Alıntı weasleys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir dizide, dün iyice karar verdim, senaryo ne kadar önemli...replikler ne kadar önemli...bakıyorsun mesela güldünya...acı dram...yahu insan hayal kurup da zorla üzülüyor,hani dram ya, kadınların dramı vs...şartlanma falan...öte yanda aşk yakar...bildiğin klasikler işte...beyinde tümör ama yaktı hakikaten... atakan-meriç sahnesi...meryem...ne bileyim müjde...sonra meriç-nazlı sahnesi...hele nazlı'nın feryadı...direkt empatiye maruz kalıyorsun yahu???valla replik meplik işte böyle devreye giriyor...
:img-hyste hayal kurup üzülmek he:) neyse kaldırılmış galba..

dün son sahne yaprak dökümüne gördümde bu nedir yahu bi evden çıkışı nası da dramatize etmişler öle.. o kahır müziğiyle felan bu nedir yahu dedim.. bizim yani sacit amcaların:) geçen bölüm bi kaç dakkada evden çıkışımız vardı.. dünki bölümümüzden konu sıkıntısı çeken yaprak dökümüne 5 sezon ekmek çıkardı dedim:)

bizim dizide olaylar bahane daha çok duygulara odaklanma var bu çok güzel.. karakter çözümlemeleri harika..

weasley zaman atlayınca beldnaın durumunu sormuşsun bizde candyle bunu konuştuk.. daha dorusu candy utanır böle şeleri konuşmaktan ben ssordumdu noldu yahu bu durum dedim de sonra mustafanın suratsızlığını birazda buna yorduk ailecek:)