Alıntı daisy58 Nickli Üyeden Alıntı
Gerçekten çok özlemişim ben bu duyguyu ya.. Bu forumun bu kalabalık hallerini, herkesin fragmanı izleme çabalarını, özeti sabırsızlıkla beklemeyi, tek tek yorumları okumayı..

Fragmanı göremedim bunun için üzgünüm, ama bu üzgünlükten çok mutluyum sevinçliyim şimdi. Hepimiz için "yepyeni bir hayat, yepyeni bir oyun" başlıyor...

Belki bize arkasını dönmeseydi birileri bu kadar değişik bu kadar güzel olmayacaktı yeni hayatımız. Şimdi aşk oyunu kazanacağı başarıyla birilerine güzel bir cevap verecek: Bu dünya sensiz de dönüyor hem de daha renkli daha zevkli:)

Çarşamba geceleri yeniden eski anlamına kavuştu nihayet, özlemle beklediğimiz günleri saatleri saydığımız o günlere geri döndük.. Bütün ekibe başarılar diliyorum, onlar böyle çalıştıkça biz her zaman arkalarındayız...
YA ANLATAMAM ASNKİİİ ARADAN AYLAR GEÇMEDİDE 2 HAFTA YOKTUU DİZİMİZZ HERKESS YİNE BIRAKTIIMIZ GİBİİ ÖZET VE FRAGMAN PEŞİNDE:) YAŞANAN OLUMLU OLUMSUZZ HİÇÇ BİR GELİŞMEE BİZİİ DEİŞTİRMEMİŞŞ..BİZZ YİNEE BURDAIZZ BİZ YİNEE AŞK OYUNUYLAIZ...