Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Aşk Oyunu (Arşiv 6)

Durum:
    sweetty_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hazoş Nickli Üyeden Alıntı
    bende öyle olsun istiyorum ne güzel bir kız bir oğlan.sinan ve aslı ne güzel tıpkı hayal ettikleri gibi
    EVETTT..Hani bi gün sahilde gezinirlerken beraber bi falcı Ekin'in falına bakmıştı.Ve ikinci çocuklarının kız (tam olarak emin değilim) olacağını söylemişti Ve gülüşmüştüler keşke kız olsa böylece o günü hatırlayıp gülerler...

Durum:
    Çalıkuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Dünyada...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selamlar herkese

arzucum nedir son durum, arayı açtınız baya, iyi iyi pozitif düşünmek lazım, belki bir etkiniz olur... ekinin kalbi durmazsa sizden bilicem zaten, e tabi bu durumda elektirik kesintisinide bizden bilirsiniz artık :)

fragmanı izledim izlemesinede yorum yapmaya mecalim yok, ekinle birlikte bizde kör karanlığa düştük, olur olmasınada bu kadarıda olmaz yani, bu durumda en iyisi susmak ve dehşetengiz bölümü izlemek...

birde üstüne ayşadan eminönündeki patlamayı duyunca bir tuhaf oldum zaten, yaralılara acil şifalar diliyorum, yapanlarında elleri kırılsın...

Durum:
    J.Lo fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kalbim Azerbaycanda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hazoş Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar acaba şöyle olabilir mi?(biraz saçma ama)bence elektrikler kesildiği için ameliyatta devam edilmicek sonra sarp dayanamayıp içeri giricek hani şu cihazlar varya kalp atışlarını gösteren o durucak yani ekin in kalbi durucak sarp ekini öldü zannedip ekine sarılcak ve öpücek sonrada ekin gözleri açıcak burda bitcek.ikinci sezonda tatile gidicekler ve ekin hamile olarak geri dönücek nasıl ama?
    ya uyutucu ilach vurmuyorlar mi hastaya?hem de ameliyat icin elektrikler kesilse de,kiz 1.uykuda,2.bashi acik:),e nasil acacaklar gozleri.Ama ben yine de susayim,ne de olmasa ruya iscileri,onlarin isini bilmek zor.Bu arada,evet ekin 79 dogumlu,ama sanki 50 dogumlu gibi 1 hava katdilar,ama 90-ci yillarin evvelerinde de boyle tip kiyafetler vardi,cocuk hafizamla hatirladigim kadariyla:)

Durum:
    yesil87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    stuttgart
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkadaslar,
    fragmani malesef henüz izleyemeyenlerdenim, ama izleyen arkadaslarin anlattiklari kadariyla bi fikir olustu kafamda. acikcasi ben bu sezonun son bölümünün elektirik kesintisiyle bitecegini sanmiyorum. kisacikta olsa, yeni sezonda, bizi nelerin beklediginin ip uclarini vereceklerini düsünüyorum.
    artik size veda etme vakti geldi. haftaya yine sinavlarim var, malum bu sene mezun oluyorum. bu sebepten dolayi foruma ugramam imkansiz olacak. haftaya cumartesi bir haftaligina ispanyaya tatile gidiyoruz tüm ögrenciler. iki hafta sonra yine burdayim ama o zaman forumda kimleri bulurum, bilmiyorum. bu yüzden, hepinizle simdiden vedalasmak istedim. bu forumda cok sey paylastik, hepiniz hakkinizi helal edin. burayi ve sizleri cok özleyecegimden emin olun. dilerim hepinizle yeni sezonda yine burada bulusmak nasip olur.

kendinize iyi bakin ve hoscakalin arkadaslar bye
    sevgiler yesil87

not: aysacim canim cok gecmis olsun!

Durum:
    J.Lo fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kalbim Azerbaycanda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı keremcem_sarp Nickli Üyeden Alıntı
    Evet katılıyorum.Bence de iyi bi yerde mutlu bi yerde bitirecekler.Hem böyle olduğu zaman insanlar daha çok izlemek isteyecek di mi ama????Dizi mutlaka ekin in hayat belirtisi gösterdiği bir yerde bitecek.Ama ekin in iyileştiğini görücez biz.Bu konuda ısrar ediyorum rüya işçileri kötü son yapmayacak.Sezon finalinde yüzümüz gülecek.BU dizi farklı.
    NE KADAR HAYALET BİR KİMSE OLARAK YORUM YAZSAMDA BELKİ OKUYAN OLMUŞTUR DİYE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM:UMUT HERŞEYDİR...BİZ UMUT EDERSEK BİZİ İYİ BİR SON BEKLER.KÖTÜ DİYE ISRAR ETTİĞİMİZDE İSE MUTLU BİR SON BİLE BİZİ MUTSUZ EDEBİLİR.BEN UMUT EDİYOR VE İNANIYORUM AŞK OYUNU MUTLU BİTECEK...
    Korkma,yazilarini okuyan kimseler vardir:) En cok sevdigim ata sozu var,bilmeem turkcede boyle 1 sey varmi ya yok,ama ruslar der ki-umut en son ölur diye ve ben sana katiliyorum.Ben hep karamsar oldum yorumlarimla,ama bu defa ilk defa olarak mutlu 1 sonun bizi bekledigine inaniyorum,en azindan umut ediyorum.

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri