Sayfa 2/170 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
847 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Baba Candır - Bölüm Yorumları

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani umarım öyledir koca bir dosyanın içinde bir albüm gibi ama büyük albüm de olabilir.. Gerçi albüm yani bu... Çoktan Ece'nin fotoları atması gerekirdi.. Şirketteki kızlara zamanında sapık diye tanıttı Levent'i.. O fotoların olmaması gerekiyor:whistle2

Levent'e Haluk takmıyor biz daha çok takıyoruz iyi mi:img-hyste
    Öyle umuyorum ben de.. Yani Ece onu bu kadar üzen adamın fotoğraflarını saklayamaz. Unutamaz bile.. Öfkeyle bütün fotoğrafları yakıp, yıkıp atması lazım. Olmamalı yani. :icon_whis

Sorma ya. :img-hyste Çünkü Levent'in tüm gevşekliklerine biz katlandık. Dayanamıyorum böyle şeylere, benim adama dalasım geliyor:img-hyste
    Ohh şimdi de geldiği gibi gidecek. :happy0064

O değil de eğer Ece'nin ise o albüm Haluk üzülecektir yine. :icon_sorr Gerçi şuan tek derdi Ece'yle evlenmek ama yine de etkiler onu..

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    397

Aldığı Beğeni: 380

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle umuyorum ben de.. Yani Ece onu bu kadar üzen adamın fotoğraflarını saklayamaz. Unutamaz bile.. Öfkeyle bütün fotoğrafları yakıp, yıkıp atması lazım. Olmamalı yani. :icon_whis

Sorma ya. :img-hyste Çünkü Levent'in tüm gevşekliklerine biz katlandık. Dayanamıyorum böyle şeylere, benim adama dalasım geliyor:img-hyste
    Ohh şimdi de geldiği gibi gidecek. :happy0064

O değil de eğer Ece'nin ise o albüm Haluk üzülecektir yine. :icon_sorr Gerçi şuan tek derdi Ece'yle evlenmek ama yine de etkiler onu..
    Sorun fotoları yakıp yıkması da değil aslında.. Bu zamana kadar öyle bir albümde hâlâ yer alması.. Eğer Ece'nin ise, büyük ihtimal arkadaşlarına ait bir albüm üniversite yıllarından falan.. Dolayısıyla Levent de oradadır.. Yıllardır açıp bakmıyordur yüzüne belki bir yerlere atmıştır.. Salih de kızını hazır uğurlamaya hazırlanıyorken o albüm eline geçtiyse bakma ihtiyacı hissetti görünüyor.. Tek aklıma gelen ihtimal bu Ece tarafında.. Unutmuştur şu bu ama işte insan ne olursa olsun rahatsız oluyor.. Ece de görünce bin pişman olacak şimdi..

Yalnız ne olursa olsun bu şekilde öğrenilmesi de kötü.. Ece'nin yerine koydum da kendimi.. Neyse.. Salih'in üzüleceği kadar var.. Ah Haluk ve tabii annesi olmasa bu durumdan bir süre zor sıyrılırdı.. Ece'nin diyecek cümlesi de yok bu konumda, babasının haklı olduğunu gayet iyi bilir çünkü..

Levent gitmez bence.. Gerçi bizim duruma göre Levent'in oradan acilen taşınması ve bir daha Çelik ailesinin yanında durmaması gerekiyor:img-hyste

Bir de o var.. Haluk gerçi bu konuda Ece'ye her daim anlayışlı ama incitecek bir sebep bu da.. Geçmişe dair bir şey bilmiyor gerek de yok zaten ama bir albüm kelimesi bile yetebilir Haluk için.. Gerçi öğrenir mi albüm olayını ki tabii öğrenecek.. Ece direkt Haluk'a açacaktır bu konuyu sonuçta.. Salih'in nasıl öğrendiğini de araya sıkıştırır.. Yok yok en iyisi Levent'in olsun bu albüm, biz bölüme kadar öyle hissedelim bari canımızı sıkmayalım:img-hyste

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun fotoları yakıp yıkması da değil aslında.. Bu zamana kadar öyle bir albümde hâlâ yer alması.. Eğer Ece'nin ise, büyük ihtimal arkadaşlarına ait bir albüm üniversite yıllarından falan.. Dolayısıyla Levent de oradadır.. Yıllardır açıp bakmıyordur yüzüne belki bir yerlere atmıştır.. Salih de kızını hazır uğurlamaya hazırlanıyorken o albüm eline geçtiyse bakma ihtiyacı hissetti görünüyor.. Tek aklıma gelen ihtimal bu Ece tarafında.. Unutmuştur şu bu ama işte insan ne olursa olsun rahatsız oluyor.. Ece de görünce bin pişman olacak şimdi..

Yalnız ne olursa olsun bu şekilde öğrenilmesi de kötü.. Ece'nin yerine koydum da kendimi.. Neyse.. Salih'in üzüleceği kadar var.. Ah Haluk ve tabii annesi olmasa bu durumdan bir süre zor sıyrılırdı.. Ece'nin diyecek cümlesi de yok bu konumda, babasının haklı olduğunu gayet iyi bilir çünkü..

Levent gitmez bence.. Gerçi bizim duruma göre Levent'in oradan acilen taşınması ve bir daha Çelik ailesinin yanında durmaması gerekiyor:img-hyste

Bir de o var.. Haluk gerçi bu konuda Ece'ye her daim anlayışlı ama incitecek bir sebep bu da.. Geçmişe dair bir şey bilmiyor gerek de yok zaten ama bir albüm kelimesi bile yetebilir Haluk için.. Gerçi öğrenir mi albüm olayını ki tabii öğrenecek.. Ece direkt Haluk'a açacaktır bu konuyu sonuçta.. Salih'in nasıl öğrendiğini de araya sıkıştırır.. Yok yok en iyisi Levent'in olsun bu albüm, biz bölüme kadar öyle hissedelim bari canımızı sıkmayalım:img-hyste
    İşte ben bu konularda biraz sertim galiba. Unutmasını kabul edemiyorum. Adam o kadar aşk acısı çektirmiş arkadaş hiç mi aklına gelmedi ona ait fotoğraflar. Şuan baya albümün Ece'nin olduğuna inanıyorum yalnız. :img-hyste

Yani öğrenilme şekli oldukça kötü ama Salih bir yerden bir şey duymadıkça, görmedikçe öğrenilmeyecekti bu. Kimsenin bunu ona anlatma niyeti yoktu. Salih haklı tabii. Düşünsene kızına acı çektirmiş, ona neler yaşatmış adamı evine soktu yemek yedirdi ve bunu ona kimse söylemedi. Bilse bunu yapar mıydı? Haluk'la yüzük taktığını öğrenince bile nasıl tepki verdi. Kendisini aldatılmış, kandırılmış hisseder insan. Şimdi Salih'in derdi Haluk'la evlenmesine izin vermemek değil ki zaten. Daha olay çok taze olduğu için öyle bir tepki verdi ama yumuşayacak zaten biliyoruz.

Levent de defolsun gitsin ya. :img-hyste Daha zaten nasıl yaklaşacak ki. Gerçi Emrecan'ın olayı var daha ama o da çözülüyor zaten anlaşılan. Çekemem o adamı daha ha. :img-hyste

İşte Ece'nin olursa her halde Haluk üzülecek. :icon_sorr Öğrenir çünkü. Ece'ye ne kadar güvenirse güvensin, ona belli etmese bile üzülür.
    Bence de en iyisi Levent'in olsun. Ama o da elinde albümle mi gelecek ya. :img-hyste Dosya olsa dosyanın arasında da fotoğrafların işi ne yani? :img-hyste Ben yine işin içinden çıkamadım.

