2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Film İzle Bölüm Kuraları

Durum:
    TolgaSonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Ankara
    Konular
    1439
    Verdiği Beğeni
    125

Aldığı Beğeni: 91

Bahsedilme
    24 Mesaj

Exclamation Film İzle Bölüm Kuraları

Merhaba DiziFilm kullanıcıları, forumumuzda artık filmde izleyebileceğiz. Şu anlık filmleri yetkililer ekleyecektir, eklenmesini istediğiniz filmi Film Talep ve İstek Konusuna yazabilirsiniz film yasal ve film dağıtıcısı tarafından yayınlanmış ise ekleyebiliriz. Korsan olarak sitelere eklenen filmleri sitemize ekleyemeyiz bunu unutmayalım..

Kurallarımız;

1. Forum kuralları bu bölümde de geçerlidir. » Forum kuralları «
    2. Filmlerin altına saygı çerçevesi içerisinde iyi veya kötü yorumlarınızı, eleştirilerinizi yapabilirsiniz.
    3. Filmlerin altına film isteği yapmak yasaktır isteklerinizi Film Talep ve İstek Konusuna yazabilirsiniz.
    4. Kurallar yenilenebilir veya yeni kurallar eklenebilir. Eklenen veya yenilenen kurallar geriye dönük işleyebilir.

Bir hükümet, ancak adalete dayanabilir. Bağımsızlık, gelecek, özgürlük her şey adaletle vardır.
    - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK -

2. Beğenenler;
    *Sultan* (12-08-18), CaniMelekkk (13-08-18), Defne06 (12-08-18)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    216
    Verdiği Beğeni
    827

Aldığı Beğeni: 1,127

Bahsedilme
    63 Mesaj

Standart Cevap: Filmler Bölüm Kuraları

• Film Talep ve İstek Konusu'ndan istediğiniz filmi yazıp bizden hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Mesajınızı görür görmez dikkate alarak hemen istediğiniz filmi paylaşırız.
    • Eğer ben kendim film paylaşmak istiyorum diyorsanız, bölüm Moderatör onaylıdır bilginiz olsun. Biz onaylamadan gözükmez konularınız, konuyu iyice hazırladıktan sonra gönderin. Onaylanana kadar düzenleme şansınız olmayacak çünkü. Bilginize...
    • Bulunduğunuz forumun adı neyse, sadece o yapım şirketinin filmlerini talep edin ya da açın. Mesela Avşar Film'in başlığına Erler Film'in filmini açamazsınız/paylaşamazsınız. Biz zaten izin aldığımız şirketler için bölüm açıyoruz, eğer bölüm yoksa henüz o şirketten izin almamışız demektir. Almadığımız için de o şirketin filmlerini paylaşamayız demek oluyor bu.
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

4. Beğenenler;
    *Sultan* (12-08-18), CaniMelekkk (13-08-18), Defne06 (12-08-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri