Sayfa 5/201 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    guilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı brk_crn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay valla orda Seyfi'ye gram acıdıyssam bende Zeynep değilim!
    Resmen mütehatmiş yok zenginlikmiş..Şanmış , şöhretmiş... evlendircekti ya..
    Nasıl bir mantıktır bu!
    Yüzü bir tuhaftı içim gitti bir anda..
    Tabii ki haklısın sonuna kadar iyi oldu ona, çok mutluyum..:) Şu olaydan kurtulduk birde İsmet ve Güven arasından açılma olsaa ahhh....28 bölüm oldu daha hiç birşey yok...

Bu arada İsmet ile Güven, Cemile ile Murat birbirlerine açılırlarsa, aşık olurlarsa, (inşallah) sevgili olurlarsa aralarında ki kara kediler belli olduuu.. Özge ve Sedaa... Onlardan gıcık mı var? Elime geçseler boğazla ohhh ne güzel olurr....

Durum:
    osLm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seyfiler cem babaya carptıklarında hemende jandarma geldi bu jandarmada mahsallah nerde olay orda jandarma hemen geldiler :img-hyste mahsutta nasıl kaçtı ama:img-hyste seyfide arabanın arkasına saklanıyor ben yapmadım muhtar kullanıyordu:img-hyste

sabride oh gülsüme iyi laf dedi gülsüm dedi bide şehirli kızlar olsaydı oo yanardın o zaman falan sabride ''şehirli kızlar sizin kadar yemezdi daha kibar olurlardı'' aferin sabri iyi laf soktun gülsüme:img-hyste

sedada muratla konustuktan sonra diyo halil efe ordaymıs sonra özgeyle ikisi birden dee gidim dee:img-hyste

muratta diyo ''babam bu sefer bizi ahıra değil rapunzel gibi kuleye kapatır'' sonra cem baba diyo ''rapunzel mi'' muratta diyo ''pardon abi özür dilerim'' sacına bakarak koptum o sahnede ya:img-hyste

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı guilty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüzü bir tuhaftı içim gitti bir anda..
    Tabii ki haklısın sonuna kadar iyi oldu ona, çok mutluyum..:) Şu olaydan kurtulduk birde İsmet ve Güven arasından açılma olsaa ahhh....28 bölüm oldu daha hiç birşey yok...

Bu arada İsmet ile Güven, Cemile ile Murat birbirlerine açılırlarsa, aşık olurlarsa, (inşallah) sevgili olurlarsa aralarında ki kara kediler belli olduuu.. Özge ve Sedaa... Onlardan gıcık mı var? Elime geçseler boğazla ohhh ne güzel olurr....

28, Bölüm en olabilir demiştim.. 13. Bölümden sonra ama yanılmışım!
    Hiç beğenmedim...
    İyi oldu..Ama ben Güven'in yapmasını beklerdim..Aracıyla değil!!

Onlaar baştan belli zaten kara kedi!:img-tomat
    -özlenir gülüştüklerimiz.

Durum:
    Nergiz=) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    .
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı brk_crn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla nasıl gülebiliyorsunuz hayret ediyorum ya...
    Benim bu bölüm hiç gülesim yoktu!
    Oyuncuların yarısı yoktu! Hasan bir kere konuştu.Başrol İsmet'i 3 4 kere gördüm..konuşması Özge'den azdı!
    sırf Zabri vardı! Oyuncu ayrımcığımı desem nedesem ..
    evet vallah haklisin...
    hele ismete cok haksizlik yani hic yokdu diyebiliriz.

tam bir sabri bölüm olmusdu...
    ama bazi sahneler bence komikdi...

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Harika bir bölümdü....bol bol güldük bayada duygulandik.... :img-cray:

Sabriye oh oldu... bütün foyalari ortaya cikti....güvenin telefonunuda suya atti :img-hyste

Bütün hesaplar da ona kacti :img-hyste iyi oluyor iyiiiiii... bence bunlar az bile...

Ah ahhh irecep de bitirdi beni....gölün kenarindaki o sahne....hatcenin resmini yakmasi....oooofffff offfffffffff ne ask be ne ask :img-cray:

Hatce nereye gidipdurdu anlamadim valla ama neyseki döndü....evlenme islemleri icinde nüfus kagidini verdi recebe...recep te muglaya gidecegini söylerken sari muratla kara güvene kesin nikah islemleri icin gitti...ne güzel...kavussunlar insallah ya...

Bu arada hatce giderken ve recep hatcenin resmine bakarken selimin "kahirli gözler" sarkisi calinmasi cok güzeldi...gözlerim doldu valla.... :img-cray:

Ismete cok üzüldüm ama neyseki kurtuldu...güvenin sayesinde...ben güvenden baska bi plan beklerdim bizzat engellemesini beklerdim ama sabriyi araya sokmasi da iyi oldu...

Sari ciyanla junior einsteinida gösterdiler...sanki cok lazim mis gibi...didem de masallah aninda rapor etti bulusma durumunu...e bravo didem...

Dürdüsüme koptum yaaa...o nasil yemek yemektir Yarabbim...görende kitlaktan cikmis sanicak...bide ferayeye "sen yemiyosan ben yiyem mi feraye" dedi :img-hyste

Cemin hayalindede koptum....kismetdede ne isveler cilveler varmis :img-hyste bide dedi ya ceme "sac ektirdiginden beri daha bi kiskirtici oldun" :img-hyste

Seyfime öldüm bittim gülmekten zaten...o arabaya binmeye calismasi...ceme carptiktan sonraki sarhos halleri...karakoldaki halleri....evine geldigi sahne...kisacasi her sahnede müthisti....

Ama sonlara dogru bitirdi beni....mahvetti... :img-cray:

Sabriyle konustugu sahnede bir anda yere cökmesi...yüregime iniyodu...kalbim carpti yemin olsun...dedim "eyvahlar olsun..." agliycaktim nerdeyse....sonra duvarin dibine cökmesi.... "karadir su bahtim kara..." türküsünü mirildanmasi...

Ömrümden ömür gitti be... nasil bi sahneydi öyle oi... iki dakka önce beni gülmekten öldüren seyfim aglatti :img-cray:

Kim ne derse desin....isteyen abarttigimi düsünsün....cok seviyorum bu adami....kiyamam ben seyfime....ona bisey olmasin.... :img-cray:

Bizimkiler yakalandilar halil efeye....bakalim nolucak.... muratin "ölmek istiyorum" demesi cok güzeldi.... güven de "bende" dedi....

Oooffff offff acayip aglama modundayim nedense....fragmanda yokmus....gel de catlama simdi yaaa....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)