Sayfa 1/3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ay Tutulması - Bölüm Özetleri

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  04.06.2005
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  22,220
  Konular
  220
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 5

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Ay Tutulması - Bölüm Özetleri

  Bölüm Özetlerini bu başlıkta paylaşabilirsiniz...


  Süper Mod.
  Çakıl
  Konu NATY&FACU tarafından (21-04-13 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazguzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Üyelik tarihi
  05.01.2007
  Mesajlar
  63,446
  Konular
  88
  Verdiği Beğeni
  146

  Aldığı Beğeni: 285

  Bahsedilme
  16 Mesaj

  Standart


  Genel Özet

  Evlilik dışı ikiz kızlarını dünyaya getiren Leyla daha baştan yenik başlamıştı verdiği hayat mücadelesine. Kader mahkumu çaresiz kadına önce hastanede ikizlerden birinin doğum sırasında öldüğü söylendi, diğerini de o terk etmek zorunda kaldı.

  Ancak pes etmedi Leyla 23 yıl sonra tekrar geri döndü kızı için… O Ayla’yı ararken zengin bir iş adamına evlatlık verilen kızı Şebnem de hayattaydı. Yıllar sonra anne ve kızlarının hayatı kesişmişti kesişmesine ama onlar bu gerçeğin farkında bile değildi.

  Şebnem ne kadar uysal ve kırılgansa Ayla bir o kadar hırslı, istediğini elde etmek için sınır tanımayan gözü yükseklerde bir genç kız idi. Ayla, Şebnem’in öz babası zannettiği Şevket’in şirketinde çalışan yetenek vaat eden bir desinatördü. Üstelik kız kardeşler aynı adama aşıktı, Kenan’a… Fakat Şevket’in hem Ayla hem de kızı Şebnem için bambaşka planları vardı.

  Çocuklarının hasreti ile yüreği yanan bir anne onları bulmak için verdiği amansız mücadele…Birlikte büyümeleri, biri diğerinin canına can katan yarısı olması gerekirken birbirlerine rakip hatta düşman olan ikiz kardeşlerin hikayesi sizi derinden etkileyecek… Ay Tutulması Star TV’de başlıyor.

  Yayın Tarihi : 8 Ağustos Pazartesi
  Yayın Saati : 20:00 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazguzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Üyelik tarihi
  05.01.2007
  Mesajlar
  63,446
  Konular
  88
  Verdiği Beğeni
  146

  Aldığı Beğeni: 285

  Bahsedilme
  16 Mesaj

  Standart

  2.BÖLÜM

  Kenan Ayla'nın gözü önünde Şebnem ile nişanlanır.Ayla intikam için harekete geçer ve hiç düşünmeden büyük bir deliliğe karışır.Ayla'nın nişana Şevket'in davetlisi olarak katılması herkes için büyük sürprizdir. Özellikle de Kenan bu duruma çok bozulur. Üstelik Şevket'in Ayla'ya olan ilgisini de kıskanmaktan kendini alamaz Kenan o gece Ayla'nın gözleri önünde Şebnem ile nişanlanır. Şevket, Ayla'nın ilgisini çekmek için harekete geçer. Ancak kağıt üzerinde bile olsa Süreyya ile hala evlidir. Ayla ise intikam ateşi ile yanmaktadır. Kenan ile hesaplaşmak için kafasında bir plan vardır. Ve hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Leyla ise kızını aramaya devam etmektedir. Bunun için doğumunu yaptıran doktorun İsmet'in peşine düşer? Acaba aradığı yanıtları bu kez bulabilecek midir? Leyla bu umuda sımsıkı sarılır.
  Ayla, Şevket ile tehlikeli bir oyuna girerken bir yandan da Kenan'ı Şebnem'den ayırmak için çareler aramaktadır. Nişanın ertesi günü Kenan'a onunla konuşmak istediğini söyleyerek otele çağırır. Nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunun farkına varamayan Kenan bu buluşmayı kabul eder.
  Ayla onun nişandan vazgeçeceğini düşünürken Kenan ikinci kez onu hayal kırıklığına uğratır. Daha da hırslanan Ayla, hem Kenan hem de Şebnem'den intikam almak üzere harekete geçer. Ve hiç düşünmeden büyük bir deliliğe kalkışır.

  Yayın Tarihi : 15 Ağustos Pazartesi
  Yayın Saati : 20:00


  3.BÖLÜM

  Evde kimsenin olmadığını zanneden Ayla büyük bir çılgınlık sonrası evi ateşe verir. Kenan ve Şebnem alevler arasında kalır. Bilmeden Ayla'nın öfkesine kurban olan Şebnem ve Kenan yangından kurtulmayı başarabilecekler mi?
  Kızını aramaya devam eden Leyla, onu emanet ettiği kadına verdiği değerli kolyeyi Ayla'nın annesinin boynunda gördüğünde onun peşine düşer. Kızının yakınlarında olduğuna emin olan Leyla'nın umudu tekrar canlanmıştır. Kızının nerede olduğuna dair ip uçlarını bir araya getirmeye uğraşan yüreği evlat hasreti ile yanan Leyla, hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze gelir.
  Kenan'ı evlilikten vazgeçiremeyeceğini anlayan Ayla, ise taktik değiştirir.Ancak bu yeni taktik Ayla'nın ailesi ile onu karşı karşıya getirir. Şevket ise sürpriz bir karar vererek herkesi şaşırtır.

  Yayın Tarihi: 22 Ağustos Pazartesi
  Yayın Saati: 20:00


  4.BÖLÜM

  Şevket'in açıklaması ile düğünün havası tamamen değişir, Şebnem'in en mutlu günü bir anda kabusa döner. Kenan ise büyük öfke içindedir ve Ayla'yı vazgeçirmeye çalışır. Şevket'in evlilik teklifi Ayla ile ailesini de karşı karşıya getirir. En büyük tepki ise babası Hasan'dan gelir. İki kızının da yaşadığını öğrenen Leyla bilgi almak için tekrar hastaneye gider fakat bu kez çok farklı bir tepki ile karşılaşır. Köşeye sıkışan İsmet de Şevket'i uyarmaya gider. Kadınlık gururu incinen Sürreyya, vakit kaybetmeden karşı atağa geçer. Karşısına hiç beklemediği bir teklifle çıkar. Kenan'nın kayıp saatinin Ayşe'de olduğunu düşünen Ayla onunla konuşur. Ayşe suçlamayı reddedince de konuşma tartışmaya döner ve sesler yükselir. Ancak iki arkadaş yalnız değildir, bir başkası daha konuşulanları dinlemektedir. Kızlarını aramaktan vazgeçmeyen Leyla, ise takip edilmektedir.

  Yayın Tarihi: 04 Eylül Pazar
  Yayın Saati: 20:00


 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazguzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Üyelik tarihi
  05.01.2007
  Mesajlar
  63,446
  Konular
  88
  Verdiği Beğeni
  146

  Aldığı Beğeni: 285

  Bahsedilme
  16 Mesaj

  Standart
  5.BÖLÜM

  Şevket, Doktor İsmet ile geçmişe ait sırları konuşurken Süreyya'nın habersiz gelişi ortamın gerilmesine neden olur. Süreyya, Şevket ne kadar geçiştirmeye çalışsa da kendinden bir şeyler saklandığını fark eder. Kenan yangın konusunda duyduklarına inanmakta hala güçlük çekmektedir. Ayşe ve Ayla'yı yakın takibe alır. Ayşe bunu fark eder ve Ayla'yı uyarmak ister. Ayla başına geleceklerden habersiz babasından yediği tokadı sindirmeye çalışırken bir de Kenan'ın tacizlerine maruz kalır. Leyla'ya kızlarını bulmak konusunda yardım etmek isteyen Şebnem de Doktor İsmet'in kapısını çalar. Ancak duydukları onun için üzücü olur. Şebnem ve Süreyya'nın gerçekleri öğrenmesini engellemek üzere Şevket harekete geçer. Bir an önce Leyla'yı kızının hayatından çıkarmalıdır. Yüreği yaralı anne Leyla kızlarını bulmaya çalışırken kendini, bilmeden çok büyük bir tehlike içine atmıştır. Çünkü karşısında sadece Şevket ve adamları yoktur. Geçmişinden başka kişiler de onu aramaktadır. Kenan Ayla'yı köşeye sıkıştırır ve yangın ile ilgili konuşmak ister. Her ikisi de birbirine karşı doludur, kısa sürede konuşma tartışmaya dönüşür. Üstelik kendilerini kimsenin görmediğini zanneden ikilinin hararetli tartışmasının hiç beklenmedik bir tanığı vardır.

  Yayın Tarihi: 11 Eylül Pazar
  Yayın Saati: 20:00

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazguzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Üyelik tarihi
  05.01.2007
  Mesajlar
  63,446
  Konular
  88
  Verdiği Beğeni
  146

  Aldığı Beğeni: 285

  Bahsedilme
  16 Mesaj

  Standart

  6.BÖLÜM

  KENAN SEVDİĞİ KADINI TERK EDİP, ŞEBNEM İLE EVLENEREK YANLIŞ BİR KARAR VERDİĞİNİ KABUL EDER. BUNU DÜZELTMEK İÇİN HAREKETE GEÇER.
  ANCAK ŞEVKET KENAN'DAN BİR ADIM ÖNDEDİR. BİR AN ÖNCE EVLENMEK İSTEYEN ŞEVKET'İN AYLA'YA BİR SÜPRİZİ VARDIR.

  Her şeye rağmen birbirlerinden vazgeçemeyen Kenan ile Ayla'nın yasak aşkına Veysel uzaktan tanık olmuştur. İzlendiklerinden bihaber olan ikilinin konuşması Ayla'nın her şeyi geride bırakıp kaçma teklifine Kenan'ın bir cevap verememesi ile son bulur.

  Kenan, Ayla'yı bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Göz yaşlarına ve öfkesine hakim olamayan Ayla, Şevket'i arar ve sonradan çok pişman olacağı bir hamle yapar. Aliye ise oğlu Şevket'i sıkıştırır ve yıllarca herkesten saklanan aile sırrıyla sarsılır. Bu gerçek yaşlı kadını derinden etkiler. Şebnem, Kenan ile arasındaki duvarları yıkmaya kararlıdır, pes etmez ve onu erteledikleri balayına çıkarmak için harekete geçer. Sokaklarda çaresizce dolaşan Leyla ise Sevgi'nin peşini bırakmamaya kararlıdır, onu takip eder. Kızını bulmaya çok yaklaşmıştır. Fakat her iki anne de kızından vazgeçmeye niyetli değildir.
  Biri doğurduğu, diğeri de sevgisini vererek büyüttüğü kızları için tüm kozlarını paylaşırlar. Leyla'nın sır gibi gidişini araştıran Şebnem de Leyla'nın geçmişindeki sırrı öğrenmesiyle şok olur. Ayla'yı düşünmekten vazgeçemeyen Kenan yanlış bir karar verdiğini kabul eder. Bunu düzeltmek için harekete geçer. Ancak bu kararın geri dönüşü yoktur. Evlilik işlemlerine hız veren Şevket'in de Ayla'ya bir sürprizi vardır.


  Yayın Tarihi : 18 Eylül Pazar
  Yayın Saati : 20:00


Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Aşk Tutulması
  By omayra73 in forum Türk Sinemasından Film Tanıtımları
  Cevaplar: 384
  Son Mesaj: 26-02-14, 20:54
 2. Ay Tutulması - İmza ve Avatar
  By tsli_çoruh in forum Ay Tutulması
  Cevaplar: 186
  Son Mesaj: 19-01-13, 01:08
 3. Ay Tutulması - Bölüm Yorumları
  By mause in forum Ay Tutulması
  Cevaplar: 677
  Son Mesaj: 25-01-12, 13:47
 4. Ay Tutulması - Bölüm Resimleri
  By nazguzeli in forum Ay Tutulması
  Cevaplar: 58
  Son Mesaj: 30-09-11, 13:20
 5. Ay Tutulması - Bölüm Yorumları (1)
  By nazguzeli in forum Ay Tutulması
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 31-08-11, 02:06

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

hd film izle
film izle
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
istanbul evden eve nakliyat
Kayseri evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
tipobet
cialis
deneme bonusu
Güvenilir Bahis Siteleri
maltepe escort
buca escort
sağlam bahis siteleri
eskort
istanbul escort
bayan escort
almanya medyum

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.