Sayfa 1/126 123451151101 ... SonSon
630 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ateş Böceği - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Ateş Böceği - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    melim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    uzak
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    336

Aldığı Beğeni: 223

Bahsedilme
    0 Mesaj

demek beni utandirdilar yeni sayfa acilmis gerci ben anlayisla yazmistim bitecek bir diziye yeni sayfa acilmaz diye ...

pense cim , barismistirlar canim yoksa dügün orda bile olmazdi Kabul etmezlerdi orda olmasini hatta Cahide bile gelmis hatta Ilayda bile var yani daha ne olsun!!!!

bir de su var sahneler izlenme sirasi ile cekilmiyor o yüzden son sahne demek degil ...son sahne evlerinde dügün sonrasi mutlu mesut oturan Asbar dir:love01:

bu da yazanin tüm kalbi ile diledigi :img-wink:

Durum:
    pense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,212

Aldığı Beğeni: 1,070

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı melim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek beni utandirdilar yeni sayfa acilmis gerci ben anlayisla yazmistim bitecek bir diziye yeni sayfa acilmaz diye ...

pense cim , barismistirlar canim yoksa dügün orda bile olmazdi Kabul etmezlerdi orda olmasini hatta Cahide bile gelmis hatta Ilayda bile var yani daha ne olsun!!!!

bir de su var sahneler izlenme sirasi ile cekilmiyor o yüzden son sahne demek degil ...son sahne evlerinde dügün sonrasi mutlu mesut oturan Asbar dir:love01:

Demek İlayda da var .Ne hikmetse bizim dizilerde ki esas oğlanla esas kızlar hep yüce gönüllü oluyor.Kadın son anda yapmadığını bırakmadı.Barış bu yüzden Aslısına kapıyı bile çarptı.Barış style pes yani peski ne pes.Bari oldu olacak göbek de attırsınlar.Bak hatırım kalır.

Durum:
    bill.ghe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Thumbs up #Herşeye Rağmen Seçkin Özdemir&Nilay Deniz

Alıntı melim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

son bölüme yeni başlık hadi bakalım hayırlı olsun.son bölüm yorumları ile dolsun.güzel yorumcularımız şenlendirsin:happy0064:happy0064
    o zaman oylamamızı hatırlatalım.10 aralık son gün.:good:
    :good:
    :good:

Durum:
    melim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    uzak
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    336

Aldığı Beğeni: 223

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek İlayda da var .Ne hikmetse bizim dizilerde ki esas oğlanla esas kızlar hep yüce gönüllü oluyor.Kadın son anda yapmadığını bırakmadı.Barış bu yüzden Aslısına kapıyı bile çarptı.Barış style pes yani peski ne pes.Bari oldu olacak göbek de attırsınlar.Bak hatırım kalır.
    canim Ilayda Hakan la konusur istenmemenin kadinlik gururuna nasil dokundugunu falan anlatir ama sözlerinin aklini basina getirdigini söyler sonra bir de Mavi melek i hapse attirir santaj yapmak sucundan elindeki o ses kaydi merve icin büyük tehlike olur Baris icin degil hele de herkesin bildigi bir sey ile artik elde edebilecegi birsey kalmamisken :img-wink:

al sana Ilayda birden iyi kiz olur ama o göbek atmayi bilmiyordur ne de olsa soylu kiz öyle seyler nerden bilcek:img-hyste

Sayfa 1/126 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri