Sayfa 139/201 İlkİlk ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... SonSon
1001 sonuçtan 691 ile 695 arası

Konu: Aşk-ı Memnu - Bölüm Yorumları (42)

Durum:
    Dogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bkoolcikolatam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

EşLerden biri ölünce boşanmak çok kolaydır.Çünkü Önce dul olarak işLeniyorSun nufusa.. ki bunu yapan Ziyagil ailesi ;_)
    şimdi onu soracaktım ben de öğrenmiş oldum demek ki boşanmış :)

Durum:
    DWX
    DWX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    bukalemun
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

veda fragmanlarını görünce nihayet bitiyo demiştim ama bitince bi burukluk çöktü..dizide herşey ağır ağır işlenirken adnanın yasak aşkı öğrendikten sonraki kısımlar hızlı işlendi ama daha heycanlı oldu.bihterin vurulmasının hemen ardından tabutunu görünce bi an ağlıycam zannettim ama firdevsi yamulmuş görünce nedense yerini gülme aldı.senaristler kalp gözü falan izlemeye başladılar heralde bu suralar:img-hyste

Durum:
    bkoolcikolatam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Dogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi onu soracaktım ben de öğrenmiş oldum demek ki boşanmış :)
    HaLiyLe tabi ki :) kendi soyadıyla gömdürecek değildi ya birde
    not/ Çetin beye bayılDım.. ne karakterli adammış..

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya yorumları okurken gördüm adnanın"ben ayrılmak istiyorum" demesine telabül bihterin"başka biri mi var" demesine değinilmiş:img-hyste
    dervişin fikri neyse zikri odur demişler finalde de bunu sanal alemde gerçekleştirdiler:img-hyste
    o topuk sesleri artık ziyagil ailesi içerisinde yeri değişen:happy0064matmazele aitti.
    bihterin mezarındaki güllere gelince sanmam ki behlül gelip koysun,onda o cesaret ne gezer?bence peykerler ziyaret ediyordur.
    bir yerlere saklanan behlül kaçmadan önce son olarak bihterde kendini temizlemeye kalktı o kadar.
    bence de o sahne gereksizdi o ayrı.
    ama ben en çok behlülün sakallarına,ses tonuna,ağlayamamasına,saçmalamasına değil
    vazgeçtiği ve elini tutmadığı için intihar eden bihterin mezarında,bihterden uğruna vazgeçtiği yani bihteri ölüme terketti nihal için
    "nihal,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhğğğğğğğğ nihall"diye içli ah çekişinde güldüm:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    hayır yani kadın kurşunu kalbine sıkmadan önce sana demedi mi nihal için beni öldürüyosun diye?
    behlül yine yaptın yapacağını ya sana aşk olsun
    dipnot:elbet tabii ki tüm suç behlülün değildir bu hikayede ilk adımı atan o olsa bile bu ateşe birde ona doğru hiç kimseyi ve hiçbirşeyi umursamadan koşan bir bihter vardır.
    evet bihter ölmüştür ama bunu aşk adına değil,kaçmak ve behlülü cezalandırıp,nihali seçilen olduğu için suçlayarak yaralamak adına yapmıştır.behlül bihterin acısını daha ne kadar taşır bilinmez ama kaybettiklerinin eksiğini bir ömür boyu hissedecektir.
    çünkü elbet birgün sevilir birileri tarafından tıpkı bihter,elif ve diğerleri gibi ama bir daha sevilir mi nihal gibi?işte orası muama

Durum:
    Mur4tb4nK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    0011001110011110100011001
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben onu bunu bilmem bu diziyi nişanlımın ısrarları sonucu son 1 yıla yakındır izliyorum ve bir tek yorum yapabilirim kitaba uygun bir şekilde bir sonla dizi bittikten sonra: tüm bunların sorumlusu 2 kişidir:
    1. Firdevs: zengin koca bulacağım derken Adnan'ı buldu ama Adnan gitti anasına bak kızını al misali genç ve güzel Bihter'i aldı.
    2. Adnan: kızın yaşındaki Bihter'le evlenirsen o da genç kızlık hayallerini kendi yaşıtıyla yani Behlül'le arar.
    Adnan'ın bir diğer hatası da: Behlül'ü evlatlığı olarak aldığı günden itibaren hiç ezmemiş olması, o koskocaman şirketinde bir görev verip bir işte çalıştırmaması anca it gibi gezip tozmasına vesile olması, hayatı hiç öğrenmesine müsaade vermemiş olması.

O yüzden Firdevs ve Adnan tüm bu olayların sorumlusudur. Firdevs felç geçirmiş müstehakını bulmuş ama Adnan kızı yaşındaki Bihter'i alıp tüm bu olaylardan sonra bir de utanmadan tüm mikroplardan arındık diyebildi yazıklar olsun.

vay be bu tür pembe dizilerle uzaktan yakından hiç alakası olmayan birisi olarak ben bile bu diziyi izleyip üstüne bir de burda bu kadar yorum yazdığıma göre tüm Türkiye izlemiştir herhalde hehe

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)