Nereden başlasam, nasıl başlasam..Nasıl başladı, nerelere geldi bu dizi böyle, bir zamanlar gülmekten karnımıza ağrılar girerken şimdi gözpınarlarımızdan taşan gözyaşlarını zaptetmekte güçlük çeker hale geldik, vay be!
"Aman klişe olmayalım da izleyici şok üstüne şok yaşasın, bir de üstüne ölümcül bir illet saplayalım da yerlerinden kımıldayamasınlar."

Yağmur sahnesinin tango ile renklendirilerek sunulması bölümün can alıcı sahnesi oldu. Gerçi yağmuru abartmasalar daha iyi olur ya, bizim oralarda ahmak ıslatan derler bu yağmura :)) Yelda ve Serkan'ı göremedim, herhalde erken tatile girmişler.Dizinin aşkının bayım bayım halleri zaman zaman sıktığı için, daha farklı boyutta yaşatılan duyguların esiri olmayı yeğledim.(Bkz. Kırık Kanatlar)

Bazen kızma hakkımı , bazen beğenmeme hakkımı kullandım ve duygularımı her zaman içtenlikle ifade etmeye çalıştım. Nasıl ki hayat düz bir çizgide yürümek değilse, insanların beğenileri de değişebilir. Başından sonuna dizi hakkında yazdığım yorumları okuduğumda o an ne hissettiysem onu yazmışım, ne bir eksik ne bir fazla.Merak edenler okuyabilir, belki aranızdan bazıları ile hemfikir değildim ama forumun amacının da tam olarak bir fikir platformu olduğunu düşünüyorum. Bütün bunlar geçtiğimiz günlerde yaşanan polemiklere istinaden yazıyorum ; iki satır eleştirmekle kimsenin "Yönetmen"liğine helal gelmez merak etmeyin. Doğru şekilde ifade edilen hiçbir eleştri hakarete girmez, görevi izleyici kitlesini memnun etmek üzere bir iş kotarmaya çalışan bir yönetici eleştrilerden dolayı karalar bağlamaz.

"Ben de tepki vermiştim, ama şimdi vazgeçtim" söylemini takip eden arkadaşlar ; yaşınızın benden küçük olduğunu tahminen büyükçe bir kelam etmek isterim ki hiçbirşeyden kolay vazgeçmeyin.

Bölüm yorumu derken nerelere geldik, güzel bir tatili hakettik sanırım. Kar, yağmur. çamur demeden dizi ekibini takip edecek kadar büyük yürekli arkadaşlarımı alınlarından öpmek istiyorum. Arkadaşlık ve dostluk adına, dünyanın öbür ucuna uzanan bir köprü olan diziforum ekibine gayretleri, sabırları ve özverili çalışmaları için teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir dahaki tutkumuzda buluşmak üzere, The End.