Sayfa 202/202 İlkİlk ... 102152192198199200201202
1008 sonuçtan 1,006 ile 1,008 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aynen bir aksilik çıktı demek ki ne yapalım. Hepimizin içinde kaldı..:icon_sorr

İyi geceler Yağmurcum..:love01:

Bu arada arkadaşlar bir daha fragmana bakayım diyordum ki. Murat'ın Hyat'ın gelinliğini çıkarttığı sahnede gelinliğin üst kısmı yok. Ee gelinlik straplez de değil.. Yani neler oluyor ki?
    Birileri kuşlu da o sahne kovmadan sonra demişti Hayat ağlamış diye. Bu durumda o doğru oluyor. Ne yani Murat gelinliği çıkartıp dokunmuyor mu Hayat'a?
    Anlayan varsa gelsin. Hıh gece gece bunu da attım ortaya.:img-hyste

Durum:
    Yellow80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul semalarında...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hey bende buradayım kızlar yalnız değilsiniz kısa bir bebiş yani süt molası :img-wink:

Ne olmuş teknik bir arıza mı varmış :865323 tabi bizim burada alıcılarımızla oynasınlar önden gösterip elletmeyen havlulu bir Murat sonra geceyarısı gelecek bir video deyip delirtsinler aman ne ALA :img-beee:
    Valla yorgunluktan trip atacak halim bile yok neyse Sarsılmaz hatrına, kirpik aşkına, gamzeler uğruna bu seferlik bir şey demiyorum. Yarım ola hayrola, hayat ola inşallah :good:

Güzel bir geceydi hanımlar senaristlerimiz sağolsun şu yalan dünyada iki-üç dakika yüzümüzü güldürüyorlar. Sizlerle sohbet etmekte çok güzel, çok eğlenceli tüm o uykusuzluğun üstüne sanal da olsa sosyalleşmek bana çok iyi geliyor sizlere de teşekkür ederim.bende bu gecelik bu kadar herkese Allah rahatlık versin tatlı rüyalar en beline havlu sarılı kirpiklisinden :img-hyste:img-hyste
    Yürek yanmadıkça göz yaşarmaz...
    Hz.Mévlana

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yellow80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey bende buradayım kızlar yalnız değilsiniz kısa bir bebiş yani süt molası :img-wink:

Ne olmuş teknik bir arıza mı varmış :865323 tabi bizim burada alıcılarımızla oynasınlar önden gösterip elletmeyen havlulu bir Murat sonra geceyarısı gelecek bir video deyip delirtsinler aman ne ALA :img-beee:
    Valla yorgunluktan trip atacak halim bile yok neyse Sarsılmaz hatrına, kirpik aşkına, gamzeler uğruna bu seferlik bir şey demiyorum. Yarım ola hayrola, hayat ola inşallah :good:

Güzel bir geceydi hanımlar senaristlerimiz sağolsun şu yalan dünyada iki-üç dakika yüzümüzü güldürüyorlar. Sizlerle sohbet etmekte çok güzel, çok eğlenceli tüm o uykusuzluğun üstüne sanal da olsa sosyalleşmek bana çok iyi geliyor sizlere de teşekkür ederim.bende bu gecelik bu kadar herkese Allah rahatlık versin tatlı rüyalar en beline havlu sarılı kirpiklisinden :img-hyste:img-hyste
    Yarın tekrar haberleşelim demiş. :img-wink::img-hyste

Valalhi gösterip elletmeyen Murat'a benzedi. :img-hysteNeyse artık ne yapalım Yelizcim..

Aynen güzeldi. iyi eğlendik güldük sağ olsun 2. fragmanımız..
    Biz de sana teşekkür ederiz. Bebişimize de kendine de çok iyi bak...:img-in_lo

Tatlı rüyalar..:img-kiss::love01:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri