Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Aşk ve Ceza (Arşiv 32)

Durum:
    purple rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin adının degişmesini önerenlere katılıyorum. Baldar konagında ceza çekenler olabilir yeni ad:img-hyste:img-hyste.
    yaseminin konaga gelmesi için ne yapacaklarını şaşırdılar senaristler. Yasemin'in konağa gelmesi Şahnur'la aralarındaki sorunların artması demek. Bu mu ilgi çekici?Savaşla aşkları daha da körelecek çıkmazda zaten. Ben de Çiçek'in Yasemin'le ters düşecegini sanmıyorum artık. Ama bu yazarlardan da her şeyi beliyorum Çiçeği bir öyle bir böyle kullandıkları için.
    şimdi Çiçek bundan sonra Hakan'la aşk yaşayacak, Yavuz'un gerçek yüzünü yavaş yavaş farkedecek derim bir bakarız Çiçek'i yine bunalım biri olarak göstermişler.
    Güzel bir karakter olarak yazılacagını düşünmüştük:kahve hem onu canlandıran oyuncuyu sevdiğimizden rolünü de sevmiştim. Ama işte Çiçeği katleden senaristler Yaseminle Savaş aşkını da katlettiler. Hep yavuz Yavuz... Bize ne adamın uyusturucu işlerinden, bu dizide daha çok aşk isteniyor. Dİzinin adı töre ve uyuşturucu mu? Yaseminle Savaş Çiçekle Hakan aşkı güçlensin lütfen, çıkmaza sokacaksanız da abes şeyler bulmayın.Bu çiftler el ele verip törenin üstesinden gelebilir

Durum:
    ümmühan_EAFC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    EmrecimAltuğcum
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bence yavuz ömeri yasmine ulaşmak için koz olarak kullanacak yasemin çocuğu için herşeyi yapar her anne yapar yavuzda yaseminin zafını kullanacak yaseminide kaçırabilirdi ama o zaman savaş ne yapar eder yavuzu bulur gebertir bence yasemine çocuğunu istiyosan gel diyecek yaseminde bu yüzden savaşı kendinden uzaklaştırmak isteyecek yani yine ceza ve ceza durumu

Durum:
    jasmin26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Savaş'ın son bölümlerdeki performansı süper..Sanki derin bir uykudan uyanmış gibi bütün sorunları çözmeye,bütün parçaları birleştirmeye başladı..Bu tam da görmek istediğimiz Savaş...

Fakat Yasemin'den neden böyle uzak duruyor gerçekten anlayamıyorum..Amaç ne?Tamam..Bu sefer bütün gücüyle çabalıyor bişeleri halletmek için ama bunu Yasemin'in yanındayken yapamıyor mu?

Baldar Konağı zaten son derece güvenli bir yer..Ne diye sevdiğinin yanında kalmazsın?Kadın üstelik hamile..Bu kadar yanlız bırakmak doğru mu?

Senaristleri acilen daha duyarlı,daha AŞK dolu senaryolar yazmaya davet ediyorum....

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ümmühan_EAFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yavuz ömeri yasmine ulaşmak için koz olarak kullanacak yasemin çocuğu için herşeyi yapar her anne yapar yavuzda yaseminin zafını kullanacak yaseminide kaçırabilirdi ama o zaman savaş ne yapar eder yavuzu bulur gebertir bence yasemine çocuğunu istiyosan gel diyecek yaseminde bu yüzden savaşı kendinden uzaklaştırmak isteyecek yani yine ceza ve ceza durumu
    Ömer kaçırılırsa Savaş ne yapacak, öyle boş boş bekleyecek mi? Savaş nasıl Yasemin kaçırılsa ne yapıp eder bulursa aynen oğlu içinde öyle olur. Öz be öz oğlu sevdiğinden daha değersiz değil kesinlikle :img-yes: Yavuz Ömeri kaçırırsa Yasemin ve Savaş beraberce oğullarını arar bence. Yavuz arayıp çocuğunu almak istiyorsan bana geleceksin derse o zamanda Yasemin bunu Savaşa söyler. Kendi başına o adamla başa çıkamayacağını bilir yani.:img-wink:

Durum:
    aysesoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba arkadaslar,

tatsiz tuzsuz, ozensiz, laf olsun torba dolsun replikleri ile dolu, anlamsiz bir bolumdu....

savas-cicek sahnesi, sahnur-yasemin sahnesi, savas-yasemin son sahne, sizin icin ne ifade etti, benim icin koca bir hic....

senaristleri gectim, yonetmeni de kaybettik, bolum porcuk, butunluk teskil etmeyen kopuk kopuk sahneler, bu zaafiyet senaryodan teknik ekibe kadar herkese sicradi...

artik benim anladigim empati sonuna geldiklerinin farkinda ve diziyi bitirmeyi kafalarina koymuslar, bu son yazdiklari bolumden ben onu cikardim, yoksa boylesine sacma sapan bir senaryoyu yazmalari icin ben baska bir neden goremiyorum, yani aklim almiyor....

baskada soylecek hic bir seyim yok, AVC nin son durumu icler acisi, can cekisiyor....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)