Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk-ı Memnu - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    Marquise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk-ı Memnu - Bölüm Yorumları (21)

Bihter Adnan bey'e: Bi tek sizin söylediğiniz hatırlıyorum cenazede. Ağla demiştiniz bana ağla. Telafisi yok bu acının.:icon_sorr

Durum:
    Messa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    oceanic 815
    Konular
    197
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşk-ı Memnu (Arşiv 21)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili yazı tipi ile yazılan, tartışma içerikli ve tartışmalara yön veren tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir ve ısrarla devam edilmesi halinde ilk etapta uyarı/sarı-kırmızı kart, daha sonra uzaklaştırma cezası verilecektir.

Süper Mod.
    Messa
    mevsim rüzgarları ne zman eserse
    o zaman hatırlarım,çocukluk rüyalarım
    şeytan uçurtmalarım..
    öper beni annem yanaklarımdan
    güzel bir rüyada,sanki sevdiklerim
    hayattalarken hala...

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı:
    pinar_klft_93 tarafından gönderildi
    cnm behlülde aşk falan yok o heyecanı seviyor bihter aşık ona bişey deyemem ama behlülde aşk yok dediğin gibi adnanla biraz annesine inat olsun diye evleniyor

Evet kesinlikle aşk falan yok çünkü bana göre bu aşk değil.
    Birde behlül ile bihteri aynı kefeye koyamıyorum.İkisi de hatalı,ikiyüzlü ve vicdansızlık yapıyorlar ama behlülün ki daha berbat bir durum.
    Sonuçta bihter için ziyallilerin bir önemi yoktu ve üzerinde hakları da yoktu.Yni bihter böyle birşey bekleyebilirim ama behlülden asla.

Çünkü bu aile ona kolkanat gerdi ve sahiplenip evlerine aldılar.Adnan bey onu öz oğlu gibi gördü ve okutup büyüttü ama karşılığında maalesef ne acıdır ki behlül tarafından çok kötü kullanılıyor hemde heryönüyle.Utanmaz behlül herşeyiyle ortak olduğu yetmiyormuş gibi karısınla da beraber oluyor.Adnan bey gerçekleri öğrendiğinde kesin yüreğine iner.Oğlum dediği,büyütüp okuttuğu yeğeni karısınla beraber oluyor.:img-tomat

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle yeni başlık hayırlı uğurlu olsun,,,,

Final bölümüyle ilgibi pek fazla yorum yapamamıştım...
    - Öncelikle dizi bitince, keşke ben de Nihal kadar zengin olsaydım, dedim ...
    çok zengin bir ailenin kızıysanız üniversite için bir senenizin gitmesi için tutabileceğiz yas (her zengin için geçerli değil elbet) en fazla bir gün. Hele hafiften aşık olduğunuz yakışıklıdan bir kaç iltifat duyup bir-iki gece bara giderseniz o bir senenin pek önemi kalmıyor...
    tabii ki günlerce yas tutsun üzülüp, dövünsün demiyorum ama bu kadar çabuk geçmeside bana garip geldi. haa birde tv başında oturup izleyen nice üniversteye girecek genç şunu demiş olabilir; keşke o kadar zengin olsaydık....:img-yes::img-yes:

-ikinci mesele ise hala konuşulan bihter-behlül sera sevişmesi.... bu sahneyle ilgili yorumları hemen hemen hiç okumadım ....
    genel anlamda; özellikle B-B'cilerin beğendiğini düşünüyorum ama ben o sahneyi hiç beğenmedim. Ben (sahnenin iddiasından mıdır nedir) özellikle Beren'in performansını hiç yeterli bulmadım. otel odasında dahaa innadırıcıydı bence. Bitse de gitsek gibi bir havası vardı. Zaten sevişiyorlar mı dövüşüyorlar mı belli de olmadı. Etrafa düşüp kırılan saksılar onların şehvetinden değilde dövünmelerinden düşüyor gibi bir görüntü oluşturdu. Ayrıca sahneyi dikkatli izlediğimizde iki oyuncunun sadece dudaklarının birleştiğini birde Bihter'in elinin Behlül'ün sırtına dokunmasından başka bir temasta yoktu.
    yeşilçamda çok eleştirilen bir sahne vardır iki kişi öpüşürken kamera gökyüzüne döner. Biz izileyici olarak biliriz ki onlar öpüşmenin devamını da getirmişlerdir. Yani nasıl desem; ister o kamera gökyüzüne zoom yapsın ister B-B sahnesi gibi bir sahne olsun önemli olan inandırıcılık. Bu noktada sahnenin kurgusunu yapanlar ve yönetmeni eliştirmek zorandayım. Ne kamera açılarını nede serada orayı burayı dağıtmalarını beğenmedim. İki oyuncu inandırıcı olmak için çok uğraüşmışlar ama o da yetersiz kaldı. Çok daha iyi olabilirdi böyle bir sahne. Elinizde Kıvanç ve Beren gibi gerçekten iki hoş insan var . Malzeme çok iyi ama ortaya çıkan yeterli olmadı bence. Gerçi ben zaten dizinin yönetmeni ile ilgili de pek olumlu görüşlere sahip değilim...

Birde bihter ve behlül'e şunu söylemek isityorum ; ha otelde hala serada yapmışsınız ... çok farketti gerçekten :img-hyste

Durum:
    iLosh... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    fermanakguul.♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim aklımda hala kimin gördüğü var...Eğer Firdevs gördüyse,yandılar.:img-hyste Çünkü Firdevs zaten anlamıştı birşeyler bence...Ne olacak çok merak ediyorum...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri