Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (30)

Durum:
    fbizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ZEYKERi BEKLERKEN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk ve Ceza - Bölüm Yorumları (30)

Alıntı st_tubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat oldu 5..bölüm duası zamanı gelmiş geçecek..:img-hyste

* herşeyden önce güzel heyecanlı bir bölüm olsun..

* Belalar Paşadan ve sevdiceğinden uzak dursun dicem ama komik birşey demiş olacak ama adet yerini bulsun diyim ben gene:img-hyste

* Yavuz Yaseminin hamileliğini öğrenmesin dicem ama onuda öğrenemiyor galiba:img-hyste

ya da ben önce klasik bölüm duasını yapayım..

* Elektirikler gitmesin..

* tv kanalları bozulmasın..ya da bozulsun sadece atv kalsın:img-hyste

* misafir,komşu falan gelmesin..:kahve

* telefonlar zır zır ötmesin

* çay,kahve,meyve gibi servislerden dizi bitene kadar azat edilelim..

* mümkünse yanlız izlenilsin dizi..

* bol reytingli olsun..

* dizimize artıkın yeni belalar dahil olmasın var olan hali hazırdaki belalarda bir kaç bölümlük izin alıp ayrılsınlar sonra gene gelirler..az bir rahat versinler Paşama..

* bu akşamki bölümde illaki biri vurulacaksa bu kişi beyaz gömleğiyle Paşam olsun..

* Çiçek için birşey demicem vazcaydım:kahve

* bol Paşalı bir bölüm olsun:img-in_lo

edittiribüdüttürü cinsinden bir zıkkım:bölümduasına eklentidir) bu akşam Miraya lütfen ama lütfen misafir gelmesin.. lütfen lütfen..amin:img-wink:

AMİN AMİN AMİN AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN.
    Evet artık paşamız vurulsunda , başına musallat olacak yeni dert ve belalar birazcık ertelensin.Paşamızın hastane yada konaktaki odasında Yasiyle olan sahnelerini izleyelim.love01::love05::love04:
    ayyyyy yine mi pembe gözlüklüyümmmmm

Neyse inş güzel bir bölüm bizi bekliyordur.Hazırlıklar tamam bol bol mendil aldım yanıma , malum paşamız ağlıyacak , bizde peşinden:img-cray::img-cray::img-cray:
    Herkese iyi seyirler:tvizleyen

Durum:
    fundad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart çıkmaz sokak

Başlıktaki bir şarkının başlangıç sözleri.Şarkı adı kara sevda,söyleyen kıraç mutlaka dinleyin derim ben.Dinleyin bakın ne çok bu aşk üzerine yazı yazma ihtiyacı duyacaksınız adeta afrodizyak.Elleriniz durmuyor çünkü bu aşkta yazılacak o kadar çok güzellik var ki hangisini yazsak acep.Bu gün 34.bölümü tekrar izledim(zaten bu aralar tekrarlarla bozdum)İlk izlediğimdede tanıdık gelen bunu mutlaka yazmalıyım dediğim ama atladığım bir sahne var.Hani 1 günlük ayrılıktan(savaşın bana inanıyormusun deyişi ve gözlerinde yaşlarla cevap alamayıp yıkılışı ertesi)sonra savaş yine kapılarda dayanamadım seni çok özledim deyip dışarı çağırıyor.Yaseminde koşarak kollarına atıyor kendini.İnanılmaz bir kavuşma anı ya.ve o esnada yaseminin annesi pencereden onları izliyor.Onların büyük,önlenemeyen aşkını.O an bana bir genç kızken izlediğim başrolünü Brooke shields ve martin hewitt'in paylaştığı sonsuz aşk(endless love)filmini hatırlattı.İzleyeniniz varsa beni anlayacaktır.Oradada bir sahnede aşık kız ve oğlanın evdeki bir vuslatını izleyen anne vardı.(aslında annenin durumu biraz farklıydı onların ilişkileri onu heyecanlandırıyor aşka olan inancını ihtiyacını depreştiriyordu neyse konumuz bu değil)Evet o sahne bana bunları anımsattı o filmi çok sevmiştim müthiş bir aşk hikayesiydi.Buda öyle.nasıl bir aşktır ki bu kavuşmaları bile bu derece şiddetli olup herkesi pes ettirebiliyor.karşısında durabilecek hiç kimse hiç bir güç yok.adeta azgın sularıyla akan bir nehir ne varsa önüne katıp götürüyor ekran başında biz izleyenleri bile.Biz artık onların tutsağıyız.İlk izlediğimde bu aşkın içine tam girememişim evet çok sevmiştim ama o imkansızlığı ve imkansızlığın içindeki büyüklüğü görememişim.Şimdi şimdi tekrar 1.bölümden itibaren izleyince kendimi büyülü bir bahçede buldum.melankoliye sürüklesede,öleceğini bile bile ışığa koşan ateşböcekleri gibi onlara koşuyorum ve bu öyle bir çılgınlıkki ölüme giderken bile alabildiğine mutluyum.Bilmem sizde benim gibi çılgınmısınız.Umarım yanlız değilimdir.
    Sevgiyle kalın
    EDİT:Bu gece geçen hafta gibi canlı yayın,simültene yorum yapamayacağım ama gecikmeli de olsa foruma girip yorumlarınızı merakla okuyacağım.

Durum:
    fbizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ZEYKERi BEKLERKEN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fundad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıktaki bir şarkının başlangıç sözleri.Şarkı adı kara sevda,söyleyen kıraç mutlaka dinleyin derim ben.Dinleyin bakın ne çok bu aşk üzerine yazı yazma ihtiyacı duyacaksınız adeta afrodizyak.Elleriniz durmuyor çünkü bu aşkta yazılacak o kadar çok güzellik var ki hangisini yazsak acep.Bu gün 34.bölümü tekrar izledim(zaten bu aralar tekrarlarla bozdum)İlk izlediğimdede tanıdık gelen bunu mutlaka yazmalıyım dediğim ama atladığım bir sahne var.Hani 1 günlük ayrılıktan(savaşın bana inanıyormusun deyişi ve gözlerinde yaşlarla cevap alamayıp yıkılışı ertesi)sonra savaş yine kapılarda dayanamadım seni çok özledim deyip dışarı çağırıyor.Yaseminde koşarak kollarına atıyor kendini.İnanılmaz bir kavuşma anı ya.ve o esnada yaseminin annesi pencereden onları izliyor.Onların büyük,önlenemeyen aşkını.O an bana bir genç kızken izlediğim başrolünü Brooke shields ve martin hewitt'in paylaştığı sonsuz aşk(endless love)filmini hatırlattı.İzleyeniniz varsa beni anlayacaktır.Oradada bir sahnede aşık kız ve oğlanın evdeki bir vuslatını izleyen anne vardı.(aslında annenin durumu biraz farklıydı onların ilişkileri onu heyecanlandırıyor aşka olan inancını ihtiyacını depreştiriyordu neyse konumuz bu değil)Evet o sahne bana bunları anımsattı o filmi çok sevmiştim müthiş bir aşk hikayesiydi.Buda öyle.nasıl bir aşktır ki bu kavuşmaları bile bu derece şiddetli olup herkesi pes ettirebiliyor.karşısında durabilecek hiç kimse hiç bir güç yok.adeta azgın sularıyla akan bir nehir ne varsa önüne katıp götürüyor ekran başında biz izleyenleri bile.Biz artık onların tutsağıyız.İlk izlediğimde bu aşkın içine tam girememişim evet çok sevmiştim ama o imkansızlığı ve imkansızlığın içindeki büyüklüğü görememişim.Şimdi şimdi tekrar 1.bölümden itibaren izleyince kendimi büyülü bir bahçede buldum.melankoliye sürüklesede,öleceğini bile bile ışığa koşan ateşböcekleri gibi onlara koşuyorum ve bu öyle bir çılgınlıkki ölüme giderken bile alabildiğine mutluyum.Bilmem sizde benim gibi çılgınmısınız.Umarım yanlız değilimdir.
    Sevgiyle kalın
    EDİT:Bu gece geçen hafta gibi canlı yayın,simültene yorum yapamayacağım ama gecikmeli de olsa foruma girip yorumlarınızı merakla okuyacağım.
    fundacım yine aşkın en derin yerinden bulup , anlatmışsın bu aşkın büyüklüğünü.:happy0064
    bizlerde seninle aynı moddaki çılgınlardanız ve yanlız değilsin.:cheer:
    Yasi-Savaş tutkusunu,bağlılığını, büyüklüğünü hissetmesek bizi kim ekrana bu kadar yapıştırır ki. :img-yes:

çok gecikme, yine güzel analizlerinden bizi mahrum etme, yorumlarını okumak büyük bi zevk veriyor.:kahve

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fundad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgiyle kalın
    Yalnız değilisin :img-wink: Buna çılgınlık mı denir yoksa delilik mi bilmem ama bende bunun içindeyim :img-wink: Düşünüyorumda iyiki içindeyim :img-wink: Memnunum halimden fazlasıyla :img-wink:
    Nedendir bilmem ama son günlerde bende eski bölümlere takmış durumdayım, hatta bugun 21.bölümdeki (ayrılık zamanındaki ) bodrum karşılaşmalarını seyrettim :img-wink: Hele hele cafede savaşın yasemın nolur gitme demesine tekrar öldüm bittim :img-wink: Öyle bi söylediki içim eridi :img-yes:
    Ben bu aşkı seyretmeyi çok ama çok seviyorum gerçi benimkisi biraz saplantılı bi sevgi oldu ama neyse :img-hyste

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizimizin başlamasına 10 dakika kaldı :img-wink: Gerçi özet verir ama olsun ben özetide seyredeceğim :img-wink: Tekrarını seyretmek bile yüzümü gülümsetiyor :img-wink:
    Bölüm boyunca olamıycam buralarda kendimi diziye odaklıyorum başkada bişey yapamıyorum ki Ama bölüm sonrası buurda olurum.
    Tekrardan herkese iyi seyirler diliyorum :img-wink:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)