Sayfa 181/181 İlkİlk ... 81131171177178179180181
905 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Aşk-ı Memnu - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,027

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Aşk-ı Memnu - Bölüm Yorumları

Evet ben Elif'i unutmuşum. İyi bir oyuncu olmayınca aklımda kalmadı. Hanımefendi bana soracak olursanız dizinin en güzel kadınıydı ama rol yapamıyordu maalesef.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 672

Bahsedilme
    2 Mesaj

Dizinin sona ermesinin üzerinden tam 10 yıl geçti, bu yaz kanal d diziyi tekrar yayınladı ve bu gün final bölümü yayınlandı final bölümü yayınlanırken aşkımemnu hastagi twitterda dünya gündeminde yer aldı ne aşk-ı memnuymuş be

3. Beğenenler;
    Selin (06-09-18)

Durum:
    fatma-betul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Konya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de Aşk-ı Mennu için yorum yapmasam olmaz. Yıllar önce izlediğimde Nihal ile Behlül'ün arasındakini aşk sandım. Ama yıllar sonra farklı görmeye başladım. Bihter Behlül'e aşkından değil sevgisizlikten öldü. Kendisinin de dediği gibi ASLA izin vermezdi evlenmelerine. Bihter Behlül'ü sevdi aşk, tutku adı her ne ise. Behlül gibi hiç sevgi görmemiş bir adam kimseyi sevemez. Sevmedi zaten dizide o anki ruh haline ve çıkarlarına göre sever gibi yaptı. Bihter sevgisizlikten Nihal'e taktı. Behlül başkası ile evlense belki intihar etmezdi. Nihal karakteri zaten bana göre ütopik. Zengin, güzel, elinde her türlü imkan var ama onun zoru derdi Behlül...
    Hayatla ilgili bildiği hiçbir şey yok. Matmazeli bile harcadı. Hele son bölümlerde BİHTER belli ediyordu. ama işte o anlamamakta direndi. Kendi kendini yaktı. Bihter karakteri efsane olmayı hak ediyor. Ayrıca annesinin dediği gibi güçlü olsaydı Behlül'ü bırakıp bir şeklide hayatına devam ederdi.
    Son sayfalarda tartışılan konuda ise cinsellik, tutku, aşk iç içedir. AŞK'ın içinde SEKS de olmalı ki çiftler birbiriyle daha da bütünleşmeli.
    Dizi insana hoş vakit geçirtiyor. Herkesin emeğine sağlık.

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,027

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    3 Mesaj

Merhaba...eski bir Nihalci olarak bu kadar objektif yorum yapabilmenizi takdir ettim

Bihter'le Behlül'n aşkını sadece yasak ilişki içeriyor diye kestirip atan yorumları ben de çok gördüm ama beni pek alakadar etmiyor...Ben de dokunmadan aşık olmaya inanmıyorum...Bu,bu tür sahneleri TV'den izlemeyi sevdiğim anlamına gelmiyor.Ama aşkı da cinsellikten farklı bi noktaya koymak anlamsız...Aşkı bu kadar zorlaştırmayın...Aşkı özgür bırakın...Aşka ne kadar ruhani bi anlam yüklerseniz,gün gelip aşkınızı tensel temasa dönüştürmeniz gerektiğinde,bunu evlilik adı altında "yasak" olmayan bir yolla yapsanız bile o aşk sönüverir... "Kavuşunca aşk olmaz" moduna bağlar , çok yanılırsınız...Aşkı her yerde görebilirsiniz baktığınızda...Evcil hayvanınıza dokunmadan sevebiliyor musunuz?Kaç kişi,özel bir neden yoksa kediyi-köpeği balık beslemeye tercih ediyor?Aşk , yaşamak isteyenin her duyu organındadır . . . Gözlerinde . . . kulaklarında . . . burnunda . . .

sevgilinin size yapmış olduğu tatlının verdiği tatta...ve son olarak...kaçınılmaz olarak dokunma duyusunda...Kendinizi aşka kapatmayın...aşkı bir kitap gibi düşünün...okumak için dokunmanız gerek...onu en yüksek rafa koyduğunuzda ne anlamı kalıyor ki?
    Konu Selin tarafından (24-07-19 Saat 23:09 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 672

Bahsedilme
    2 Mesaj

eveeet yaz geldi ve aşk-ı memnu ekranlara geri dönüyor
    Aşk-ı Memnu 10 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16.45'te KanalD'de!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri