Sayfa 191/201 İlkİlk ... 91141181187188189190191192193194195 ... SonSon
1001 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Aşk Yakar - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    weasleys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

nasıl bir bölümdü bu yahu? depresyona gir gir çık, gir gir çık...çok ağır bir bölümdü...

valla benim bu memedoğlu ailesine inanılmaz bir sempatim var...(çekirdek aile kısmına ama baba-oğul ve kızdan oluşan-amcayı istemiyorum) ne güzel insanlar, zaten böyle tuhaf bir güzellikleri var, benziyorlar da ten rengi falan filan olarak...bir de böyle konuşmaları...meltem cumbul'un en çok konuşmasını seviyorum, tonlamasını, sesinin rengini...meriç'in de öyle...su gibi konuşuyorlar.kısacası ben bu ailenin güzelliğini çok seviyorum. ne kadar da iyi niyetliler...

karşıda ise yiğitler var...sündüz kadını, gelinini ziyaretine süslenmiş, püslenmiş gitmiş...güya farklı sınıftan bir insanın evine gidiyor ya farkı makyajla kapatmaya çalışıyor, bir de takıp takışıtırıyor...iki de yağlama...olmuyor işte...sündüz, sen asil bir kadın değilsin...yok, hamurunda yok...sen fesatsın, bu da ayna gibi görünüyor yüzünden...makyaj boşa yani sana...babaya da böyle bir eziklik gelmiş...dağ gibi adam küçülmüş de küçülmüş...eh, oğlu da ondan farksız sayılmaz...neyse mustafaya sıra gelecek...

bir dizide, dün iyice karar verdim, senaryo ne kadar önemli...replikler ne kadar önemli...bakıyorsun mesela güldünya...acı dram...yahu insan hayal kurup da zorla üzülüyor,hani dram ya, kadınların dramı vs...şartlanma falan...öte yanda aşk yakar...bildiğin klasikler işte...beyinde tümör ama yaktı hakikaten... atakan-meriç sahnesi...meryem...ne bileyim müjde...sonra meriç-nazlı sahnesi...hele nazlı'nın feryadı...direkt empatiye maruz kalıyorsun yahu???valla replik meplik işte böyle devreye giriyor...

bir de ne kadar böyle soğuk geliyor, belda-mustafa sahneleri...hayır mustafada, ıstaka'nın ardından diyor ki benim ne çektiğimi bilmiyorsun...yahu ne bekliyordun? belda aşkından deli divane mi oldu da biz görmedik, işte kullandı seni. yedin sen de...zaten sen de aşk evliliği yapmadın ya, satın alındığının gayet farkındaydın, yaptın seçimini mustang dedin...işte al mustangini, gez toz falan...koy karşına izlece saatlerce...annen bulaşık makinesi fantezisi yapsın, ne bilim çalıştırsın makineyi, beklesin başında, şırıltısını falan dinleyip mest olsun...buharını koklasın...sen de mustangin gazına bas, motor sesini dinle, yağını kokla...ne bekliyordun ki? bir de hiç yüz yok, gidip karısının parasıyla arkadaşlarını giydiriyor falan...gurur bu adamın neresinde...ne kadar ezik bir tip bu mustafa...hırsızlığına da değineceğim bir ara...

savcı, neşesi oldu dizinin...ne tuhaf ve şeker bir adam...valla bayılıyorum savcıya:)

Durum:
    Gberil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hakkaten çok ağır bir bölümdü zaten ağlamaya meyilliyim bugünlerde bütün gece ağladım yaa bitirdi akşam bu dizi beni
    Yalnız olaylar çok çabuk gelişti Nazlı bir bölümde doğuracak 2,3 bölüme yaysalardı bari neysee umarım konuları çabucak tüketmeden kısır döngüde kalmazlar..
    Savcım sen birtanesin yaaa Nazlı kesinlikle Mustafadan çok Savcıma yakışıyor
    Mustafaya söylenicek söz bulamıyorum zaten safın önde gideni :img-hyste

Durum:
    elif1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı weasleys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yedin sen de...zaten sen de aşk evliliği yapmadın ya, satın alındığının gayet farkındaydın, yaptın seçimini mustang dedin...işte al mustangini, gez toz falan...koy karşına izlece saatlerce...annen bulaşık makinesi fantezisi yapsın, ne bilim çalıştırsın makineyi, beklesin başında, şırıltısını falan dinleyip mest olsun...buharını koklasın...sen de mustangin gazına bas, motor sesini dinle, yağını kokla...ne bekliyordun ki? bir de hiç yüz yok, gidip karısının parasıyla arkadaşlarını giydiriyor falan...gurur bu adamın neresinde...ne kadar ezik bir tip bu mustafa...hırsızlığına da değineceğim bir ara...

savcı, neşesi oldu dizinin...ne tuhaf ve şeker bir adam...valla bayılıyorum savcıya:)
    Aynen katiliyorum arkadasim,su koyu kisimda cok güldüm..mustafa karekteri bencede cok gurursuz bir tip oldu,bu durumdan nasil cikarip ve iyi.. nazliya uyan birini nasil yapicaklar,acikca cok merak ediyorum..bence imkansiz...parayi secti, simdi yardim ayaklari yapsa bilene..yok ben süpermanim,birinin hayatini kurtarmak icin,para bilene calarim...:img-hyste

ben özcan denizden pek hoslanmiyorum, dizide adliyedeki bakislari...bu adam simdi kiziyormu,özlüyormu..yoksa gözüne birseymi kacti..beli deyil...

savci cok gözüme girdi,bagirmasi cagirmasi..buna süperman derler iste...bu sirada savci nazliyi biraz simartiyor farkindaysaniz,asil su diyer kiz hakli...savci nasil olsa yardimina kosar,odasindan cikmiyorsun...derken.
    süper savci,ama biraz piskotatligi var diyme,nasil adami tehdit ediyor...artist ya:img-hyste

Durum:
    s.eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SER(EN)GİN
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

aşk yakar savcı söndürür....

dün akşam elimde mendil ağlamaktan helak olmuş vaziyette böğür böğür ağlarken arada savcı replikleriyle o deli dolu haliyle gülerken kaybolup gittim

nazlı doğru bir karar mı verdi hala düşünmekteyim (bebek konusunda)

mustafa o zaten diyecek laf bırakmadı görgüsüz dönek kaypak hain eski bir sevgilide ki bütün özellikleri üzerinde şahane bir biçimde taşıyordu

savcı o ne tatlı bi deli öyle delilikle dahilik arassında ki o gidiş gelişleri nazlıya yol arkadaşlığı pusulası olacak nazlı nın çok belli

meriç ahh meriç ahhh böğür böğür en çok sana ağladım heralde

atakan ve meryem in ağlayışları ne kadar gerçekti

tabi ki müjde bir sır kapısını araladı farkında olmadan ıskata nın teknesi sadece nazlı ve mustafa ya yaren olmamış müjde en çok sana içim acıdı

biz zaten ağlamaya müsait bi milletiz ama bu kadarı beni bile aştı çok çok çok güzel ve çok çok çok güzel bölümlerin başlangıcıydı

biz diye bişey yok mustafa

:img-cray::img-cray:

Durum:
    whisne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ağrıdağıneteğindekimartı
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölümde gözyaslarıma hakim olamadım.Duygu yüklü bir bölümdü
    İlk sahnelerini izlemek istedim;ama yetişemedim neyse...
    Meriç'in Nazlı'yı ziyarete gelip baş ağrısı nedeniyle yere düştüğünde gercekten cok kötü oldum Nazlı'nın bagırısı yürekten bir çığlıktı
    Ne kötü bir durum kardeşin yerde senn gözler önünde bayılıp acık cekmesi....
    Ayy o Melda'ya nasıl sinir oluyorum. Sen değilmisin bu adam için aileni önüne alan...Ama hanımefendi Mustafa Bey' ielinde tutyor Yazık valla....
    Ayy o para sahnesinde cok kötü oldum Herkes filan parar verirken
    Savcıyada cok sasırıyorum!!
    Müdür'ü tehdit edecek kadar yürekliymiş Helal olsun!!!
    Meryem ve Atakan cok gerçekciydiler O aglayıslar bitirdi beni:icon_sorr:icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)