4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Aşk Yeniden - Senaryolar

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1621
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    24 Mesaj

Standart Aşk Yeniden - Senaryolar

Dizi ile ilgili senaryolarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    511

Aldığı Beğeni: 215

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zeynep:-Birbirimizi kandirmayalim Fatih... Biliyorum, bir yalan söyleyen önce kendi ona inanmali.... ama bizim inanmamamiz lazim..

Fatih:-Ya inanirsak?

Zeynep:-........................

Fatih:-Bi sey demiycek misin?

Zeynep:-Ne dememi bekliyorsun?

Fatih:-Ya inanirsak diye sordum.... ya bu harika yalana inanirsak... sence nasil olur?

Zeynep:-Olmaz Fatih... biz.. yani senle ben...hep kavga ediyoruz..

Fatih:-Evet ama bence cok güzel kavga ediyoruz...

Zeynep:-Sacmalama, kavganin güzeli mi olurmus... biz... yapamayiz...

Fatih:-Zeynep biz senle bir kac hafta icinde neler yaptik, neler yasadik... nasil karsi koyduk herkese.. anneme... babana bile...

Zeynep:-Orasi öyle ama... buna mecburduk!

Fatih:-Degildik Zeynep! Belki ilk bir kac gün... ama sonrasinda hic de mecbur degildik.. isteseydik oracikta bitirirdik...

Zeynep:-Sen ne demeye calisiyorsun Fatih?

Fatih:-Sunu... ben halimden... yani senin kocan.. Selim´in babasi olmaktan... cok memnun... cok mutluyum demeye calisiyorum...

Zeynep:-Ama bu yalan! Bu mutluluk gercek degil..:icon_sorr

Fatih:-Sadece baskalarina söylediklerimiz yalan.... ama benim hissettiklerim.. mutlulugum yalan degil, gercek! O kadar gercek ki, söylediklerimiz de artik gercek olsun istiyorum.. :happy0064

Zeynep:-Neden? Neden böyle bir sey istiyorsun?

Fatih:-Cünkü ben.... her gecen gün biraz daha baglaniyorum sana.. ...icinde senin ve Selim´in olmadigi bir hayati artik düsünemiyorum bile... :love01:

Zeynep:-Fatih! Yapma...

Fatih:-Ya Zeynep... sen de bi düsünsene...

Zeynep:-Neyi?

Fatih:-Bi aile olmanin... kari-koca olmanin... sen, ben ve Selim... yani.. bi iliskinin yalan hali bu kadar güzelse... gercegi kimbilir nasil harika bir seydir? :happy0064

Zeynep:-Ama... ama biz... biz asik degiliz... birbirimizi sevmiyoruz?

Fatih:-Sevmiyor muyuz?.... emin misin?... birbirimiz icin nerdeyse ölümü göze aliyor... birbirimizi korumak icin en sevdiklerimize bile en olmadik yalanlari söylüyoruz... ama birbirimizi sevmiyoruz, öyle mi?... :icon_sorr

Zeynep:-Fatih sus! N´oolur böyle konusma! tamam bitti gitti... o kadar.. ben bunlari duymak istemiyorum..

Fatih:-Neden? Neden icimden geceni sana anlatmami istemiyorsun?

Zeynep:-Cünkü... aklimi karistiriyorsun... cünkü ben... ben korkuyorum..

Fatih:-Hani sen hic bir seyden korkmazdin?:whistle2

Zeynep:-Bu baska... baska bi sey... yani ask... olur mu.. ask yeniden... bilmem ki?..

Fatih:-Ben biliyorum Zeynep! Hic süphem yok... evet bu ASK YENIDEN.... ben galiba seni ilk gördügüm... hani o kucagima düstügün andan beri sana asigim...

Zeynep:-Ne biliyorsun? Belki de yaniliyorsun? Nasil emin olabilir.. bilebilirsin ki? :img-beee:

Fatih:-Biliyorum.... Cünkü karsilastigimizdan beri hep aklimdasin.. sürekli seni düsünüyorum.. senin dogalligini... tezatlarini seviyorum... hep yaninda olmayi istiyorum... senin her haline bayiliyorum... :love01:

Zeynep:-Bu ne demek simdi? Bu hasta ve halsiz.... huysuz halime de mi?

Fatih:-Evet! :img-hysteHa.. hayir.. hem sen huysuzken bile cok güzelsin.. Senle gecirdigim hic bir günü... hele bu geceyi.. bu ani.. hic bir seye degismem inan...

Zeynep:-Fatih... ben... ben.. ne diycegimi gercekten bilmiyorum...

Fatih:-Istersen.. hic bi sey söyleme... bil yeter... bana inan ve seni cok sevdigimi.. ve her zaman yaninda olacagimi bil... oldu mu? :love01:

Zeynep:-Tamam... sag ol.. Fatih...

Fatih:-Hadi simdi yat... uyumaya calis, ben de gidip... bu gece Selim´in yaninda yatiiiim....

Zeynep:-Sen? Sen uyuyabilecek misin peki?:img-in_lo

Fatih:-Valla... Hic sanmiyorum.... biliyorum zor olucak... ama deniycem... tabi sen stersen burda da kalabilirim...

Zeynep:-Ya sen yine ne anladin?.. ben Selim´in yaninda... sey yapamazsin... yani cok tekmeliyor... diye sordum... Allalla yaa.. zaten benim de uykumu kacirdin... hadi git.... git simdi... iyi geceler... :img-hyste:img-hyste

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    511

Bahsedilme
    0 Mesaj

-Zeynep cabuk hazirlan... gidiyoruz...

-Nereye gidiyoruz?

-Antalya´ya! Hadi cabuk ol, sen Selim´i hazirla ben valizleri hallederim...

-Valizleri mi?

-Hadi hayatim, baban fikrini degistirmeden cabuk olalim..

-Babam da mi bizimle geliyor?

-Balayimizda babanin ne isi var Zeynep? Bir bu eksikti!

-Balayi? .....babam? Ne demek bunlar ya?

-Soru sorma bi tanem, hadi acele et.... ucaga yetismemiz lazim... inan bana cok güzel olcak... cok...

-Fatih! Eger hemen ne olup bittigini bana anlatmazsan o balayina kendin tek basina gidersin! Ben hic bi yere gelmiyorum haberin olsun!:img-beee:

-Tamam! Tamam inatci sey... Bak dinle... baban bugün bana dedi ki....

-Ne dedi? Herhalde "Al kizimi balayina götür!" demedi! Benim babam öyle bir sey demez! :img-hyste

-Öyle demedi zaten, bi sus da dinle... "Hemen Selim´i, Zeynep´i al, uzak bir yere tatile gidin!"... dedi... Ben de ona, "Reis babacim, bu cok güzel bir fikir, biz zaten balayi da yapmamistik!" dedim.... o da "iyi ya, hadi gidin iste o dedigini yapin!"... dedi.. :img-hyste

-Gercekten mi? Cok tuhaf... :865323

-Gercekten! Hadi hazirlan... gidip sey yapalim! :) balayi yani.. honeymoon... honeymoon... yasasin honeymoon....:love01:

-Yalniz, biz senin aklindan gecen seyi yapmiycaz Fatih Bey!

-Ask olsun karicim! Aklimdan geceni nerden biliyorsun ki? Iftira.. cok ayip..:img-hyste

-Öyle mi? Acikca söyle o zaman, aklinda ne var? Bu heyecanin, bu sevincin niye...

-Ya Hayatim... Bir kac günlügüne de olsa bu sehirden... ailelerden uzaklasmak... ve sadece seninle ve oglumla basbasa kalmak az sey mi? Elbette cok heyecanlanip.. cok sevincem... :happy0064

-Bu yani? Hepsi bu mu?:img-beee:

-Elbette karicim...:img-in_lo bi dakka bi dakka ya.. ne demek istiyorsun, senin aklindan ne gecti ki? :img-hyste

-Ne gectiyse gecti.. Hadi.. hadi valizler diyodun... oyalanma.... :img-hyste:img-hyste

-Hee... tabi tabi... :)

-Gülme öyle Fatih! Gülme!

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    511

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zeynep ve Fatih odalarinda....

Fatih: -Zeynep, bak ne diycem...

Zeynep: -Söyle..

Fatih:-Sey... diyorum ki...

Zeynep:-Ne diyorsun?

Fatih:-Hani sen sey dedin ya..

Zeynep:-Ben mi? ... ben bi sey demedim..

Fatih:-Ya, nasil demedin? Az önce asagida dedin ya....

Zeynep:-Ne dedim?

Fatih:-Ben hamileyim...

Zeynep:-Hamile misin? Sen hamile misin Fatih? :)

Fatih:-Hayir sen hamilesin!...

Zeynep:-Yoo ben hamile filan degilim...

Fatih: - Ya... off... ya Zeynep... az önce asagida öyle dedin ya...

Zeynep:-Biliyorum :) ..benim sapsal sevgilim... sadece biraz takiliyorum sana... :)

Fatih:-Sevgilim.. mi... dedin sen bana?:love01:

Zeynep:- Hayir, sapsal dedim!:img-hyste

Fatih:- Yooo, yooo... gayet net duydum... sen bana sevgilim dedin... sevgilim! :)

Zeynep:- :) evet dedim....naaapiiim... öylesin...:)

Fatih:
    - :)))

Zeynep:- Eee.... Fatiiih?.... Süpermen?.... Alloo.. beni duyuyor musun?.. Fatih dedim... bi kendine gelir misin?... :img-hyste

Fatih:- Hep böyle yapiyorsun Zeynep ya... bi laf edip bööle benim aklimi aliyor... her seyimi alt-üst ediyorsun..:love01:

Zeynep:-öyle miii.... o zaman cok iyi ediyorum.... oh canima deysin.. :good:

Fatih:- Bak ya... bi de canima deysin demez mi? Ben de seni yemez miyim... :img-eat: gel bakiiim söyle....

Zeynep: -Hooop! hop... hemen civima Fatih.. sööle biraz uzak dur.... tamam.. bak simdi pür dikkat seni dinliyorum... söyle... ne diycektin sen?

Fatih: - Sey diycektim.. hani sen hamileyim dedin ya...

Zeynep:-Evet dedim... ama... yalandi biliyorsun...

Fatih: -Iste ben de diyorum ki, o yalan... yalan olmasa....

Zeynep:-Nasil ya? Yalan yalan olmasa?

Fatih:-gercek olsa... yani... biz gercekten evlensek? sen gercekten karim olsan... Selim´in bir kardesi.... yani bir bebegimiz daha olsa....ha, Zeynep?:love01:

Zeynep:-HI? Ne... ne diyorsun Fatih sen?

Fatih: Sunu diyorum... sevgilim diyorum.... Benimle... yani... sana deliler gibi asik... seni cok seven bu sapsal adamla.... evlenir misin? diyorum...:love01:

Zeynep:-???

Fatih:-Zeynep? Zeynep! Allahim... aaa... sen... bayildin mi kiz? :img-hyste

Sevgili Fatoscum, eger yüzünde bir tebessüm olusturabildiysem ne mutlu bana... Bu minicik hediyecikle dogum gününü bir kere daha kutluyorum arkadasim...:happy0064:happy0064Nice güzel yillar, hersey gönlünce güzel olsun!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri