Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126132133134135136
678 sonuçtan 676 ile 678 arası

Konu: Ay Tutulması - Bölüm Yorumları

Durum:
    Diziqolk67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    "paulwesley"* ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı MeryemStayla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin bitmiş olmasına sevindim Nur erkul'u begenen seven biri olarak onu daha kaliteli projelerde görmek isterim..
    Ayla başından beri nefret ettigim bir karakter oldu.bu dizide tek aşık karakter bence veyseldi.kenan ayla şebnem hiçbirinde aşk yoktu ben tek sevgiyi aşkı veyselin şebneme aşkında gördüm:img-wink:
    son sahne ölmeleri güzel olmuş..aylada kenanda ölmeyi hak etti koca bir oh çektim.
    kenan ecenin oyunculugu baştan beri kötüydü çok donuktu sözde aylaya aşık ama göremiyoruz:img-hyste
    veysel-şebnemi daha çok izlemek isterdim tabi..
    ama nuru çok sevdim burda.
    bu profenin tek güzel yanı Nuru tanıdık:img-in_lo
    Haklısın dizinin tek güzelyanı Nur'u tanımaktı. VeyselŞebnem aşkı yoksayıldı halbuki onların aşkını görmek isteyen izleyiciler vardı. Çok yazıkk oldu. Kanaal umarım bu diziyi bitirdiğine bin pişman olur!!

Durum:
    tardis2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mars olmalı.-_
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin bitmesine üzüldüm açıkcası.Konusunu beğenmiştim.Naz Elmas için izliyordum.Kenan Ece'yi de bu projeyle iyice tanıdım.İyi oyuncu önü açık olur inşallah.Finali beğendim açıkcası.Çok hızlıydı.Herşey bir anda ortaya çıktı.O kısmı kötüydü.Kenan'ın vurulmasını da hiç mantıklı bulmadım.Ben orada Şevket kendini vurur sanmıştım ama iki cinayet işledi.Ayrıca Ayla'nın babasının cinayetide yarım kaldı.Dediğim gibi bayabir malzeme vardı ama reyting kurbanı oldu.
    ''Run Forrest run. ''

Durum:
    BI-ri-CI-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tardis2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin bitmesine üzüldüm açıkcası.Konusunu beğenmiştim.Naz Elmas için izliyordum.Kenan Ece'yi de bu projeyle iyice tanıdım.İyi oyuncu önü açık olur inşallah.Finali beğendim açıkcası.Çok hızlıydı.Herşey bir anda ortaya çıktı.O kısmı kötüydü.Kenan'ın vurulmasını da hiç mantıklı bulmadım.Ben orada Şevket kendini vurur sanmıştım ama iki cinayet işledi.Ayrıca Ayla'nın babasının cinayetide yarım kaldı.Dediğim gibi bayabir malzeme vardı ama reyting kurbanı oldu.
    Herseyi ile 4 dortluk bir dizi olmasada Guzel bir dizi idi.
    Konusu guzeldi. Muzig guzeldi. Oyunculari cok basarili idi.
    Severek, heyecanla bekledigm, izledigm bir diziyi Mahvettiler.
    Neyin ugruna? Olcag olmicag 5.bolumluk bir dizi icin bu guzelim projeyi mahvettiler. Gorduk Starin yeni dizilerinide. Behzat C. sollardi Ay Tutulmasi.
    Kotu dizileri yayinlicaz diye diye guzelim diziyi bitirdiler.
    Star Tv bundan sonra sadece Basarisizliklar diliyorum..:img-beee::img-beee::img-beee:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri