Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
14 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Diriliş : Osman

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 43

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Diriliş : Osman

ben diriliş ertuğurulu hiç izlemedim ama dizi tuttu ve sanırım üç sezon sürdü
    öte yandan fatih sultan mehmetin hayatı iki kez dizi yapıldı biri 4. diğeri 6. bölümde yayından kaldırıldı
    muhteşem yüzyılsa reyting rekorları kırdı yani demek istediğim böyle tarihi dizilere seyircinin vereceği tepki belli olmuyor seyirci diriliş ertuğrul gibi diziyi severse tutar ve en az üç sezon devam eder yok seyirci sevmezse tutmaz ve dizinin kaderi iki fatih dizinde olduğu gibi yayından kısa sürede kaldırılmak olur

2. Beğenenler;
    ZeynepCeren (02-08-19)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    570

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar

Diziyi merakla bekliyorum. Umarım sevebilirim.
    Ben yapımcı olsam Burak Özçivit'i seçmezdim ama adamı karizmatik buluyorum. Bir at, eline de kılıç verince daha da hoş olabilir. Tip olarak benim kafamdaki Osman'a uygun; karayağız, sert bakışlı falan.. (gerçekte adam sarışın falandıysa bilemem tabi )

Burak çok tanıdık bir isim, oyunculuğunu da pek sevemedim bu zamana kadar ama sanki Osman rolüyle o da kendini bulacak gibi. Yani masum, iyi kalpli aşık adam karakterlerini değil de; elinde kılıç, asan kesen savaşan bir kahramanı daha başarılı canlandırır gibi geliyor.

Engin Altan da çok tanıdık bir yüzdü, Burak kadar olmasa da. O yüzden oyuncunun çok tanıdık olmasına pek takılmaz bence seyirci. Eğer senaryo ilgi çekici ve merak uyandırıcı olursa izlerler. Diğer karakterlerin ve özellikle kötü karakterlerin de iyi seçilmesi lazım tabi ki.

Ertuğrul dönemine dair çok az bilgi var. Dizinin büyük kısmı zaten Mehmet beyin kurgu senaryosuydu. Diriliş E. 5 sezon sürdü. Bir sürü iyi oyuncuyu ve olası senaryoları orada harcadı zaten, Osman dönemine yazacağı bir şey kalmadı adamın.

Adı geçen Hazal Subaşı umarım olmaz. Kendisinden daha iyi oyunculuğu olan üstelik tanınmamış biri bulunabilir zira.

Bence yeni müzikler de şart.

Son olarak ben de Ertuğrul kadar izleneceğini hiç zannetmiyorum ama yayından kalkacak kadar da olmaz.
    Ertuğrul'u ilk sezon dönem dizisi olduğu için, ikinci sezonu da Tuğtekin ve Noyan karakterlerini (daha çok oyuncularını) sevdiğim için seyrettim.
    Bunu da genel olarak beğenirsem seyrederim, fazla bir beklenti olmaksızın :)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 536

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yayından kalkmaz. Ama reyting rekoru kırar mi orası meçhul
    Tabi hangi gün yayınlanacak bu da önemli
    Yan oyuncular sağlam olursa ben de belki izleyebilirim bilemiyorum

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,038

Aldığı Beğeni: 1,771

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bende yayından kalkar dwğil dw hikaye açısından kalitw zayıf olacağını düşünüyorum. Birde kanal değişiyor onın yyaın politikası girer gibi geliyor.

Örneğin muhteşem yüzyıl çok izleniyordu ama ben taeihswl açıdan anlatımların dopğeu olnadını düşüncesindeyim. Ve ben osmanı anlatırken de araya faeklı şeylwr gireceğini düşünüyor um wvwt tarihle dizi aynı olmaz ama osmana da harem krup ağırlık oraya verirlir gibi beklntim var
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Burak Özçivit, Diriliş Osman dizisi için hazırlanıyor!
    Ranini tv

Yapımcı ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ve bu sezon atv’de yayınlanacak olan “Diriliş Osman” dizisinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak. Çekimlere az bir süre kala Osman Bey karakterine can veren dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit koreografi eğitimlerini tamamladı.

Bir Yıl Boyunca Eğitim Aldı!

Bir yıldır Bozdağ Film Platolarından bulunan spor ve binicilik tesislerinde, uluslararası koreografi ekibi Nomad Grubu’nun usta eğitimcisi Rahim Muradov’dan dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimi alan Burak Özçivit, aynı zamanda uluslararası eğitmenlerden okçuluk ve at binme eğitimleri de aldı. Haftanın beş günü sekiz saat çalışan Özçivit koreografi eğitimlerinin yanı sıra tarihçiler ve sosyologlardan tarih ve dönemin yaşam tarzı üzerine kuramsal eğitimlerde aldı.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri