Sayfa 2/2 İlkİlk 12
8 sonuçtan 6 ile 8 arası

Konu: Ay Işığı - Bölüm Özetleri

Durum:
    demet_g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

7.bölüm

Faruk'un peşindeki Rus mafyası çökertilmiştir. Mahir ve oğlu yıllardır hasret oldukları baba oğul ilişkisini kurmayı başarmışlardır. Yıllarca adliye salonlarında mübaşir olarak hizmet veren İsmail Bey yıllar sonra Mahir Hoca'nın kapısını çalar. Gencecik kızını trafik canavarına kurban vermiştir yaşlı adam ve olayın faili ortalıklarda dolaşmaktadır. Bütün deliller birer birer yok edilmiştir. Tüm bunlar olurken Acar, Başak'a vahşi yüzünü gösterir, öte yandan kızı Zeynep'i Mehmet'le restoranda yakalayan Raşit her şeyi yanlış anlayıp Mehmet'e saldırınca Zeynep daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Bu kötü olayın tek bir iyi tarafı , Mehmet'in daha fazla dayanamayıp içindeki aşkı Zeynep'in yüzüne haykırması olacaktır.

23 Aralık Salı 22:00 – yeni bölüm

Durum:
    dyg_dktrlr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Samsun
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

8.bölüm özeti
    Oğlu Faruk’un Kanada’ da mutlu bir hayat kurduğunu öğrenen Mahir artık rahattır. Ama hukuk bürosunda endişe ve heyecan dolu günler bitmemiştir. Bu kez de Zeynep'in babası Raşit zor durumdadır. Restoranında çalışan personelin kumpasına uğrayan Raşit uyuşturucu çetesine karışmaktan suçlanır. Emniyette çalışan bir komiserin de dahil olduğu bu çete Raşit'i ağına düşürür. Zeynep'in bu endişe ve üzüntülü günlerinde bütün Ay Işığı Hukuk Bürosu ve özellikle Mehmet ona çok destek olurlar ve olayı çözerler. Hatta Mehmet kendi canını tehlikeye atmaktan çekinmez. Bu olaylar iki genci biraz daha birbirine yaklaştırır. Hukuk bürosunda yaşanan tek aşk hikâyesi tabi ki bu değildir. Kavgasıyla, romantizmiyle dillere destan Başak ve kemal aşkı da sürpriz bir gelişmeye uğrayacaktır.

30 Aralık Salı 22:00 – yeni bölüm
    [

Durum:
    melisinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    B♥E♥Ö
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam arkadaşlar ben yeni üyeyim...Ay ışığı çok güsell bir dizi,ben bu diziyi bayram tatili süresince tv de yayınlanan tekrr bölümlerini izleyerek keşfettim ve çok beğentim şimdi beğenerek yv de takip ediyor ve diziyi hiç kaçırmadan izliyorum....

Melis birkan çok şeker , sempatik onu çok seviyorum...
    Unutmadan bazı sayfalarda dizinin 8. bölüm ile beraber son bölüm olduğunu ve artık star tv de yayınlanmayacağı yazılmıştı..Umarım doğru bir haber değildir..Bir bilginiz var mı ??

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri