Sayfa 97/201 İlkİlk ... 478793949596979899100101107147197 ... SonSon
1001 sonuçtan 481 ile 485 arası

Konu: Baba Ocağı - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    kumralim19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    bilmiyorum...:)))
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkeze slm...

himmm okuduklarima bakilirsa, arkadaslarimizin bazilari Murat'tan Seda'ya firca bekliyor. Bizim tirsak Murat'ta okadar cesaret varmi acaba diye sormak lazim.
    Cemile sarki söylediginde ve Seda ona saldirdiginda, yine ayni bu sekile bir firca bekledik beyimizden, o neyapti sevgilisinin basinda gik demeden durup, cemkirmelerine dinledi. Bana kalirsa bu Murat adam olmaz.

Fatos abla tek temennim zaten Cemile'nin Murat'tan sogumasi. Nasil olursa olsun yeterki sogusun. Suana kadar Murat neyaptiysa Cemile sogumadi, demekki bayagi etkileyici birsey olmaliki bu kiz Murat'tan sogusun.

Yani Murat'tan önce bence Feraye kizlari azarlamaliydi. Sonucta köyündeki, en iyi arkadasinin kizlarini ne yerine koydular. Ferayenin ve Halil efenin bakislarini unutamiyorum, hic yakismadi onlara bu tavirlar.

Güven desen hic cabalamadan Ismeti evlilikten kurtardi. Inanirmisiniz ben bayagi cabalayacak ve I"smete bu cocuk megersem nekadar asik" diye düsünecegimizi sandim.

Durum:
    brk_crn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    "bayaaa."
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinar_burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayy komedi yaa ''lütfen cemile hanım artık beni rahat bırakıınız beniöm gart babatyam var size kalmadımm'' ''ama murat bey ben sizee ben sizee anaman allahım bunları duyacağıma taş kesilseydim araba çarpsaydıda naman allahım göremiyorum diye feryatlar atsaydım naman allahımm dayanamiycimm gidiyorumm''

''defolunuz cemile hanımm nikahıma beklerimm cemilehanım sizleri nihahahaa yaşasın nuri alço tarzı kötülükk nijhahaha:img-hyste''

ayy koptum yeter yapışamıcam bu gidişle haha:img-hyste

ayy bebem yaa Güvene ben acımadımı sanıyon yaa İsmet onu bırakcak diye kahroluyoo şimdi neler yapcak zavallım ya kıyamam yaa oyhh canım yaa ismet tavır yapınca yancak çocuk ya offf:img-cray:
    :img-hyste:img-hyste
    Kızım valla koptum, birleşemiyorum ya..
    gart papatyam var he:img-hyste

Allah'm allahm bu kadar olur ya kızım senden harbiden komedi yönetmeni olur..

Cemile de 'Nikah masasına oturdun işte..Dayanmak çok zor böyle sevince....':img-hyste:img-hyste

Seda tam osırada dicek ' Murat nöyle mesudum ki..Lakin bu kız aramıza girmz değil mii'
    Murat 'Ne münasebet...Nasla öyle bişey olamaz..'

Tam Osırada Gülsüm girer..
    'Nurun bu nikah kıyılamaz!Bu gart papatya 62li'...
    MUrat'Naman allahım neler diyor bunlar Sedanasıl körmüşüm.Cmilemi görememişim!:img-hyste:img-hyste,

Uyhh koptum yaa...

Kız ne dedin sen tavır mı! Yapma yaa
    -özlenir gülüştüklerimiz.

Durum:
    gümüs&mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Son|GÜL|den Ö. / D.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mula odunu nasıl soğur bilemiyom ama Cemile nasıl soğur bak o fikrimi yazıp durum, belki bu oluveri

Hindi diyelim ki bizim uyuz odunla barda şarkı sölüyo yada dur dur albüm için stüdyodalar, artık nasıl olusa ben yazsam olurda neyse:img-wink: Murat efendi hani sarı çıyana iki şarkı etmiş ya, işte şarkıları söyleyiverirken mesela Alev'e ben bu iki şarkıyı aşkım Seda için yaptım dese ve bu sırada bizim Cemile hanım Murat2ı dinlemek için stidyoya gelmiş olsa ve bu sözleri duysa:icon_sorr işte bu sözlerden sonra kesin Murat efendiden soğur, soğur di mi:icon_whis
    Aman ablam ben böyle bi sahneye dayanamam. Televizyonun karsisinda kalpten giderim. Olmasin böyle bisey ya...
    Aslinda düsündümde pekte kötü olmaz yani:icon_whis
    Cemile sogur ondan kesin. Ama belki onun baska bi yerde Seda'yla konusmasini filan dinlerse ordada "benim Cemile'yle ne isim olur" filan derse ondanda soguyabilir. Ama sogusun sonra Murat'i asik etsin, o zaman görürüz Murat beyi:img-yes:
    Konu Messa tarafından (12-01-09 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: spoiler kutucuğunu amacı dışında kullanmayınız.

Durum:
    pinar_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥DaĞ EşKiYa'm♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ayy Fatoş abam ne güzel dedin ya bayıldım valla yaa

bencede yaa artık Muratın bi efelenip HÖÖTTTT BURDA Bİ EFE OĞLU VAR DÜZGÜN KONUŞ BAKEMM demesi lazım ama nerdeee Muratta o yürek bee uyuz o uyuzz sinir ediyo beniii

Bide evet haklısın abamm valla bu Cemilemm Murattan böyle kötü bişe duymadan geri çekilmicek ama eskisi kadar üstüne düşmüyo Muratın tamam gene aynı cemile ama acık tavır yapıyoo o geceleyin söylediklerini duymadınızmıı ''ben gidem en iyisi siz aşk acısından ne anlarsınız bende gidem yoksa burda biraz daha kalırsam bende ağleycem gari''

orda muratın bi gülüşü vardı beni ifret etit ya uyuzz ''ohh Cemilede bana aşık herkez bana aşık'' der gibi baktı ya uyuzzz:img-cray::img-cray:

Durum:
    pinar_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥DaĞ EşKiYa'm♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı brk_crn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste
    Kızım valla koptum, birleşemiyorum ya..
    gart papatyam var he:img-hyste

Allah'm allahm bu kadar olur ya kızım senden harbiden komedi yönetmeni olur..

Cemile de 'Nikah masasına oturdun işte..Dayanmak çok zor böyle sevince....':img-hyste:img-hyste

Seda tam osırada dicek ' Murat nöyle mesudum ki..Lakin bu kız aramıza girmz değil mii'
    Murat 'Ne münasebet...Nasla öyle bişey olamaz..'

Tam Osırada Gülsüm girer..
    'Nurun bu nikah kıyılamaz!Bu gart papatya 62li'...
    MUrat'Naman allahım neler diyor bunlar Sedanasıl körmüşüm.Cmilemi görememişim!:img-hyste:img-hyste,

Uyhh koptum yaa...

Kız ne dedin sen tavır mı! Yapma yaa
    öznürcüm şu an sizle konuşurken aynı anca Cemile Murat senaryomu yazıyo bulunmaktayım canım yarım saate güzel bi bölüm eklenmiş olucakk

ayy öznürüm yaa valla bende bu rüyaya şaşırdım komedi yaa valla muratı başta gördüm ama sonradan kaçtıı hjaha:img-hyste

ayy zeynep yeter koptumm

''nayır nolamaz bu gart babatya harbiden gartt o 62'lii ''
    !!naman allahım naz kalsın bi gartla evlenicektim saol gülsüm teyze hanımcımm nözlerimi açtınn gel cemilemmm seninle evlenelim hem sen bu gart babatyadan daha tazesinn hemde baya tazee''
    ''nolmaz murat nolamaz bene buraya gelirkene araba çarpıveedi ben artıkın bir körümm naman allahım göremiyorum olayı yani çakozladınmı kuzumm''
    ''nayırrrrr nolamazzz ne bu kör talih bende yarabbim nolamaz biri gart biri körr ben ne edicimm ne edicimm naman allahım nölmek istiyorumm'':img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)