Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Aşk ve Ceza (Arşiv 32)

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yesilsu zehra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeynepcim bizi dinleseler heyecanı ayakta tutma şöyle dursun doruklarda olur ama hep aynı şeyleri izletip duruyorlar tamam arada bir güzel sahneler yazmıyorlar değil ancak daha öncede yazdığım gibi Yasemin Savaş ilişkisi hep aynı yönde ilerliyor ne zaman savaş yaseminin yanında olsa hep çiçekle ilgili bir olay oluyor sonra bırakıp gitmek zorunda kalıyor
    Yasemine randevu veriyor yine hooop çiçekle ilgili bir olay ve savaş yok
    okadar çok bu sahneleri izlettilerki sayısını dahi hatırlamıyorum

Tülayın dediği gibi yasemin vurulur sonrada savaşı sorumlu tutup ayrılacaklarsa istemiyoruz yani yasemin vurulsun ama araları açılmasın sadece savaş onun intikamını almaya çalışınsa yavuz ile ilgili gerçeklerin hepisine tek tek ulaşsın ve cezasını versin artık belgrad ormanlarımı olur başka bir yermi bilemiyorum ama yavızı bi güzel morartsın:img-hyste:img-hyste

ya da şöyle olsun yasi vurulmasın o sırada korkudan düşük yapsın zaten daha önce düşük tehlikesi atlatmıştı sonra savaş onu hastaneye götürsün
    Doktorlar hayati tehlikesi var desin sonra savaş üzülsün ağlasın bakın bununla ilgili çok güzel sahneler izleyebiliz tabi sonra yasimiz iyileşsin (bu aralar kötülüğüm tuttu galiba:img-hyste)

Bu mesajını görmeden diğerini görmüşüm, nasıl oldu bilmem :img-hyste

Bebeğin düşme ihtimali yüksek zaten. Daha evlenemeden 2. çocuğu yaptırmazlar gibi geliyor. Hem bir Ömer bir de bebek dizide zorluklara yol açar. Bu yüzden bu bebek düşecek bence. Dediğin gibi Yavuz ya da Çiçek-Şahnur yüzünden düşse güzel sahneler olur. Bebeğin gittiğini önce Savaş öğrensin sonra hastane yatağında yatan Yaso ne oldu bana falan dedikten sonra bebeğimiz nasıl desin Savaş'ta ona göz yaşları içinde bebeğimiz gitti desin :img-cray: ne kaa acımasızız farkındayım :img-hyste:img-hyste nasıl olsa dizi bebeği gerçek değil :img-hyste:img-hyste gerçek olsa heyecan olsun diye bebek düşsün diyecek değiliz yani :img-hyste Her neyse :icon_whis sonra Yasemin çok acı çeksin, çok ağlasın Savaş'ta hem bebelerini kaybetmenin üzüntüsü hem Yaserminin bu kadar acı çekmesiyle bilensin ve bir intikam makinesıne dönüşsün :img-hyste gitsin dağıtsın her yeri. :img-hyste:img-hyste

Çimen gözlümüzü yanında götürürken bizi ondan mahrum etme sakın:img-cray: biz onun muhteşem oyunculuğunu izlemesek tv nin hiç bir anlamı kalmıyor hatta hayatın da...
    Ah Zeharacım, Nurgülün hatırına bağlandık bu diziye şimdi de aşkı az cezası bol bir diziye mahkum olduk sayesinde :icon_sorr son 6-7 bölüm için söylüyorum bunu. Yoksa benim tek ve en sevdiğim dizimdi Aşk ve Ceza. Yalnız son bölümlerde ne eski tadı var ne eski heyecanı. Ben Yasemin Savaş aşkının o büyüsünü, cazibesini, farklılığını, hiç bir aşka benzemeyen tutkusunu çok özledim :img-cray::img-cray:

Durum:
    yesilsu zehra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    nurgül'den
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı realistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Zeharacım, Nurgülün hatırına bağlandık bu diziye şimdi de aşkı az cezası bol bir diziye mahkum olduk sayesinde :icon_sorr son 6-7 bölüm için söylüyorum bunu. Yoksa benim tek ve en sevdiğim dizimdi Aşk ve Ceza. Yalnız son bölümlerde ne eski tadı var ne eski heyecanı. Ben Yasemin Savaş aşkının o büyüsünü, cazibesini, farklılığını, hiç bir aşka benzemeyen tutkusunu çok özledim :img-cray::img-cray:
    Napalım nurgül'ümüzün hatırına cezaya da katlanıyoruz:img-in_lo
    Umarım bu yazdıklarımızın bir faydası olurda senaryoyu toparlarlar aslında yas. sav. ilişkisi hariç dizinin gidişatı fena değil isteseler onuda düzeltebilir çok güzel sahneler yazabilirler bu okadar da zor değil gerçi Empati ilk 3 bölümü çok güzel yazmıştı ama nedense senaryo birden tıkandı

Durum:
    _yaz yagmuru_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    mehmet günsür:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _ArZ_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kesinlikle Yasemin'in vurulmasını istemiyorum.Senaryo kıtlığı yaşıyorlar zaten birde Yaso vurulursa insanlar artık iyice içine ettiklerini düşüncekler dizinin.Yaso vurulmadan da Savaş onun değerini anlayabilir.Mesela bu ayrılık kararı onun için yeterli.Sizinde Yasonun vurulmasını istemeniz beni çok şaşırttı açıkcası.Yaso hamile ve o bebeği doğurmasını çok istiyorum.İlla diziyi uzatmak ve birbirlerinin değerini anlamaları için işin içine silah girmek zorunda değil.Ayrıca Yaso hamileyken vurulursa;Savaşı asla affetmez ve bir daha birleşmeleri çok zor olur.Çünkü Yaso bunun etkisinden biraz zor çıkar...:img-yes:
    bende aynı fikirdeyim canım arkadaşım.yaseminin vurulmasıda nereden çıktı ki şimdi durup dururken yani?senaryo kıtlığımı varmış?yani ille kanmı olması lazım bir dizinin izlenmesi için?bence hayır daha önce gümüş dizisini 3 sezon bıkıp usanmadan takip etmiş bir gümüşçü olarak ben hayır diyorum bu fikre.biz tam 3 sezon aşk dizisi izledik.kan olamadanda izlendi dizi.bu aşk ve ceza içinde geçerli bence.kimse vurulmasın eğer ille biri vurulacaksa bu ne yasemin nede savaş olsun.yavuz vurulsun çıksın diziden.tahammülüm kalmadı benim bu adama.o kadar güzel şeyler izletirlerki isteseler bizlere senaristler.bu ayrılık istemesekde oldu.zaman atlasınlar mesela.aradan bir kaç ay geçmiş olsun.sonra savaş ve yasemin barışşınlar.yavuzun yaptıkları anlaşılmış olsun tekrar hapse girsin mustafa çıksın mesela.yaseminin hamileliği ilerlemiş olsun.karnı burnunda olsun.çiçekle savaş anlaşıp boşansınlar.savaş ve yasemin düğün hazırlıkları yapsınlar.yasemin karnı burnunda gelinlik giysin.düğünleri böyle güzel olsun.kızlarına anlatacakları çok güzel bir anı olsun mesela düğünleri.böyle güzel sahnelerde bence heyecanla izlenir.:good:

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _yaz yagmuru_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aynı fikirdeyim canım arkadaşım.yaseminin vurulmasıda nereden çıktı ki şimdi durup dururken yani?senaryo kıtlığımı varmış?yani ille kanmı olması lazım bir dizinin izlenmesi için?bence hayır daha önce gümüş dizisini 3 sezon bıkıp usanmadan takip etmiş bir gümüşçü olarak ben hayır diyorum bu fikre.biz tam 3 sezon aşk dizisi izledik.kan olamadanda izlendi dizi.bu aşk ve ceza içinde geçerli bence.kimse vurulmasın eğer ille biri vurulacaksa bu ne yasemin nede savaş olsun.yavuz vurulsun çıksın diziden.tahammülüm kalmadı benim bu adama.o kadar güzel şeyler izletirlerki isteseler bizlere senaristler.bu ayrılık istemesekde oldu.zaman atlasınlar mesela.aradan bir kaç ay geçmiş olsun.sonra savaş ve yasemin barışşınlar.yavuzun yaptıkları anlaşılmış olsun tekrar hapse girsin mustafa çıksın mesela.yaseminin hamileliği ilerlemiş olsun.karnı burnunda olsun.çiçekle savaş anlaşıp boşansınlar.savaş ve yasemin düğün hazırlıkları yapsınlar.yasemin karnı burnunda gelinlik giysin.düğünleri böyle güzel olsun.kızlarına anlatacakları çok güzel bir anı olsun mesela düğünleri.böyle güzel sahnelerde bence heyecanla izlenir.:good:
    Canım bizler Yasemin vurulsun deerken aslında ironi yapıyorduk :icon_sorr yoksa hiç birimiz öyle bir şey istemiyoruz. Yalnız diziyi o kadar tek düze yaptılar ki, o kadar dön dolaş aynı yere geliyorlar ki artık geyiğe vurmaya başladık :img-hyste Boşanamayan bir Savaş, nedeni belli olmayan bir kinle hareket eden Yavuız ve bir öyle bir böyle olan, bir o kadın için ölmeyeceğim diye delirip ertesi gün Yasemin iyi kadın diyen bir Çiçek'ten fenalık geldi. Heyecan olsun diye Yasemini de vurdururuz bebeği de düşürtürüz işte böyle :img-hyste Biz bıktık bu gidişattan, ,işin aslı bu. :img-wink: Yoksa dediğin gibi Savaş Çiçekle anlaşıp gidip gizlice boşansa. Yasemin Savaş evlense ne kadar güzel olur diziye renk ve heyecan gelirdi. Ama maalesef empati aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktan başka bir şey yapmıyor.

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zeynepcim bizi dinleseler heyecanı ayakta tutma şöyle dursun doruklarda olur ama hep aynı şeyleri izletip duruyorlar tamam arada bir güzel sahneler yazmıyorlar değil ancak daha öncede yazdığım gibi Yasemin Savaş ilişkisi hep aynı yönde ilerliyor ne zaman savaş yaseminin yanında olsa hep çiçekle ilgili bir olay oluyor sonra bırakıp gitmek zorunda kalıyor
    Yasemine randevu veriyor yine hooop çiçekle ilgili bir olay ve savaş yok
    okadar çok bu sahneleri izlettilerki sayısını dahi hatırlamıyorum

Tülayın dediği gibi yasemin vurulur sonrada savaşı sorumlu tutup ayrılacaklarsa istemiyoruz yani yasemin vurulsun ama araları açılmasın sadece savaş onun intikamını almaya çalışınsa yavuz ile ilgili gerçeklerin hepisine tek tek ulaşsın ve cezasını versin artık belgrad ormanlarımı olur başka bir yermi bilemiyorum ama yavızı bi güzel morartsın:img-hyste:img-hyste

ya da şöyle olsun yasi vurulmasın o sırada korkudan düşük yapsın zaten daha önce düşük tehlikesi atlatmıştı sonra savaş onu hastaneye götürsün
    Doktorlar hayati tehlikesi var desin sonra savaş üzülsün ağlasın bakın bununla ilgili çok güzel sahneler izleyebiliz tabi sonra yasimiz iyileşsin (bu aralar kötülüğüm tuttu galiba:img-hyste)

yani canım müsadenle bu konuda bend ekonuşayım şu bizim dizideki telefon muhabbeti gerçekten sıktı çok önemli birşey oluyor direk telefon hayır yani savaş süpermanmi örümcek adammı yada herkül olabilir tam biizmkiler yanyana zırrrr telefon yani bu dizide telefondan teknolojiden soğudum hani derlerya teknoloji büyük bir nimet değil değil bize ceza eziyet:img-hyste

ben vazggeçtim zehracım yaseminin vurulmasından çünkü hemen ayrılık yazarlar eften püften ayrılık yazan senaristler hiç bu senarsitler fırsatı kaçırırmı bence kaçırmaz hemen yazarlar boş verelim biz canım otursun yaso savonun yanında aman ikisinede birşey olmasın:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)