Sayfa 51/201 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
1001 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Aşk ve Ceza (Arşiv 32)

Durum:
    yaseminsavas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar korkunç olay acaba yasomuz bebeğini mi kaybedecek ? :img-cray::img-cray::img-cray:

Başka ne olablr diye düşünüyorum ama aklıma bundan başka bişi gelmıor inşallah böyle bişii olmazz :img-cray::img-cray::img-cray::img-cray::img-cray:

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizimizle ilgili bı haber okudum, sizinlede paylaşmak istedım :img-wink:

Aşk ve Ceza'da neler olacak?

Dizide Hakan karakterini canlandıran Sinan Tuzcu, izleyicilere tüyo verdi.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, NTV'de Hafta Sonu programına konuk olan Sinan Tuzcu oynadığı Hakan karakteri üzerinden dizinin geleceğini yorumladı: "Finale doğru Hakan'ın çevresi, hikayesi sivrilecek. Savaş'ın yakını olduğu için olaylardan 1. derecede etkileniyor olacak. Bir süre önce eşini kaybetmiş ve kızının sorunları var, kızının çözülmesi ve normalleşmesinde Çiçek'in de etkisi var. Onun çekim alanı içine giriyor. Pelin'le ilişkisi var, Çiçek'le bir yakınlaşması yok ama kızıyla olan ilişkisinden dolayı pozitif Çiçek'e karşı. Kızı Çiçek sayesinde çok ciddi bir bunalımın içinden çıkıyor, o da ister istemez arkadaş olarak yakınlaştırıyor Çiçeke ama ordan bir şey olacak mı ona bakacağız işte. O kadarını da söylemeyeyim."

filizim haber için sağol canım:love05:

hakancığımız hiç tüyo vermemiş ya biraz kenarından köşesinden bişeyler deseydiya sevinirdik ya neyse bu kadarınada şükür :img-hyste
    tabiki çiçekten dolayı bide savaşın arkadaşı olduğundan dolayı oda etkilenecektir olaylardan diyecek ben neyin içine düştüm :img-hyste
    ya hakanında işi arap saçına döndü pelinle birlikte ama lara pelini istemiyor lara çiçeği çok sevdiği için mutlaka babasıyla onun olmasını isteyecektir
    bizde hakanın tarafında neler olacak onu izleyelim birazda yeter bizimkilerin başındaki sorunlar:kahve
    ya birde ben eşrefe şöle güzel bir kız istiyorum eşrefimizde mutlu olsun değilmi güzel bir aşk hikayesi yazılsın eşrefimize:img-yes:

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tly34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filizim haber için sağol canım:love05:

hakancığımız hiç tüyo vermemiş ya biraz kenarından köşesinden bişeyler deseydiya sevinirdik ya neyse bu kadarınada şükür :img-hyste
    tabiki çiçekten dolayı bide savaşın arkadaşı olduğundan dolayı oda etkilenecektir olaylardan diyecek ben neyin içine düştüm :img-hyste
    ya hakanında işi arap saçına döndü pelinle birlikte ama lara pelini istemiyor lara çiçeği çok sevdiği için mutlaka babasıyla onun olmasını isteyecektir
    bizde hakanın tarafında neler olacak onu izleyelim birazda yeter bizimkilerin başındaki sorunlar:kahve
    ya birde ben eşrefe şöle güzel bir kız istiyorum eşrefimizde mutlu olsun değilmi güzel bir aşk hikayesi yazılsın eşrefimize:img-yes:
    Tulaycım ben bu yazıdan hakan çiçek olacak anladım :img-wink: Çiçek önemli bı karakter vede onun hakanla aşk yaşaması olayları hakana doğru kaydırır. Malum boşanma vs :img-wink: Neyse ya ben en başından beri zaten hakan çiçek diyorum :img-wink: Güzel olur bu ikili :img-wink:

Eşrefe gelirsek ben hep endamı düşünmüştüm onun için, lakın endamda sırra kadem bastı. Eşrefim tek kalsın en iyisi :img-wink:

Durum:
    tly34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nurgül Yeşilçay
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tulaycım ben bu yazıdan hakan çiçek olacak anladım :img-wink: Çiçek önemli bı karakter vede onun hakanla aşk yaşaması olayları hakana doğru kaydırır. Malum boşanma vs :img-wink: Neyse ya ben en başından beri zaten hakan çiçek diyorum :img-wink: Güzel olur bu ikili :img-wink:

Eşrefe gelirsek ben hep endamı düşünmüştüm onun için, lakın endamda sırra kadem bastı. Eşrefim tek kalsın en iyisi :img-wink:

bencede filizim ya sanki hakan çiçek olacakta peline ne olacak şekerimi kötü karakter etmesinler :img-cray:peline acilen yeni birini bulsunlar ozaman yada diziden çıkar gibi ama şekerimide çok sevmiştik :img-cray:

yokya eşrefe birisini bulalım kim olabilir ceyda demiyorum o galiba pala dayıya geldi sorun çıkaracak pelin hakanla oldu olmaz bize şöle yeni birileri lazım ya bak yasonun ajansta kızlar var bir dahaki bölüm şöle alıcı gözle bir bakalım eşrefimize olurmu:img-hyste

Durum:
    filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tly34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede filizim ya sanki hakan çiçek olacakta peline ne olacak şekerimi kötü karakter etmesinler :img-cray:peline acilen yeni birini bulsunlar ozaman yada diziden çıkar gibi ama şekerimide çok sevmiştik :img-cray:

yokya eşrefe birisini bulalım kim olabilir ceyda demiyorum o galiba pala dayıya geldi sorun çıkaracak pelin hakanla oldu olmaz bize şöle yeni birileri lazım ya bak yasonun ajansta kızlar var bir dahaki bölüm şöle alıcı gözle bir bakalım eşrefimize olurmu:img-hyste
    Hakan & Çiçek uygundur :img-wink: Pelini sevdik ama napalım Savaş ve yası mutlu olsunda gerisi umrum değil :img-wink: Pelın zaten özgür bir ruha sahip, deli dolu hakanla olmaz, yapamazlar

Yasının ajanstaki kızlar çok hoş, ve hanımhanımcıklar ondan Eşrefime uygun olabilirler :img-wink: Olabilir yanı :img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)