Alıntı allbyme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet o sahnede bende direk Ekinin Sinan için doldurduğu kasetleri hatırladım ve yine üzüldüm,içimi bi hüzün kapladı...
Arkadaşlar,diğer Aşk Oyunu fanatiklerinin,buraya girmeyipte Aşk Oyununun her zaman arkasında olan arkadaşların tek sebebi olabilir desdininde dediği gibi içlerinin el vermemesi.Onlarıda anlayalım lütfen,çok haklılar bu konuda.Buraya girmemeleri Aşk Oyununu unuttukları yada arkadalarında durmadıkları anlamına gelmez.Onlar her zaman bu dizinin arkasındaydı...Ve onlarda eminim bizler kadar bağlanmışlardır dizimize...
Neyse bu pazartesini sabırsızlıkla bekliyorum,Ekin ve Sarp 19.bölümde gizli kaçamak oyunlarını oynamaya başlicaklar,yine o harika unutulmaz sahneler bizi bekliyor...
selamlar arkadaşlar.Hepinizi ne kadar çok özlemişim...
arada geliyorum bende sizlerin yorumlarını okumak için ama pek yorum yapamıyorum gerçektende içim acıyor bir yerde aşk oyununu gördüğümde..we unutamıyorumda...Kanal1deki tekrarları izlemeye çalışıyorum.Ne kadarda özlemişm bizim Sarpımızla Ekinimizi ...Geçen gece uyumadan önce denk geldim öyle mutlu oldumki galiba hissettim burçin aç kanal1 i dedi birileri bana :)

linguist'ten
tiyo beklediğimiz gnler geliyor aklıma...onlarında biraz tiyo alıp bize getirmek için o kadar yağmurda bile sete gitmeleri...ne çok şeyler yaşadık..mail savaşlarımıza ne demeli...o kadar özledimki herşeyi...
Ferdacım ekinin sinan için doldurduğu kasetler demişsin içime gene bi hüzün düştü...şimdi açtım tekrar izledim o sahneyi...O sahne beni mafetmişti hala izlediğimde gözlerim doluyor...
ama en çok tekrar açıp izlediğim bölümlerden biri 30. bölüm o rüya unutulur mu , o delil sahnesi tekrar tekrar izlenmez mi acaba kaç kere izledim o sahneyi saymadım bile...
peki yağmur sahnemize ne demeli?? ya tango sahnemiz...ya bizimkilerin o tatlı aşk oyunun başladığı gnlere..sarpın ekine açılamama sahnelerine:) o tatlı günlere bu böyle uzar gider o kadar güzelki herşey hiç bir zaman sıkınılmaz bu diziden..hiç bir zamanda unutulamaz.