Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
27 sonuçtan 26 ile 27 arası

Konu: Ateşten Koltuk - Bölüm Yorumları

Durum:
    zeyneptalu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tokat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ateşten Koltuk Yayindan Kaldirildi

VATAN GAZETESİ YAZARI CAN ATAKLI’DAN İKİ BÖLÜMDE YAYINDAN KALDIRILAN “ATEŞTEN KOLTUK”LA İLGİLİ ÇARPICI İDDİA: DİZİNİN İLK İKİ BÖLÜMDEKİ HAYLİ YÜKSEK “ANTİ AMERİKAN TAVIR” KANALIN AMERİKALI ORTAKLARININ DİKKATİNİ ÇEKMİŞ OLABİLİR...

15/3/2008 14:41

İşte Ataklı''nın yazısı...

Rüzgâr gibi geçti

Muhtemelen bu akşam Fox TV’de yayınlanması gereken “Ateşten Koltuk” adlı diziyi izleyemeyeceksiniz. Çünkü dizi ikinci bölümünden sonra yayından kaldırıldı. Yanisi şu ki benim dizi oyunculuğu denemem de böylelikle bitmiş gibi oldu. Bir anlamda dizi piyasasında “Rüzgâr gibi geçti”yi oynamış oldum.

Dizi neden kalktı sorusuna net bir yanıt bulan yok. Fox yetkilileri “İyi reyting alamadığını” belirtmişler. Ancak bugüne kadar hiçbir dizinin akıbeti ilk iki bölümde anlaşılmamış. Bana pek makul bir gerekçe gibi gelmedi. Ancak ilk iki bölümdeki hayli yüksek “Anti Amerikan tavır” kanalın Amerikalı ortaklarının dikkatini çekmiş olabilir. Her neyse.

Ben dizi işini aslında sevmiştim. Değişik bir dünya benim için. İzleyenler başarısız olmadığını da söylediler. Bakalım bundan sonra tekrar böyle bir faaliyette olur muyum bilemiyorum. Dizideki performansımı beğenenlere teşekkür ederim, beğenmeyenlerin de canı sağolsun. Bu da hayatın bir parçası değil mi sonuçta?

KAYNAK:http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=41812

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

2 BÖLÜM YAYINLANDI

Ilıcaklar´ın dizisi 2 bölüm ekrana gelebildi! Fox TV´deki "Ateşten Koltuk" yayından kaldırıldı

Televizyonda reyting yapmayan dizinin yaşama şansı kalmadı.Hemen hemen haftada bir dizinin yayından kalktığı televizyon kanallarında en son yayından kalkan yapım Fox TV'nin bir hayli "iddialı" dizisi oldu. Mehmet Ali Ilıcak ve Emir Tamer'in ortaklığında kurulan Emma Prodüksiyon tarafından çekilen “Ateşten Koltuk" dizisi, bir başbakanın medya, iş dünyası ve terör üçgeninde yaşadıklarını anlatıyordu.Senaryosunu Mehmet Ali Ilıcak'ın yazdığı dizide Mehmet Ali Ilıcak'ın eşi Meyra'nın yanısıra Vatan yazarları Reha Muhtar ile Can Ataklı da oyuncu olarak yeralıyorlardı. Dizi bir hayli reklamı yapılarak yayına verildi,ancak ömrü iki bölümlük oldu.İkinci bölümünün ilk yüze bire girmemesi kanal yöneticilerinin bu kararı almasına neden oldu.

Kaynak : medyatava.com

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri