Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    220
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (12)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortami olusturmayınız.

İyi Yorumlar
    Dizifilm Mod.
    Çakıl
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,103

Aldığı Beğeni: 1,600

Bahsedilme
    2 Mesaj

Oooo süper, başlık kapandı, yeni sayfaya geçtik, inşallah güzel yorumlarla çabucak dolan bir başlık olur:img-yes:

Şimdi Halil efe kızların aylardır köyde olduğunu öğrenecek mi acaba:icon_whis öğrenirse nasıl bir tavır alır:icon_whis

Peki ya kızların Feraye'nin gözünden düşmesi olabilir mi:icon_whis ne kadar çok şeyi merak ediyorum di mi:img-wink:

Ne yalan söyleyeyim kendisi için, oğulları için en iyi gelin adaylarının bunu yazdığıma inanamıyorum ama (Cemile'nin düzeldiğini düşünerek yazacağım:img-hyste) Cemile ve İsmet olduğunu görse ve oğullarının gerçek aşklarının Cemile ve İsmet olduğunu kızlara bakan gözlerinden anlasa mesela:img-yes:

Çok şey istemiyorum di mi:img-wink:

Durum:
    gümüs&mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Son|GÜL|den Ö. / D.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooo süper, başlık kapandı, yeni sayfaya geçtik, inşallah güzel yorumlarla çabucak dolan bir başlık olur:img-yes:

Şimdi Halil efe kızların aylardır köyde olduğunu öğrenecek mi acaba:icon_whis öğrenirse nasıl bir tavır alır:icon_whis

Peki ya kızların Feraye'nin gözünden düşmesi olabilir mi:icon_whis ne kadar çok şeyi merak ediyorum di mi:img-wink:

Ne yalan söyleyeyim kendisi için, oğulları için en iyi gelin adaylarının bunu yazdığıma inanamıyorum ama (Cemile'nin düzeldiğini düşünerek yazacağım:img-hyste) Cemile ve İsmet olduğunu görse ve oğullarının gerçek aşklarının Cemile ve İsmet olduğunu kızlara bakan gözlerinden anlasa mesela:img-yes:

Çok şey istemiyorum di mi:img-wink:
    bence ögrenir Halil efe kizlarin aylardir köyde oldugunu. Cok kizar kesin oglanlara bi ahir cezasi daha gelir:img-hyste bizde bu bahaneyle Nuriye&Hafizeyi görürüz:)
    Feraye'nin gözünden nasil düserler onunla alakali hic bi fikrim yok.
    Cemile düzelecek ablacim emin ol, ya simdi yada üniversiteye basladiginda:img-wink:
    bencede kesinlikle en iyi gelin adaylari onlar...
    Gülsüm Ismet&Güven'in farkinda ama Ismet'in agzindan bisey duymadigi icin fazla ugrasmiyor onunla. Cemile sürekli söylediginden böyle...
    Evet Gülsüm sagolsun taslasin kaynanalik:happy0064
    forever Gülsüm!

Durum:
    pinar_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥DaĞ EşKiYa'm♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam arkadaşlar yeni başlık açılmış çok mutlu oldum baya komedi dram bi başlık olsada kapandı sonuçta

gülcüm barış teklifi derken savaş anlamında demedim canım yani bize kırgın olup girmeyen arkadaşlar varmış ya bilmiyorum ben onları ama bu demek istediğim o arkadaşları başlığa geri çağırma teklifimdi yani kızdığınız savaş var anlamında değil hatalarımızı artık düzeltiyoruz onlarında bunu görüp geri gelmesini istediğimizi belli etmek için bi çağrıydı sadece

bu arada secmeyenler filan dedin evet canım beni sevmeyenler var biliyorum sana değil lafım onlaraa onlar sırf ben yapıyorum anketleri diye cevaplamıyolar yani beni sevmedikleri için cevaplamıyolar bu yüzden öyle dedim yani benim için değil başlığımız için cevaplayın dedim

bu arada arkadaşlar sohbet içerikli mesaj olmasın hayırlı olsun mesajlarının yanına yorumda ekleyinki hem kurallara uyalım hemde aramız bozulmasın eskisi gibi uyumlu sevimli BABA OCAĞI KIYMETİNİ BİLENLER AİLESİ olalım lütfen dikkat edelim

yeni gelen arkadaşlarda olmuş onlarda aramıza hoşgeldiler şimdiden saolun lütfen uyarılara uyalım dikkat edelim kurallara uyarak sadece yorumlarla kapatalım başlığımızı teşekkürlerrr

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gümüs&mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ögrenir Halil efe kizlarin aylardir köyde oldugunu. Cok kizar kesin oglanlara bi ahir cezasi daha gelir:img-hyste bizde bu bahaneyle Nuriye&Hafizeyi görürüz:)
    Feraye'nin gözünden nasil düserler onunla alakali hic bi fikrim yok.
    Cemile düzelecek ablacim emin ol, ya simdi yada üniversiteye basladiginda:img-wink:
    bencede kesinlikle en iyi gelin adaylari onlar...
    Gülsüm Ismet&Güven'in farkinda ama Ismet'in agzindan bisey duymadigi icin fazla ugrasmiyor onunla. Cemile sürekli söylediginden böyle...
    Evet Gülsüm sagolsun taslasin kaynanalik:happy0064
    forever Gülsüm!
    ay evet feraye yapmıyor bari gülsüm yapsın...
    forever gülsüm öznurcm katılıyorum
    bende artık cemile düzelecek diyorum..
    bu kadar şeyden sonra kendini geri çekecek ve artıık murat yanındaki boşlukta anlıyacak cemileyii

böyle olacak bencede..
    ama biras zaman alacak..
    :icon_sorr
    sonra g&i daha çabuk olacak onlar BB nın iismeti istemesinden hemen sonra itiraf etçekler kesiiinnn:love05:
    -özlenir gülüştüklerimiz.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)