Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

handenin fanları çok komik yazdıklarını okuyunca bana bir gülme geliyor ya sağolsunlar..beni güldürüyorlar..ne yaparsın ergen tayfası:img-hyste

Sizin kadar yorumda hiç iyi değilim ama söyleyeceğim bir şey var hayat niye saf gösteriliyor anlamış değilim kendi ayakları üzerinde kimseye kendini ezdirmeyen güçlü sağlam bir karakter olarak görmeyi isterim saf karakterler mi izleyeceğiz dizilerde moda oldu zaten dizide esas kızı saf göstermeleri ben durumdan hoşnut hiç değilim:img-beee:Murat karakterini iyi hoş izlerken zevk alıyorum okey ama mükemmel göstermelerinden gına geldi kimse mükemmel değildir herkes hatar yapar muratın da ufak tefek hataları olmalı diye düşünüyorum:img-beee:

Durum:
    arzu!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş buldum canım..:love01:

Murat'a kim kızabilir ki. Adam o kadar ağır şeyler yaşıyor acı çekiyor. Ama dediği gibi o havalı havalı beklemeler o haller o tavırlar..:img-tomat Murat yavaş yavaş bu durumda zevk almaya başlamış gibi. O yüzden de o kadar havalanmasın sönüverir mazallah..:img-hyste

Hayat da bunu farkına varıp o sarhoş olduğu geceden sonra güçlü durup ipleri eline alırsa.. Ondan sonra da Murat düşünsün.." Beni çıldırtma Hayat!" diye bağıran bir adet Murat Sarsılmaz görebiliriz..:img-hyste Çıldır Murat çıldır ohh..:happy0064

Vallahi ben de ne özet ne foto istemiyorum aslında ama merak işte.. :icon_whis İstesek de netleştiremeyiz gerçi..:icon_whis
    Şeytan tüyü var Muratta bir türlü sinirlenemiyorum:img-hyste

Hah işte bahsettiğim tam da o nokta. Beni çıldırtma Hayat kıvamına gelmesini istiyorum:img-beee: Çünkü çok çabuk unuttu camlardan kızı izlediği halleri:img-tomat

Netleştirmeyelim canım boşver böyle daha iyi bölüm sürprizli oluyor:good:"Bırak dağınık kalsın" :img-hyste

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aşıkkıs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    handenin fanları çok komik yazdıklarını okuyunca bana bir gülme geliyor ya sağolsunlar..beni güldürüyorlar..ne yaparsın ergen tayfası:img-hyste

Sizin kadar yorumda hiç iyi değilim ama söyleyeceğim bir şey var hayat niye saf gösteriliyor anlamış değilim kendi ayakları üzerinde kimseye kendini ezdirmeyen güçlü sağlam bir karakter olarak görmeyi isterim saf karakterler mi izleyeceğiz dizilerde moda oldu zaten dizide esas kızı saf göstermeleri ben durumdan hoşnut hiç değilim:img-beee:Murat karakterini iyi hoş izlerken zevk alıyorum okey ama mükemmel göstermelerinden gına geldi kimse mükemmel değildir herkes hatar yapar muratın da ufak tefek hataları olmalı diye düşünüyorum:img-beee:
    Canım aslında Hayat o kadar da saf gösterilmedi şimdiye kadar. Tabii bu benim nacizane düşüncem. Hele ki ilk bölümlerde ki o inat hazır cevap Hayat bence pekte saf sayılmazdı. Şu an ki Hayattan bahsediyosan da söylediği yalanın altın da ezilen bi durumda. Yani onun da dediği gibi kendini affedemiyor. Yalanı açıklayabilirdi kimse onu zorlamadı devam ettirmesi için. İşte tam da bu yüzden Murata dikleşemiyor çünkü hak veriyor bir yerde onun bu tavırlarına. Yoksa o ilk bölümlerde ki hiçbir lafın altında kalmayan Hayat asla Muratın bu tavırlarına katlanmaz çeker giderdi.

Murata gelecek olursak benim nazarım da mükemmel bir karakter değil. Yani dört dörtlük değil. Hatalarına da zaten misal az önce değindim. Hayata yeni bölümde yapacakları çok ağır bi ceza:icon_whis Bunun dışın da aşırı soğuk oluşu kolay kolay kimseye bişeyini anlatmayışı yani onun da var batan özellikleri.
    Ama kızamıyorum işte zaafım var:img-in_lo

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzu!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeytan tüyü var Muratta bir türlü sinirlenemiyorum:img-hyste

Hah işte bahsettiğim tam da o nokta. Beni çıldırtma Hayat kıvamına gelmesini istiyorum:img-beee: Çünkü çok çabuk unuttu camlardan kızı izlediği halleri:img-tomat

Netleştirmeyelim canım boşver böyle daha iyi bölüm sürprizli oluyor:good:"Bırak dağınık kalsın" :img-hyste

Aynen aynen Hayat dediğin gibi şuan yalanı altında eziliyor ama sonradan "Yeter artık ama ha!" deyip. Aynı Murat'ı İbo ile kıskandırıp onu omzuna atıp gittiği kıvama gelmeli Murat.. "Delirdi mi be adam nereye götürüyorsun beni?" "Delirdim delirdim.Beni sen delirttin.!" img-hyste

Bence de.. Bırakalım dağınık kalsın. Ben severim dağınıklığı..:img-hyste

Ayrıca şu konuda da evet sana katılıyorum. Hayat bence de saf bir karakter değil. Sadece yalanın altında eziliyor. Zamanında da bu yüzden ara ara pasif kalmıştı ama en sonunda yalanı falan düşünmeden o kıskançlık oyununu oynamıştı. Kadınlık gururuna basmasın Hayat'ın Murat. Ben anlamıyorum ki perdenin ardından morardığı, biberlerin kafasını havada uçurdu, lahanaya bıçak batırdığı günleri çabuk unutuyor Murat Sarsılmaz.:img-hyste Unut unut sevgili karıcığın sana hatırlatır bir güzel..:icon_whis:img-hyste

Ve ben de Murat'a şuan kızamıyorum. Yaşadığı acılardan dolayı. Ama çekmesi gerektiğini düşünüyorum. Murat'ın mükemmel olduğunu da düşünmüyorum. Hatta Murat Hayat'a ahkam kesip kendi yaptıklarını unutuyor bence. Hayat'a "Yaşadığımız her şey yalandı. Seni dize getirmek içindi. Ben Didem'i seviyorum." dedi ya.. Bak yine sinirlendim..:img-tomat
    Ne olursa olsun bu da Murat için kocaman bir yalandı. Hayat üzülmedi mi o zaman yaralanmadı mı?:calis Hayat'ı düşündüğü için veya başka bir şeyden dolayı yalan söyledi mi söyledi yani. Bu da hatadır benim için..:img-wink:
    Ay içimdeki Hayatsporlu çıktı..:img-hyste

Bu arada kardeşim dedi. Haşmet bir yere bakıp da "Bize dolandırıcı diyorlar." diyormuş. Gazete haberi mi çıktı ki? O zaman Derya'ya da mı yol görünüyor.:icon_whis

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fulyacım ben de fragmanı ilk izlediğim de anlamıştım gazetede haber çıkıyor:icon_sorr Sonuçta Murat Sarsılmaz evlendi ve bunun haberi yapılacak ama demek ki bu yalan olayı da geçiyor haber de ahh yine bir kriz:img-tomat
    Bir de Hayatı odaya kitleyen Haşmet dedenin evine Hayatı almaya geliyor Murat galiba. Ve orda diyor akşama 8de evde olucam yemek hazır olsun diye. Bi nevii Hayata eve dönmesini söylüyor. Hayatta Murata dönüyor olacak ki Haşmet-Murat sahnesi oluyor:icon_whis
    Murata ayroçı üzülüyorum da bu bölüm Hayatta ordan oraya sürüklenecek ve iki taraftan da psikolojik baskı görecek belliki:865323

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri