Sayfa 125/126 İlkİlk ... 2575115121122123124125126 SonSon
628 sonuçtan 621 ile 625 arası

Konu: Ateş Böceği - Bölüm Yorumları

Durum:
    bill.ghe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: 17 bölümlük efsane ''Ateşböceği''

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba...

sevgili Bilge merhaba..

Cok uzun zamandir hikayesini heyecanla takip edecek kadar sevebilecegim karakterleri ekranlarda göremedigim icin dizi dünyasindan/forumdan dolayisiyla siz sevgili forumdaslarimdan da uzak kaldim. Cünkü insanin konusuna hakim olmadigi hikayeler hakkinda paylasacagi bir düsüncesi de olmuyor haliyle...

Halbuki, ortak sevgimizle biraraya geldigimiz ATESBÖCEGI gibi güzel basliklari, buradaki fikir-ve-duygu alisverislerimizi inan cok özledim, hep özlüyorum.

Ben baskalari icin cok siradan olabilen ama bazilarimizi nedense digerlerinden daha cok icine ceken bir televizyon dizisinin de tek basimiza kendimiz icin okudugumuz güzel bir kitap veya severek dinledigimiz özel bir sarki gibi günlük hayatimiza güzel renkler kattigini düsünüyorum.

Keyifle okudugumuz bir kitabi bitirip nasil kitapligimizdaki raflara yerlestiriyorsak burada da cogumuz severek izledigimiz dizimizi hafizalarimizdaki arsivlere kaldirdik!

Ama bugün gördüm ki, sen hala buradasin! Ve ben her gördügümde oldugu gibi bugün de sayende gecmisteki paylasimlarimizin mutlulugunu hatirlayarak bir kere daha cok mutlu oldum...

ASLI & BARIS´imiza benzeyen, büyük-kücük herkese, her birimize bir sekilde seslenen baska kahramanlarin hikayelerinde biz Atesböcegi hayranlari olarak yeniden bulusmamizi cok isterim...

Sevgilerimle..
    Gözlerim kapanmak üzereyken bizim gençlere bir bakayım dedim.İyi ki de bakmışım. Sevgili Seval Isıtan,içten,sıcacık yazınla karşılaştım.Ateşböceği tadında.Çok uzun zamandır belki de ASLI & BARIŞ uyumu gibi güzel bir proje gelmediği için hoş seda olarak buradayız.
    Gördüğüme sevindim.Benden de sevgilerAklıma düştükçe burdayım.Beklerim.

2. Beğenenler;
    seval2005 (14-06-19)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ateş Böceği - Bölüm Yorumları

AsBar

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    514

Aldığı Beğeni: 216

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili Bilge merhaba...

3 yeni romantik komedi tarzi diziyle tanistik gectigimiz günlerde... Ücünün de ilk bölümlerini izledim. Dilerim seyircileri ve sevenleri bol, reytingleri yüksek ve yollari acik olsun!

Ama dogrusunu istersen benim görüsüm, bizim gibi ATESBÖCEGI sevenlerin gözünde ne hikaye-ve-konu olarak ne de basrol kahramanlari arasindaki uyum olarak Atesböcegi´nin hafizalarimizdaki ve gönlümüzdeki yerini alacak gibi olmadiklari yönünde... Belki böyle bir yorum icin cok erken diyeceksin, sonucta sadece ilk bölümleri yayimlandi...

Ama bilmem neden, "Dizi dünyasinda-en-gercek-asik ciftler" icinde kim kiminle oynarsa oynasin, hatta gercek hayatlarinda gercek bir ask yasiyor bile olsunlar, hic biri ASLI ile BARIS´in bize ekranlardan yansittiklari duygulari ayni inandiricilikta veremeyeceklermis gibi geliyor bana...

Neyse... Icimden gelenleri böylece burada demis olayim dedim..

Sevgiyle kal...
    Konu seval2005 tarafından (17-06-19 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Bahsedilme
    0 Mesaj

keşke bu pazar olsa dedirten bir afiş

Merhabalar Sevgili SevalYeni başlayan hiçbir yaz dizisini izlemediğim için yorum yapamıyacağim.Ateşböceği için söylediğin her duyguya aynen katılıyorum.
    Çok güzel ve gerçekti.Bazı dizilerde Barış Buka'nın evinde çekilen sahneler oluyor.Bir anda kapıyı Aslı çalacakmış, mutfakta yemek hazırlayacaklarmış yada bir yerden Aslı ve Barış çıkacakmış gibi oluyor ve o dizi ile olan bağım sadece onlar bir yerden çıkarmış düşüncesi ile devam ediyor.Güzeldi velhasıl sizi burda görmekte

6. Beğenenler;
    seval2005 (24-06-19)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 17 bölümlük efsane ''Ateşböceği''

sosyal medyadan taze taze ateşböceği özlemi

8. Beğenenler;
    Cemned (25-06-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri