Alıntı Gökgöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok anam sen boşuna bekleme biz bu yönetmenle oralara gelemeyiz bence. Valla boyunda fena değildi ama bana göre öpüşmeye bedel değildi ya. Bizimkilerin o birbirlerini tutkuyla öpmelerini izlemek farklı oluyor. Şimdi sanki kırk yıllık karıkocalarda yanaktan öpüyorlar birbirlerini. Eskiden Savaş zaman ve mekan neresi olursa olsun bir yolunu bulup Yaso'yu sıkıştırıp duruyordu. Şimdi zamanda mekanda bol ama icraat yok maalesef. Demek ki nazar var bizimkilerde senaristlerin nazarına geldiler...:img-hyste:img-hyste

Ya birde ben anlamıyorum şimdi İsmail Yavuz'un ajanımı olmuş? Tülayımında dediği gibi neden hep birileri Savaş'ın arkasından kuyu kazıyor. Hemde en yakınım dediği adamlar. Hadi sıradan bir adamı yapsa umrumda olmaz ama hangi adamına güvendiyse hep kazık yedi. Gerçi İsmail'e güvenilmeyeceği başından belliydi ama adam olmuştur dedik. Ne yazık ki adam olamamış. :icon_whis

Birde nedense bizim dizide uçan karakterler bayağı çoğaldı. Endam uçtu, Eşref uçtu, bu bölüm Ömer hariç ufaklıkların hiçbiri yoktu. Madem çıkarıyorsunuz karakterleri adam gibi iki cümle yazında çıkarın değil mi ama? Neden yokoldular haberimiz yok. Tamam bu oyuncuların oynadığı karakterler başrol değil ama sonuçta bu dizide bir yer kaplıyorlar ve bizde diziyi izliyoruz ve böyle hoopp diye kaybolmaları hiçte hoş olmuyor. Bizi biraz daha ciddiye alsalar çok sevineceğim...:img-beee::img-beee:

Bir ümit işte Deryam, yoksa ben de haftaya dudağa bir terfi beklemiyorum :icon_sorr Bizimkiler iki arada bir dere yapışırlardı dudaklara :img-hyste ne oldu bunlara bir anlasak. Bunlara kesinlikle aynı evde yaşamak yaramadı. Yaso çekse gitse o evden hiç fena olmayacak. Şahnur biraz daha uğraşsın kızla olacağı da o zaten.Yaso ayrılsın evden hatta kavga etsinler ve kızgın ayrılsın Savaş'tan. Bari acı çeken Savaş'ı izler aşkı hissederiz belki. :whistle2

Evet ya bu Savaş'ın etrafındaki herkesin ihanet etmesi, beceriksiz çıkması falan sıktı iyice. Yavuz uyuzu onların konağındaki adamı satın alıyor Savaş Moranlara bir adam yerleştiremiyor. İyice saf yapıyorlar bizimkileri deli oluyorum.

Eşrefi canlandıran oyuncunun adı hala jenerikte var, bir süre sonra dönecek galiba.