Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1005 sonuçtan 1,001 ile 1,005 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Nian* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi o niye gelmiyor inan bilmiyorum. Senle bana kaldı buralar..

Ama cidden manidar yani.. :img-hyste

Ben de dicektim onu. Bana yeni çekim gibi geldi. 2.yönetmen de var. Yani çekimlere başlanmış olabilir. Bir de Merve de şuan Muğla'da mesela ve bayram mesajında yok.
    Ay başlasınlar ya güzel güzel bölümler gelsin bizede artık bayramdan sonra güzel dönüşlü bölümler olsun ki dizi de rakabete sağlam başlasın:happy0064

Zeynepciğim fragman hala yok.. Çarşamba günü verilir deniliyor ama belli değil... Valla kapandı sayfa:happy0064 Seni de arıyor gözlerimiz hani... Artık yeni sayfada inşallah:happy0064

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızlar sayfayı kapatmışsınız...:happy0064...masâllah diyorum...bölümden sonra çıkan fragmandan sonra başka fragman vermediler mi?...tüm yazdıklarınızı hala okuyamadım...:865323....

Unutmadan tüm ALA ailesinin...bayramını en içten duygularımla kutluyorum...hepimize iyi bayramlar...:love01:

Fulya'cım ve Arzu'cum....:img-in_lo..ellerinize...kalbinize sağlık kızlar....:happy0064....

yeni başlığımızda umarım daha çok yazacak zamanım olur.......
    Kapattık canım kapattık..:happy0064
    Olsun canım okursun sonra..
    Amin hepimizin bayramı kutlu olsun..:love01:

Seninde yüreğine sağlık Zeynep'cim..:happy0064 Yeni başlığımızda bol bol görüşmek dileğiyle..:happy0064

Alıntı Nian* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay başlasınlar ya güzel güzel bölümler gelsin bizede artık bayramdan sonra güzel dönüşlü bölümler olsun ki dizi de rakabete sağlam başlasın:happy0064

Zeynepciğim fragman hala yok.. Çarşamba günü verilir deniliyor ama belli değil... Valla kapandı sayfa:happy0064 Seni de arıyor gözlerimiz hani... Artık yeni sayfada inşallah:happy0064
    Ay vallahi Arzucum aynen. Bayramdan sonra inşallah tam gaz devam ediyoruz. :happy0064 Bol bol Hayat&Murat'lı, aşklı çok güzel bölümler izliyoruz..:img-in_lo:happy0064

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bisibisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında ben de gördüm röportajını Hande biraz azcıcık abartmış gibi geldi :img-hyste büründüğü karakterleri severek beğenerek oynuyor ama belli çok sevdiği için böyle coşkulu cümleler çıkıveriyor olabilir ağzından :) ben de ortada öyle ahım şahım tutulacak bir şey görmedim henüz fakat ilerisini bilmiyoruz birbirlerine ne kadar sahip çıkacaklarını nelerle karşılaşacaklarını bu yüzden insanlar gördüğü kadarıyla nesine tutulmuş, klasik bildiğimiz hikaye işte diyebilir haliyle. Normal. Çok da takılmamak lazım onlara.
    Hande öyle birisi. Gerçekten de tüm işlerini çok güzel benimsiyor ve de takip ediyor. Bu çok güzel..
    Dediğin noktada şuna katılıyorum. Zaten Hande röportajda "senaristler bana hikayeyi anlattıklarında Hayat&Murat aşkına tutuldum" gibi bir şey demiş. Yani zaten senaristlerin en başında kurguladıkları bir aşk var sadece nasıl işleneceği tam olarak belli değil. Bu da demek oluyor ki zaten Hande'nin demek istediği nokta daha bizim görmediğimiz kısmı. Aslında bu röportajı okuyunca insanların bunu anlamaları gerektiğini düşünüyorum ben. Bence öyle anlamak istiyorlar..

Fakat bunu anlamıyorum ben de, "ne çabuk etkilendiler bunlar birbirlerinden" sorularını. İnsanlarla aynı diziyi izlediğime dair şüphe ediyorum bunları okuyunca. Murat ilk karşılaştıklarında Hayat da ikinci karşılaştıklarında asansörde Murat sakinleştirmek için tutup koynuna alınca :) bana öyle geldi hatta Murat'ınki o anda biraz daha pekişti gibi :)

Bir de bu insanları anlamak zor. Hiç aşık olmamışlar mı diyor insan okuyunca. Sırf eleştirmek için eleştirenleri görünce gülüyorum :img-hyste Birbirlerini bile tanımadan bu derece sevmeleri, gelgitleri, duyguları ne kadar manasız diyenler olmuş. Tövbe tövbe... Ruh çekiminden bihaber galiba bu arkadaşlar.Hadi buna inanmayanlar için elektriksel çekim olsun bunun adı. Gönül çok şey paylaşılmasa da sever, düşünür, bağlanır, kendi kendini yer bitirir...
    Vallahi canım boş ver. Anlamaya çalışma gerçekten. Bunu hissedemeyen veya hissetmek istemeyen birisine anlatmak gerçekten çok zor..

Bir de şöyle bir şey var canım. Bir duyguyu hissedebilmek için illa ki tam olarak onu yaşamak da gerekmez. Hani onların aşkını görebilmek için illa aşık olmuş olmak gerekmiyor. Ama dediğim gibi insanlar kendilerini kapattıkları için anlamıyorlar bunu, hissedemiyorlar onların bize hissetirdiklerini.. Ve dediğin gibi de izlemeden sadece eleştirmek için yaptıklarında gerçekten çok komik oluyor.:img-hyste

Boş ver canım sen boş ver..:love01:
    Edit: Nian ve Fuliş helal olsun :happy0064
    Herkese iyi bayramlar tekrar...:love01:
    Teşekkürler..:happy0064
    Sana da iyi bayramlar canım..

Durum:
    Nian* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında ben de gördüm röportajını Hande biraz azcıcık abartmış gibi geldi :img-hyste büründüğü karakterleri severek beğenerek oynuyor ama belli çok sevdiği için böyle coşkulu cümleler çıkıveriyor olabilir ağzından :) ben de ortada öyle ahım şahım tutulacak bir şey görmedim henüz fakat ilerisini bilmiyoruz birbirlerine ne kadar sahip çıkacaklarını nelerle karşılaşacaklarını bu yüzden insanlar gördüğü kadarıyla nesine tutulmuş, klasik bildiğimiz hikaye işte diyebilir haliyle. Normal. Çok da takılmamak lazım onlara.

Fakat bunu anlamıyorum ben de, "ne çabuk etkilendiler bunlar birbirlerinden" sorularını. İnsanlarla aynı diziyi izlediğime dair şüphe ediyorum bunları okuyunca. Murat ilk karşılaştıklarında Hayat da ikinci karşılaştıklarında asansörde Murat sakinleştirmek için tutup koynuna alınca :) bana öyle geldi hatta Murat'ınki o anda biraz daha pekişti gibi :)

Bir de bu insanları anlamak zor. Hiç aşık olmamışlar mı diyor insan okuyunca. Sırf eleştirmek için eleştirenleri görünce gülüyorum :img-hyste Birbirlerini bile tanımadan bu derece sevmeleri, gelgitleri, duyguları ne kadar manasız diyenler olmuş. Tövbe tövbe... Ruh çekiminden bihaber galiba bu arkadaşlar.Hadi buna inanmayanlar için elektriksel çekim olsun bunun adı. Gönül çok şey paylaşılmasa da sever, düşünür, bağlanır, kendi kendini yer bitirir...

Edit: Nian ve Fuliş helal olsun :happy0064
    Herkese iyi bayramlar tekrar...:love01:
    Ay ben bunu yeni gördüm... Düşüncelerini paylaşmana çok sevindim... Evet Hande mesela bir önceki dizisinde de çiftinin aşkını seviyordu... Burada da böyle ama onlar senaryoyu da bildiğinden belki genel olarak oluşacak HayMur aşkından bahsediyordur... Sahnelerden bahsetmedi zaten :icon_whis aşktır etkileşimdir çekimdir bunlar dediğin gibi gönül işi sonuçta. Bir insan aşık olur, zamansız. Sonra bu yayılır yani hayatına. Çok derin duygular aşk sevgi çekilim... sana da iyi bayramlar diliyorum canım:happy0064

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

günaydın bisibisi'cim...:love01:....

