Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk Yakar - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    ehlocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    hiçbiryerde
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk Yakar - Bölüm Yorumları (2)

Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Sevgiler
    Ehlocan

Durum:
    ha-yal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bizim gerçek yaşantımıza benzer görüntüler konuşmalar ve çok başarılı oyunculuklar.:happy0064 daha ne isterizki.bayıldım.:happy0064 hakketen 2 saat bakıp 1kelime söyleyip bol bol müzik dinlemedik. hatta okadar hızlıydıki birşey kaçıracam diye ödümpatladı. bugün tekrarını izledim evet kaçırdığım şeyler varmış.:good: ayıp olmasın ama yarın yin ebakacam.gülüyorum ama nazlıyla mustafaya bakarken içim biryerleri acıyor.:img-cray: hadi cuma hadi cuma gel artık:happy0064 :happy0064 :happy0064

Durum:
    ehlocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    hiçbiryerde
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sürekli aynı uyarıyı tekrar etmek durumunda kalıyoruz.Asi ve Aşk Yakar tartışmlarının hiç gereği yok.Birçoğunuzun mesajında yazdığı gibi aynı kanalın yapımı olduğuna göre reyting konusunda en üst verimi almayı bizden önce onlar hesap etmişlerdir..Sevdiğiniz diiznin adı geçiyor diye başlığa adını veren diziye dair tek yorum yapmadan sade ve sadece sevdiğiniz diziyi savunmak adına diğer başlıklara gidip -gelip mesaj yazmanız polemik yaratmaktan başka birşey değildir.Lütfen uyarıları dikkate alın.

Bir diğer konuda mesajlarda yazım kurallarına dikkat etmeniz yönünde( eksik harflerle yazılmış kelimeler , noktasız virgülsüz cümleler gibi)

Ehlocan

Durum:
    dFKto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    x
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tekrarını izledim az önce, çok az bir bölümünü kaçırdım ama çoğunu izledim. Baştan savılmış değil, çekim kalitesi falan gayet iyi, oyuncuların kendilerini seslendirmeleri bile benim için çok önemli bir dizide.
    Ama mahalle dizilerini sevemiyorum bir türlü, hele de varoş kültürünü empoze edenleri.

Dizide de geçti ya başrol oyuncularının yaşlıca olmaları, ama o yaşlarına göre liseli aşık rolüne büründürülmeleri göze batan bir unsur.

Bir de mahalle dizisi denince neden akla varoşlar geliyor anlayamıyorum, onların yaşamı, konuşmaları normalmiş gibi verile verile her tarafımızı varoş kültürü sardı, ya da pahalı yalılar konaklar... sanki ikisinin ortası yok bu ülkede.

Argo ve küfürlü konuşmaların olması gerçekçi ve samimi olmakla açıklanıyor ya hani o zaman içinde masalsı aşk öyküleri olmayacaktı, zengin aile fakir kızla nişanlamayacaktı oğullarını bir kere ya da nişanı basma gibi bir durum öyle bir mahallede kabul edilemez, ayıp karşılanır böyle bir şey de olmayacaktı. Ayrıca o yaşa kadar parasızlıktan evlenememeleri de hiç inandırıcı değil, çalışıyormuş ta esas oğlan üstelik, kızın babası da başlık parası istemediğine göre....

Durum:
    emirdag_güzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Birinci bolumu cok guzeldi, bu diziyi takip etmeye dusunuyorum.meltem cumbulun ropartajsinda okumustum dizi 40 bolumluk bir hikaye ustune kurulmus deyi, yani hayirlisi ama hemen birinci bolumden sonra 3 sahis olmasi yani nasil olcak bilemiyorum ama dizinin asli oyle herhalde cunku, bazi hikayaler tam bitti anda baslar demistiler yaa fragmanda ..neyse..herkese iyi yorumlar..asi ile ask yakar dizisinin ne baglantisi var yani ne alaka ..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)