Durum:
    özge_bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hilal&Leon
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

3. fragman çıktı;

Salih: Allah'ın emri peygamberin kavliyle kızınız Ceylan'ı oğlum Emrecan'a istiyorum.
    Ceylan'ın dedesi: güzel kızımızı, yakışıklı delikanlınıza verdim gitti

Hasan: Salih Bey'cim bizimde sebebi ziyaretimiz Allah'ın emri ile peygamberin kavli ile mehtap yüzlü güzel kızımız Ece'yi, bebek yüzlü oğlum Haluk'a istiyoruz efendim.
    Salih: fakat bir şartla
    Haluk: haydaa!
    Salih: kızımı sana emaneten veriyorum
    Haluk: biliyorum Salih Bey amcacım merak etmeyin.
    Salih: o zaman verdim gitti

Nermin: çifte düğünümüz var hepinizi bekliyoruz. sakın unutmayın.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    397

Aldığı Beğeni: 380

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte ben bu konularda biraz sertim galiba. Unutmasını kabul edemiyorum. Adam o kadar aşk acısı çektirmiş arkadaş hiç mi aklına gelmedi ona ait fotoğraflar. Şuan baya albümün Ece'nin olduğuna inanıyorum yalnız. :img-hyste

Yani öğrenilme şekli oldukça kötü ama Salih bir yerden bir şey duymadıkça, görmedikçe öğrenilmeyecekti bu. Kimsenin bunu ona anlatma niyeti yoktu. Salih haklı tabii. Düşünsene kızına acı çektirmiş, ona neler yaşatmış adamı evine soktu yemek yedirdi ve bunu ona kimse söylemedi. Bilse bunu yapar mıydı? Haluk'la yüzük taktığını öğrenince bile nasıl tepki verdi. Kendisini aldatılmış, kandırılmış hisseder insan. Şimdi Salih'in derdi Haluk'la evlenmesine izin vermemek değil ki zaten. Daha olay çok taze olduğu için öyle bir tepki verdi ama yumuşayacak zaten biliyoruz.

İşte Ece'nin olursa her halde Haluk üzülecek. :icon_sorr Öğrenir çünkü. Ece'ye ne kadar güvenirse güvensin, ona belli etmese bile üzülür.
    Bence de en iyisi Levent'in olsun. Ama o da elinde albümle mi gelecek ya. :img-hyste Dosya olsa dosyanın arasında da fotoğrafların işi ne yani? :img-hyste Ben yine işin içinden çıkamadım.
    Olsa olsa Ece'nin olur herhalde.. Hayır Levent yine umutlanmasın da aman fotolarımı saklıyormuş diye:img-hyste Geçen izlediğim dizide de buna benzer bir şey olmuştu.. Ama esas kız tabii saklandığına takmamıştı o ayrı bir durumdu da.. Hep dokunur fotolar işte böyle.. Bazıları hemen yakmıyormuş demek herkesi biz sanmışız:img-hyste

Salih baba da artık Ece'ye küsmekten bıkacak hâle gelecek:img-hyste Haluk'a yalancı diye kızıyordu şimdi Haluk'a dermiş

"Kusura bakma oğlum kızım senden daha betermiş.. Boş ver sen Ece'yi ben sana başka kız bulurum..":img-hyste

Haluk'un üzülmeye vakti olamayacaktır.. Kız istemeye takar o şimdi kıyamam Ece buradan da yırtar:img-hyste

Alıntı özge_bella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. fragman çıktı;

Salih: Allah'ın emri peygamberin kavliyle kızınız Ceylan'ı oğlum Emrecan'a istiyorum.
    Ceylan'ın dedesi: güzel kızımızı, yakışıklı delikanlınıza verdim gitti

Hasan: Salih Bey'cim bizimde sebebi ziyaretimiz Allah'ın emri ile peygamberin kavli ile mehtap yüzlü güzel kızımız Ece'yi, bebek yüzlü oğlum Haluk'a istiyoruz efendim.
    Salih: fakat bir şartla
    Haluk: haydaa!
    Salih: kızımı sana emaneten veriyorum
    Haluk: biliyorum Salih Bey amcacım merak etmeyin.
    Salih: o zaman verdim gitti

Nermin: çifte düğünümüz var hepinizi bekliyoruz. sakın unutmayın.
    Mehtap yüzlü güzel kızımıza karşı bebek yüzlü oğlanımız ha:img-hyste Haluk'un "Haydaa!" demesine kurban olayım ben

Hadi bakalım.. Nermin hala tarafından tescillendiğine göre çifte düğün görecek bu gözler.. Umarım kız isteme merasimi gibi on kere tekrarlanma ihtimali olan bir ritüel haline gelmez:img-hyste

Olacaksa olsun artık tümden ne yapalım:whistle2

Sayfa 2/170 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri