Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    PnR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Almanya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni baslik hayirli ugurlu olsun :happy0064

Böyle genel anlamda bakinca güzel bir bölüm diyebilirim :img-yes:.
    Yorumlarimla nerde baslayim hic bilmiyorum. Ya aslinda o kadar fazla bisey olmadi ama yine de.
    Öncelikle tahminlerim dogru cikti Güven-Ismet konusunda. Güven Sabriye santaj yaparak o belediye baskan meselesini hal etmis oldu. Ama hep Sabriye sormasi, iste hal ettin mi falan demesi cok hosuma gitti. Veya Kismet'e Ismet nerde diye sormasi ilgilendigini gösterdi en azindan. Ben artik Ismeti yine gülerken görmek istiyorum, cok üzüyor kendini ve onu öyle üzgün görünce bende cok üzülüyorum . Onlari bu bölüm bir sefer bile yan yana göremedik, yan yana görmeyi birakiyorum, konusmalarini bile göremedik ve bu benim sinirimi baya bi bozdu aslinda :img-cray:

Iyiki Murat Cemileyle telefon da konusunca ve kapatinca "öptüm" dedi :love05:. O kadar sasirdim ve sevindim ki anlatamam. Sonra sarki söylerken veya Alev hanim "Cemile sizden cok bahsetti" derken Muratin Cemileye bakislari cok güzeldi :img-yes:.
    Yani onlarin acisindan kücük de olsa bir yakinlasma oldu. Su Didem ispiyoncu cikti resmen basimiza, sinir oldum ona. Ayrica Seda ve Özgeye de cok sinir oldum. Tam sosyete bunlar ya.Bide Feraye teyzeyi aradilar, sikayet filan ettiler, sinirlerim iyice bozulmaya basladi. Onlari görünce bile tühlerim diken diken oluyor artik :img-tomat
    Murati da hala anlamis degilim. Seda arayinca resmen offladi, Cemile bile arayinca artik öyle yapmiyor .

Ferayeye sinir oldum zaten Özge arayinca yine "ooomaz, ooomaz ne isleri olur onlarin Seyfi efenin kizlariyla" demesi, aynisini Halil efe de söyledi zaten. Ne istiyor bunlar bizim gül gibi Cemile, Ismet ve Kismetimizden ya. Özge ve Sedadan bin kat iyiler be.

Hatce ve Recepin sahneleri cok güzeldi, cok duygulandim, cok sevindim gercekten Hatcenin kendiliginden geri dönmesine :img-yes:. En dogru seyi yapti, ikisi sonunda evlenecekler ya. Recep 10 sene bekledi, aci cekti ama artik onu hep mutlu görebilecez. Darisi da Güven-Ismet ve Murat- Cemilenin basina :love05:.

Seyfi efe ve Halil efeye de yine cok güldüm bu bölüm. Seyfinin sarhos hali cok güzeldi, sonra yine Halil efeyle atismalari bide "Halilimmm" diyor ya.
    Yalniz bu bölüm en cok güldügüm kisi acik arayla Sabri. Bu adam harbiden alem ya. Araba gitti, takilar gitti, dükkanda ki giyisiler gitti, telefon gitti :img-hyste. Melahatin yüzünden hersey gitti ve cok iyi oldu. Oh olsun diyorum baska da bisey demiyorum. Mimikleri, Gülsümle konusurken gülmesi ve arkasini dönünce aglamasi cok komikti ya bitirdi beni :img-hyste. Bu bölüm Sabrinin bölümüydü kesinlikle.
    Dürdüsün ama yine yemekleri tepmesi filan cok komikti, Feraye bide diyor "Yavas be, bogulcen". Zaten otobüsden indikten sonra ilk gördügü sey kebapciydi :img-hyste.

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla ben gene Feraye'ye uyuz oldum.. Sedayada Özge'yede..Aşkısını özlemişmiş..
    Güven Bey İsmet'İn evlillik işi ile ilgili şu aralar sana dönemez cnaım! O şekil yani:)

Güven demişken ooff diyorum hala! İSmet geldi mi diye ayaklanması:) hoştu ama ya
    -özlenir gülüştüklerimiz.

Durum:
    berk_ismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ismaıl&birkan :D
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yenı baslık hayırlı ugurlu olsun arkideş bu bolumde cok komıktı ozellıkle zılgıt cekmesı felan koptumm ya olmaz bu kadar murat cemıle laptop sahnesı cok komıktı bu bolumde guven ismet hiç yoktu ama olsun gene soyluyorum arkideş bu bolum cok komıktı telefondan onun goruntulerının cıkması baya komıktı koptum ya ayrıca cem babanın kısmetı hayal etme sahnesıde cok komıktı ya
    https://imageshack.com/i/0de8k1j

Durum:
    guilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kızlar istanbul'a gitti diye sevindik ama hiç bir işe yaramadı ne yazık ki, umarım Feraye teyze onların haber verdiğini söyler aslanlara da aslanlar kızların kafalarını kırarlar...
    Yaa fark ettiniz mi Murat Özge aradığında karakolda, telefonu nasıl açtı offflar gibi bir hali vardı sanki heee üstelik ona öptüm felan da yok ama Cemile'ye var...:)

Durum:
    Nergiz=) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    .
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ilk önce Yeni Baslikhayirli ugurlu olsun :happy0064

diger baslik mesajimda bölüm yorumu yapmamisdim tam simdmi yapiyim=)

bu bölüm o kadar cok güzel degildi ama cok komikdi
    yani demin birisi demisdti tam Sabri Bölümdü :img-hyste
    ilk sahne yakalama oynamalari cok komikdi :img-hyste

ismet ve güven olmamasina cook üzüldüm :img-cray:

ama seda veözgeli cok sahne yoktu... ve murat ve güvenin yaninda degilerdi ona cok sevindim.

baskbakan vazgecitiginede cok sevindim iyikide konusdu...:)

özge ferayeyi aradi sahne hic begenmedim...artik özgeyede gicik oldum...
    hemende haber veriyorlar...

son sahnede muratin "ölmek istiyorum" sözlerine gül gül :img-hyste
    1. ve 2. bölümüne hic bakamadim...ordada böyle replikler varmis demisdi demin birisi artik zamanim olursa bakarim

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)