Alıntı Black Star Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diziye sırf Tolgahan Sayışman'ın hatırına bir bakayım dedim ve gerçekten üzüldüm. Tolgahan ne yaparsa yapsın yine de Tolgahan'ı seveceğim sanırım çünkü benim için her zaman yeri ayrıdır. Ama gönül istiyor ki böyle projelerde rol almasın. Çok daha iyi işler yapabileceğini biliyoruz, gördük daha önce. Yani yıllar önce Tıbbiyeli Mustafa iken hepimizin gönlüne taht kurmamış mıydı? Bugün bile Elveda Rumeli'yi tekrar tekrar izliyorsak bunda Tolgahan'ın payı çok büyük. Bütün bunlardan sonra bu tarz yapımlarla kendine haksızlık ediyor bence. :img-wink:
(Bu arada Amine Gülşe çok güzel çok yakışmışlar :img-in_lo)
Tam da içimden geçenleri yazmışsın, yorum aralarda kaybolmasın diye son sayfalarda alıntılamak istedim. Elveda Rumeli gibi bir yapımın bir daha gelmeyeceği aşikar ama seçtiği dizilerden çok daha iyi işlerde yer alabileceği de su götürmez bir gerçek. 3-4 sezon oynadığı bir karakterden sonra -birebir aynı olmasalar da- ilk bakışta o karakteri anımsatan bir rolü kabul etmemeliydi. Uzun süren işlerin ardından seyirci, oyuncuyu o karakterle benimsiyor. Çok eski, benzer konularını dizilerini hatırlamayanlar bile hep böyle rolleri oynadığını düşünmeye başlamış. Amine cidden çok güzel. :img-in_lo Güzellik yarışmasından beri onunla oynamasını istiyordum ki olmasına çok sevindim. Birlikte fotoğrafları, sahnelerini görünce daha bi' yakıştırmaya başladım. Ama gönül isterdi ki daha özel bir işte buluşsunlar, mesela bir romantik komedide.