluğu hakkında :)

Durum:
    aslı_su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bayram Sabahlarım
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben göremesemde fragman çıkmış hele şükür..:icon_sorr
    Anladıgım kimseye birşey olmuyor güzel ..:happy0064
    Teşekkürler arkadaşlar haber verdiginiz için..:love05:
    Ahmet moran neden diyor acaba savaşa ecelin olacagım diye çok merak ettim bak şimdi..:img-hyste
    Anam bu şahnoş genemi başlamış kadın olsaydın laflarına düzledi sanmıştım ben..:img-hyste
    Çiçek sonunda bu eve girdigine lanet ediyormuş bak sen çok şaşırdım ben...:img-hyste:img-hyste
    Yasemin savaş sarılmasına sevindim bak o sahneyi daha çok merak ettim..:img-in_lo
    Eminim paşam morana o zor biraz derken çok karizma görünüyordur ..:img-in_lo
    Şahnur neye ne bu rezalet diyorki acep hımmm:img-hyste

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi perşembe sabahı anca bukadar güzel olabilirdi :img-wink: Nıye mi :img-wink: çünkü fragmanımız çıkmış onu gördüm :img-wink: Çok sevındım bırden nedense :img-hyste
    Fragman baya baya karışıktı gene. Başrolde yavuz vardı, uyuz şey Moran ve savaş bırbırıne girmişti, yasemın gene ısyanlardaydı Çok ama çok olaylı bır fragmandı. Gene işimiz zor :img-cray:
    fragmanımız çıkmış ama bayağı karışık bende izlemedim:kahvesevinsemmi üzülseemmi bilemedim başrolde yavuz ve yapacakları acaba bu hafta hangi planlarla karşımıza çıkacak

zenan arkadaşımızın anlattıklarıyla kimseye birşey olmamış sevindirici yaseminin savaşa sarılması fragmanda tek iç açıcı yer bu olsa gerek :kahvebu hafta baldarlar konaüı yine hareketli herkes çıldırmış zaten olmasa şaşardım:icon_whisşahnur yine başlamış şahnur bu hafta çok olay var sende olay yapma rahat dur:img-hysteçiçek isyanlarda :icon_whismoran kimin eceli oluyorsun sen sen paşama bir dokun bak kim kimin eceli oluyor :icon_whispaşada lafı oturtmuş o biraz zor tabi zor :kahveleyloş dır dır larına başlamış yasi yine isyanlarda yazık be yasoma leyloş çekilecek türden değil:img-hystearkadaşarım gibi bende acaba yasoyla savaş arasındaki ilişkiyimi öğrendi şahnur diye merak ediyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)