Hayat&Murat meselesini bu zamana kadar hiç kaçırmadan izleyen...aklıma gelenleri de gelip burada yazan birisi olarak...öncelikle yapılan eleştirilerin kimler tarafından ne amaçla yapıldığını bilmiyorum...:)...

ama bildiğim bir şey var ki...o da Hayat&Murat arasında ki güzel elektrik:img-in_lo...aşkın zamanı nerede ne zaman karşımıza çıkacağı bilinmez...çok seversin...çok aşık olursun...bazı duygularını dışa vurmak için bir zaman geçirirsin...meselemizin sıkıntısı bence tam da bu...
    :good:...aşklarını yaşayacak fırsat hiç verilmedi...

yavan bulunmasında ki neden de tahminimce de tam olarak bu......Hayat'ın Murat ona Didem'i seviyorum dediğinde ağlamasını anlıyorum...kırılmasını ama yere diz çökmesini anlamıyorum...:865323...bu kadar çok kahrolacak kadar ne yaşandı ki diyorum?...bana da bazen altı boşmuş gibi geliyor...:865323...

Azime babaanne geldiğinde Murat'ın ağlayarak ona çocuk gibi sarılmasını...çaresizliğini ise anlıyorum...:img-hyste...şimdi bana Muratsporlu'sun ya tek taraftan bakıyorsun diyen varsada bir şey demiyorum...:img-hyste...

bence de çok fazla olmasada oturmayan bir şey var...bir kere toplasak iki gün adam gibi zaman geçirmişler...bunların ilkinde sadece aşkın ayak seslerini duyduk...ikincisinde duygular daha yoğun yaşanmış olabilir...

bıraksaydılar...biraz daha birlikte zaman geçirselerdi...öyle bölümler oldu ki...İpek'in babasından bize ne mesela?...sonra şu saçma saç tasarımcısı...Didem'in saçma ailesi...gereksiz Fadik ve Emine teyze sahneleri...:whistle2...Doruk'un zamansız esprileri...kızların bazen aşırıya kaçtıkları yerler...o kız isteme sahnesi falan...hep gereksiz zaman doldurmaydı...

çok hak vermesemde...yapılan bu eleştirileri anlıyorum...birşeylerin altı boş gibi hala...sadece göz göze geldiklerinde...dudak dudağa kaldıklarında anlamak zorunda olmasaydık keşke aşklarını...

kısacası...aşklarını dolu dizgin yaşalardı...daha kuvvetli olsaydı duyguları...iki yalnız kalmayla...bir "senden çok hoşlanıyorum" itirafı var elimizde...çok az...bakalım...Dido en azından bu ara aradan çıkacak gibi...bu zamanı iyi değerlendirmesi lazım aşıklarımızın...yine böyle çok çok gereksiz şeyler koyarlarsa yine yavan kalır...ne bileyim hemen bir fiki fiki olmasın zaten....ama bir kaplten dudağa olsun artık...zamanıdır...

aşk hak ettiği şekilde yaşansın...olması gerektiği gibi...ondan sonra yine ayrılıklar yine kara günler...bunlarda lazım...ama bir öpüşme olsun artık...:img-hyste...bir yaşanmışlık olsun...aşk ne demekti sadece emek vermekti...mesela bir hayalleri olsun...Hayat köylü kızı olsun...:img-hyste... testisiyle çeşmeye insin...Murat'ta yine çok zengin çok yakışıklı olsun...:img-hyste...tesadüfen yolu düşsün o köye...arabası bozulsun tam çeşmenin oradan geçerken...insin bakınsın sağına soluna nedir derdi diye anlamasın falan...köyden yardım istemek için hemen az ötedeki çeşmeye gittiğinde ise Hayat'ı görsün falan...:img-in_lo...o sıra arabasından kulağına gelen şarkının sözleri dank etsin kafasına...başka radyo çekmediğinden...yerel bir frekanstan gelsin şarkı...:img-hyste...

Çeşmenin başına bir güzel inmiş
    Eğilmiş zülfünü suya düşürmüş
    Mevlam bu güzeli kime yar etmiş
    Gelmez olaydım güzel yüzüne bakmaz olaydım....:img-hyste....

neyse sabah sabah aklıma Sultan filmi nereden geldiyse....:img-hyste...öyle işte....artık aşklarını yaşasınlar...pancar bıcaklayacak kadar uzun değil Hayat....:img-hyste...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri